veruce.cz

„Humanitární“ loď a „útok“ Izraelců

Určitě jste v českých médiích zaznamenali, že se v Pásmu Gazy opět něco děje. Pravda, ono se tam pořád něco děje. Jde ale o to, jak je to v médiích podané. Většina zpravodajských deníků, internetových serverů i televizních stanic je totiž pro-teroristická, proti-izraelská a levičácká.

31. května 2010 se v médiích začaly objevovat zprávy o izraelském útoku na loď u humanitární pomocí, která i přes izraelský zákaz mířila k Pásmu Gazy. Mluvilo se o 19 mrtvých, mluvilo se o 4 novinářích z České republiky, mluvilo se o zlých Izraelcích a chudácích na lodi. Jednostranně (ne nestranně) zaměřená média, kam patří i Česká televize, která by správně měla podávat zcela nestranně zaměřené informace, zamlčovala a zamlčují záměrně některé skutečnosti a snaží se ze všech sil ukázat Izrael ve špatném a naopak „humanitární“ teroristy v tom nejlepších světle. Izraelští vojáci na loď zaútočili, chovali se nepřiměřeně a mohou za smrt mnoha nevinných civilistů.

Podle nestranných médií tak vychází najevo, že ona loď s humanitární pomocí opravdu vezla léčiva a dalších humanitární pomoc do pásma Gazy, ovšem s tím, že se ve většině jednalo o prošlé výrobky. Pásmo Gazy je střežené, v minulosti už byly několikrát odhaleny lodě vezoucí zbraně a munici pro arabské teroristy v Pásmu Gazy maskované jako humanitární pomoc. Izrael proto nabídl této lodi náhradní místo přistání a alternativní způsob dopravy humanitárního materiálu, což bylo odmítnuto. Video jasně dokazuje, kdo na koho zaútočil první, vojáci měli právo se v tu chvíli bránit.

Na palubě poté byly nalezeny chladné zbraně, kterými byli vojáci brutálně napadeni. Přitom oni sami útočili pouze paintballovými kuličkami, jak řekl i jeden z českých reportérů.

Vyplývá z toho a bylo to i dokázáno, že konvoj byl dopředu organizován jako provokace vůči Izraeli, aby se mohlo v západních médiích opět psát o „zlých Židech a chudácích muslimech“.

 

4 thoughts on “„Humanitární“ loď a „útok“ Izraelců

 1. Huntmaster Post author

  S postupem Izraelců souhlasím, hned mi bylo jasné, že pasažéři minimálně provokovali, tak už to totiž bývá.

   
 2. veruce Post author

  “Vraťte se do Osvětimi.” mě fakt dorazilo, nestačila jsem zírat, když jsem se o tom dozvěděla..

  A koukám, že jsou všude lidi tolerantní k jiným názorům, eh

   
 3. Elysia Post author

  zpravy posledni dobou nejak nesleduju, sice je to hlavne kvuli tomu, ze na to nemam cas ale jak vidim, objektivni informace bych se tam stejne nedozvedela tak na co? aspon ze od tebe se dozvim co se deje a zaroven taky jednostranne nezaujate:)

   
 4. marieke Post author

  Naprosto souhlasím, nemám co dodat :-)
  Ale včera mě fakt dostalo, že jsem jednomu mladíkovi na FB napsala něco podobného jako ty zde, tedy odkdy “míroví” aktivisté používají fráze typu Vrať se do Osvětimi a Nezapomeňte na 11.září, co ta loď dělala v blokovaných vodách a zdali tam byla opravdu jen humanitární pomoc a byla jsem okamžitě smazána a zablokována :-DDD

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.