Jak se vyjadřuje dnešní mláděž…

Ahojky lidičky,

dneska jsem si pro vás připravila takový článeček o vyjadřování dnešní mládeže. Navedlo mě k tomu jeden článeček na idnesu, kde může hlásnout pro ty nejcoolovější slovíčka. Moc jsem z něj nevypochopila, co je na těch slovíčkách špatného (článeček se jmenuje „Sto nejstupidnějších slov„). Přece když jdu čeknout, co je ve škole novýho, nebudu ostatní zdravit jinak než čusík, čauky nebo ahojky. Když nemám zrovna dobrý ránko – jako každý človíček mám i já občas depky, radši zůstanu doma s čajíkem nebo kapučínkem v posteli a přes ajsko a fejsko si píšu s kámoškama, co do toho ústavu taky nešly. Většinou plánujem nějakou akcičku na pátek a weekend. Doufám, že výjde ta plánovaná kalbička u spolužákovy přítelky. Určo to bude hustý. Zkoukem nějakej filmeček, sníme ty ňamky, co každej donese a tak. Fakt se mocinky těším. Konečně si dám taky pivsona a šampíčko.

Nedávno jsem dovyprodukovala jeden projektík do školy. Pomáhala mi s ním kolegyňka z brigošky, tak to snad úča vezme. Ale i tak na vás mám prosbičku, jestli máte nějaký zdrojík na grafíky nebo nějaký ten průzkumek, tak sem hoďte odkázek, potřebuju udělat ještě jeden projektík a chybí mi nějaký čísilka.

Konečně mi zase normálně funguje kompík a taky se musím pochlubit novým mobílkem. Moc ho lajkuju. Teď čekuju nový komentíky na mým bložínku. Ráda písmenkuju a teď jsem ho nově vydesignovala a taky udělala nový meníčko. Musím ještě u jednoho esbénka vyzjistit, jak do záhlaví dala ty miloučký TH. Fak je láskuju, maj fakt dobrý textíky. Ten můj designek je ale stejně vymazlenější.

Musím taky omezit tu čokošku zajít do fitka. Občas si přijdu jak nějaká těhule. Ale to není možný, první seksík bude až na tý akcičce, jak už jsem o ní písala, doufám, že bude i s orgasmík. Tam budou samý dobrý  lidičky. Ještě musím jedný kámošce písnout mailík, jak bylo na dovče. Její milášek byl s ní.

No nic, tak já si jdu dát cigárko a pak na kafčo s kámoškou probírat její novej džobík a taky musíme jít šopovat, v háemku maj slevičku na suprovej topík. Snad tam ještě bude, to by byl fakt smolík, kdyby ne. Večer zase čeknu nový článečky a zprávičky u vás.

Tak papky

:: PŘEČTĚTE SI TAKÉ ::

:: Moderní je neumět česky

 

11 komentářů: „Jak se vyjadřuje dnešní mláděž…

 1. Sima: já se domnívám, že to znamená „těšit se“ (I forvard to – těším se na), ale jistá si nejsem, naštěstí jsem se s tím v praxi ještě nesetkala.

   
 2. Ách jo, a něco podobného mi straší od spolužaček na zdi xichtbooku. A popisy k fotkám (které už tak jsou k zblití) radši ani nečtu. (Ale musím upravit slowíčko, ono není láskovat, ale lowíískovat.)

   
 3. kdyby to nebyla parodie tak je mi z toho na bliti, tohle me pobavilo na druhou stranu to vlastne neni tak daleko od reality coz je vlastne dost smutny, boze jestli na me takhle jednou budou mluvit moje deti tak me z toho jebne!:D

   
 4. Monica Otmili: popisky fotek si raději nechci ani představit… Já zapomněla, že láskovat je vlastně dneska už archaismus :D

  Elysia: jestli takhle budou mluvit moje děti, tak dostanou přes hubu :D

   
 5. Tenhle článek jsem nedávno četla v příloze MF. Docela jsem se před obědem pobavila, ale na druhou stranu, když jsem si uvědomila, že někteří lidé takhle skutečně mluví…to už tak veselé nebylo. Natož pak to někde poslouchat =D

   
 6. Telenta: v takhle extrémní podobě se naštěstí jen píše :D Nicméně pár jedinců se opravud vyjadřuje podobným způsobem a už jsem s tím bohůmžel tu čest měla :D

   
 7. Tuhle stupidní mluvu jsem nedávno slyšela v autobuse a stálo me to hodne premýšlení :D
  a taky muj soused takhle mluví když telefonuje a dost mi to vadí když to slyším :D

   

Napsat komentář