Dotazník od Venom

Zaujal, nalezen zde.

1. Co má znamenat tvá přezdívka?

Má přezdívka neznamená nic zvláštního, je odvozená od mého jména, nikolik od slova ruka či ruce. Pravdou je, že mi občas veruka, případně venoha a venožka říkáno bylo, když jsme si z toho dělali prdel, tak i vemozek, vehlava, velopatka… :D S touto přezdívkou na mě přišla spolužačka ještě na základce, tuším že někdy v šesté, sedmé třídě a od té doby mi zůstala. Používám ji až na pár míst všude ve internetovém světě, v tom skutečném mě tak nikdo neoslovuje (avšak oslovoval – na základce).

2. Vzpomeneš si, co tě přivedlo k blogování?

Snad to, že si v té době blog začali zakládat všichni… Co přesně mě přimělo k blogování ale netuším, dřív jsem měla rofl blog na lide.cz, který mi nějaký dobrák smazal a od té doby (4 roky nazpět) jsem si začala budovat blog nový, který vy už znáte – před ic.cz měl sice 3 předchůdce, už jsem však psala vlastní tvorbu a články a ne jako do té doby je kradla spolu s obrázky.

Kdo chce, nechť o mých blogovací začátcích čte v článku Já a blogování.

3. Jaké jsou tvé oblíbené knihy?

Jedním slovem faktasy…  čtěte zde Můj vztah k faktasy, krom toho je to ještě Orwellovo 1984, něco od Kinga a fantasmagorický Kulhánek.

4. Událost, která definitivně změnila tvůj pohled na svět?

Přemýšlela jsem nad tím a nic tak zásadního mě nenapadá…

5. Oblíbená barva. Popřípadě uveď co na ní vidíš.

Černá, jinak celkově mám ráda tmavé barvy. A co na černé vidím? Připomíná mi tmu a v té se dá schovat.

6. Jaké je tvé astrologické znamení a jak moc se ztotožňuješ s jeho vlastnostmi? Můžeš i říct, které vlastnosti na tebe vůbec nesedí, i když by ti měly být dány do vínku.

Jsem střelec, ale popravdě tohle nesleduju a je mi to vy víte kde, takže shoda vlastností jde úplně mimo mě.

7. Filmy ke kterým se vracíš.

Stará báje! Film, který jsem viděla snad asi stokrát a pořád se na něj dívám se stejným nadšením.

8. Co si myslíš o nadpřirozených silách, magii a věštění budoucnosti? Máš s tím nějaké zkušenosti?

Jediné, čemu z nadpřirozena aspoň trochu věřím, je astrální cestování a možná reiki, pokud se to sem tedy dá počítat. Jinak na to můj názor přesně popisuje tento můj nedávný (avšak opomíjený) článek Pro každého existuje to, čemu sám věří. Jinak nemám důvod tomu věřit, nikdo mě o opaku nepřesvědčil.

9. Existuje lahůdka, pro kterou klidně zabiješ?

Oblíbených jídel mám hodně, ale žádné, pro které bych musela zajít tak daleko.

10. Tvůj názor na Lady Gaga :P

Kdo to je? Vím o ní prakticky jen díky tomu, že je okolo ní humbuk jako každou chvíli okolo někoho jiného (jako třeba byl okolo ou zoun nebo tokiáčků…). A tím to končí, nezajímá mě a jediné co si s ní spojím je nedávný článek v deníku Metro – Lady Gaga se promenádovala po městě s holým zadkem…

Kam dál?
 

6 komentářů: „Dotazník od Venom

  1. A mně to zase připadá Vé jako Vendeta :D Staré báje jsem pouze četla, ale i tak mi přišly úžasný a dodneška si pár příběhů pamatuju, i když jsem to četla jako malá holka :)

     

Napsat komentář