Tipy na výlety a jiné zápisky

Jak se zabít

Toto nebude návod, jak skoncovat se životem, ale pozastavení se nad jedním z nejhledanějších výrazů na Googlu. Jednou jsem se nudila a projížděla si, co všechno mi našeptávač nabídne, na prvních místech byla zajímavá hesla:

 

Jak se zabít

Jak se bezbolestně zabít

Nejlepší způsob sebevraždy

Bezbolestná sebevražda

Jak na sebevraždu

Jak se správně podřezat

Jak si podřezat žíly

Jak se co nejlíp zabít…

 

Nedělala bych si srandu z těch, kteří mají problémy a chtějí je řešit tímto způsobem, ale hledat na internetu nejlepší způsob, jak to udělat, mi přijde směšné. Jediné rozumné vysvětlení vidím v tom, že hledanými byly vtipné obrázky, vtipy a vtipné texty s danou tématikou. Vedle toho si však velice snadno představím náctileté pseudogothic a pseudoemo slečny (potažmo chlapce), kteří opravdu hledají způsob, kterým by vyhrožovali svým zprovozením ze světa, které vlastně vůbec nemají v úmyslu.

Nakonec si dáme anketu, aby tento článek měl alespoň mininální smysl (a šťouralové nechť berou následující text s nadhledem, děkuji) :)

Nejlepší způsob sebevraždy:

Skok pod vlak/metro

– v případě solidně rozjetého vlaku poměrně slušná šance na smrt

– dá se kombinovat se skokem z výšky, jen se člověk musí trefit na koleje a dobře to načasovat

– v případě metra je šance menší, záleží na štěstí

– člověk ale tak jako tak nasere dost lidí kvůli zastavené nebo minimálně zkomplikované dopravě

Skok z výšky

– čím vyšší bod, ze kterého člověk skáče, tím větší šance

– člověk se může zabít pád z pár metrů, když dopadne šikovně

– typickým symbolem budiž jeden pražský most, často někdo prohlásí, že „snad půjde skočit z Nuseláku“

Podřezání žil

– poměrně bolestivé, když to člověk myslí vážně – je třeba opravdu podřezat žíly, ne se pošimrat na kůži

– často dochází k poškození/přeřezání šlach (dosti bolestivé, pokud to člověk přežije)

– hrozí, že člověka někdo objeví, než vykrvácí

– řez je třeba vést hluboko a správným směrem (jak radí Krteček), aby nedošlo k samozastavení krvácení

Předávkování se

– předávkování léky či alkoholem je dosti nespolehlivé

– pokud se nejedná o opravdu silné medikamenty, člověk se probudí s vypumpovaným žaludkem

– při nesprávném předávkování hrozí místo smrti jen poškození organismu

– dále hrozí, že člověka najde někdo dřív, než bude poškození nevratné nebo člověk v pudu sebezáchovy vše vyzvrací a bude mu jen solidně blbě

Otrávení se

– úzce souvisí s předávkováním, jen je ještě méně spolehlivé

– při otravě chemikáliemi/jedovatými látkami lze očekávat pár hodin agonie místo rychle smrti

Oběšení se

– velice oblíbený a celkem spolehlivý způsob

– při troše štěstí a umu si člověk trhnutí zlomí vaz – smrt přichází hned

– smolaři se může stát, že se bude dlouhé minuty dusit

Zastřelení se

– velice spolehlivé, pokud člověk ví, kam mířit

– při ne-stoprocentním rozhodnutí nedoporučuji – člověku může instiktivně ujet ruka a případů, kdy sebevrah vyvázl s čistým ne-život-ohružujícím průstřelem nebo poraněnou míchou/mozkem je celá řada

Probodnutí se

– míra spolehlivosti spočívá v místě, kdy bodnutí člověk provede a také na použitém předmětu

————————————————————————————————————-

Vyrytí si runy Teihwaz do hrudi oštěpem

– vhodné pro ty, kteří se hodlají dostat do Valhally a nemají možnost zemřít v bojiKam dál?
 

867 thoughts on “Jak se zabít

 1. Kattys

  Já bych se přimlouvala za to, aby případní sebevrazi brali ohled na své spoluobčany a vybírali si neobtěžující způsob odchodu z tohoto světa. Metro NE!!!!!!! :) Jsem pro otravu, ale něčím velice účinným a rychlým. :)

   
  1. josef

   mam zenu tri deti chci se zbit,zen je devka za kterou platim milijonovi dluch ,,exekucne a jeste chce devet tisic limenty a j mm vyplatu jen devet a pul tisic.. poradte jk to skoncit??? moc prosim

    
   1. otrok

    Taky kvůli tomu. Ale ještě zvažuji, kalkuluji.
    Pripravit to musíš sám. Chcete to jen selský rozum a definitívní odhodlání.
    Taky si „vyčistit“ své věci. Aby si v posledním momentu necukl, jen proto, že si vvšecno ještě jednou v hlavě projdeš a že by pak pozůstalí třeba našli v tvém mobilu, to co nechceš.
    :-)

     
   2. Vratislav

    Ja myslim,ze za cenu zivota nestoji zadne problemy. Vzdy je jiny zpusob jak to vyresit. Ja jsem to sam zkusil,ale marne. Ted my nasli rakovinu.Mel bych mit nyni vice duvodu se pokusit znovu,ale neudelam to. Budu se rvat s osudem. Ukazu vsem ze zivot za to stoji. Ukazi vsem ze jsem silnym a casem silnejsim. Obracim se mnoho na sve kamarady a zatim my to staci. Zeny vzdy chteji vice,a nekdy to ooravdu prehaneji. Rada? Odjed do jine zeme i kdyz neumis rec. Dokazes to a pak ti bude lepe. Kdyz jsem to zvladl i ja a to jsem opravdu hloupý na reci tak ty to dokazes take. Me je nyni lepe a s osudem se stejne kazdy po case prestane rvat. Zacni konecne zit i kdyz prihravas, to nastve dost lidi a zacne jim to hlodat v, hlave. Chtela ti ublizit ale pak se bude o tebe zajimat vice. Tvuj cas orijde,ale neni to zadarmo. Vratislav

     
    1. .........

     Konečně rozumný názor.Pryč z ČR.Proč je asi v ČR nárust v procentech na sebevraždách jen u mužů? Jednoduchá odpověd.Alimenty.Jsme jediný stát na světě ,kde za alimenty sedí 30 procent odsouzených.Feministky mají pré,pak na seznamkách vysedávají a loví dál.Dokonce na FB skupinách jsou fora,kde si radí jak muže dostat do kriminálu.V ČR pánové ,pokud jste si nevšimli není vražda muže spáchaná ženou trestným činem.Žena může cokoliv a má vyšší výsady nežli ostatní.Rovnoprávnost v ČR mezi pohlavími neexistuje.Kdybych měl vypisovat příklady z praxe,upsal bych se k smrti.Jen namátkou.Žena k muži,nejdeš nikam ,muž se v klidu balí a zezadu dostane žehličkou do hlavy.Výsledek? Pochvala od soudu.Dále vyhrožování,vydírání,toto vše žena může v ČR.Falešné obvinění taktéž.Dokonce mohou jezdit bez řidičského oprávnění a pod vlivem,nevztahují se na ně žádné zákony.Asi namítnete,vždyt jsou i ženy ve výkonu trestu.Ano to jsou.Ovšem musí spáchat už zvěrstva,skutečně několikanásobně porušit pro ně již beztak benevolentní zákony a teprve se dostanou za mříže..Jeden právník mi kdysi řekl.To udělat chlap,tak snad dostane trest smrti.Ta žena dostala jen podmínku.Takže máte chut na sebevraždu? Kašlete na to,život je jen jeden,vemte kufry a pryč z tohoto koncentračního tábora.

      
     1. Anonym

      Tohle je kritické. Lidé, co pátrají po útěku ze života. Pokud se ze svých sraček dostanu, tak si dám sakra záležet na tom, aby se tohle prostě přestalo dít. Nebo alespoň méně frekventovaně. Často to odsírají starostlivý lidé. Je mi z toho na blití.
      Bojujte lidi. Tohle je náš život. Stojí kurva za hovno, ale kurva, nenechte si ho vzít.
      Tohle je prostě typický jev. Projíždím ty servery, zahraniční hlavně, ty stará témata, kde diskuze pořád běží, kde se lidé pořád trápí. Články z roku 2010, 2011, 2012. Je to naše jediná útěcha, protože si to neseme sami. Staří známí řeší hovna běžného života, jsou naštvaní a tvrdí, že jsou z něčeho v depresi, ale tohle neznají. Nám zbývá jen tohle, a pak nejistota.
      Kurva bojujte, ale jen proto, abyste zůstali pořád dobří lidé. Jinak to nemá cenu. Tenhle svět už má těch starostí dost.

       
  2. David

   Tak zabit se je i neni reseni ja to zkusil v aute opil jsem se a napalil to ve 130 do stromu nr tak ze bych cgtel nekomu ublizit proste na odlehlem miste druhej den jsem se probudil v nemocnici a zjistil ze pan buh me tady nechal od ty doby jsem zazil hodně veci poznal hodně dobrych lidi i kdyz jste opravdu na dne serte na to nejste nuli osud na vas teprve čeká

    
 2. Monica Otmili

  Já bych volila nějaký skok hodně z výšky, když už by. vlakem se nechal rozmašírovat rodinný kamarád, který byl fakt na dně a neumím si představit, jak se asi cítil, když měl houkající vlak za zády…

   
 3. Lúmenn

  Ale klidně to metro, hlavně ať neskáčou pod šalinu:D ale těžko říct, který způsob je nejbezpečnější, asi nějaký rychlý jed, ale to se zase blbě shání:)

   
 4. Lawiane

  Ah… zajímavý článek, vyhledávat na google, jak se mám zabít, je vážně dost smutný. Když se chce někdo zabít, měl by to spáchat poeticky a ne do toho ještě tahat techniku. To my s kámoškou vlastně taky plánujem sebevraždu, ale až bude staré, abychom se nedožili toho, že nebudem moc chodit, budem hluché a celé seschlé – fůjky. Takže je plán skočit z Nordkappu, to by bylo velice stylové, až na to, že se nám nechce se dole rozprsknout o vodní hladinu nebo nedej bože cestou potkat kus skály. Pak poletim a uvidim, jak vedle letí kámošky hlava… 

   
  1. V. Post author

   Kmotr: a když už parlament, tak ten evropský (přibrat nějaké další úřady v Bruselu by též nebylo marné)

   Kristýna: šáhnout si na život chce zatraceně vážný důvod, vážně si myslíš, že ostatní nechtějí nic jiného než od tebe mít nadobro pokoj? Nicméně neznám tebe ani tvé okolí, takže nemohu soudit.

   Jan: tím člověk zaručeně nasere spoustu lidí, máš k tomu alespoň nějaký požádný důvod?

    
 5. Jan

  Já bych bral skok pod vlak protože je to nejjednodužší zpusob sebevraždy. Včerá jsem se chtěl taky zabít právě tím skokem pod vlak ale nechám to na příště.

   
  1. V. Post author

   Anonymous: to tvrdí lidé, kteří opravdové problémy neviděli ani z jedoucího vlaku ;)

    
   1. Jirka

    Přesný…uz tři měsíce to chci udělat,když jsem volal o pomoc ,každý se na to vysral,vždy jsem každému pomohl a tohle mam za to.je mi 33 let a teď už vím ,ze roli ve svém životě jsem už odehrál.je čas začít někde znovu.

     
    1. michal

     Ahoj Jirko,

     máš naprostou pravdu mám ty samé pocity. Souhlasím s tebou.Je mi 50 let a mám pocit že tady už nemám co dělat.

      
     1. jerry

      život je dar…smrt nemá ráda sebevrahy….vím to…budeš trpět víc..i na onom světě..věky-věků….kostěj nesmrtelný

       
     1. Kuurus

      To se ani nestihneš doučit gramatiku, vyser se na to, kluku, žádná holka za to nestojí :-)

       
  2. anonymous

   anonym: vies co je srabstvo ? Sraby su kurvy ktory tak vyhecuju cloveka ze to jedine co chce urobit je zabit sa tak ma kurva neser ze ludia co sa chcu zabit su sraby

    
 6. patrix733

  myslím, že nejlepší způsob, jak se zabít bezbolestně je, pořádně se opít a pak se zavřít v garáži a nastartovat auto, když se opiji, tak během chvíle usnu a smog z výfuku mě ve spánku zadusí a navíc je to jistý, zítra si přítelkyně přijede pro věci a až se odstěhuje, tak to mám v nejbližší době v plánu, ale před tím ještě musím zařídit ještě nějaké věci, aby to za mě nemuseli odnést blízcí….

   
 7. Anonym

  je spoustu způsobu ale vlak je myslím tutovka ale když jde k nejhoršímu ani nůž nepříjde nejhůř. Když se psychickymi cítíme špatně tak fyzická bolest neni cítit ba naopal ulevuje

   
 8. kissy

  je spoustu způsobu ale vlak je myslím tutovka ale když jde k nejhoršímu ani nůž nepříjde nejhůř. Když se psychickymi cítíme špatně tak fyzická bolest neni cítit ba naopal ulevuje

   
 9. xxx

  Sebevrazda ma sve vyhody budou vas konecne nekdo mit rad a budete i troc´hu slavny a budete mit konecne pokoj od vseho zlyho

   
 10. Mixii

  Myslim ze sebevrazda musi mit nejaky extreme vazny důvod a osobne se zastavam nazoru, ze je i jiny zpusob jak vyresit svuj problem…. Jo, nekdy je to tezky ale prece jen to jde. Co treba psycholog???? Mam s timto zkusenost a verte mi pomuze vam to. 

   
  1. b.

   Ok, tak poraď řešení. Je mi 22, rodina mě zavrhla a můj vlastní otec se postaral o to, abych slončil na ulici… vzhledem k tomu že jsem se živil jako finanční poradce, tak je to pro mě i konec této práce, navíc jsem skoro slepý… poslední týden jsem přežíval tak, že jsem kradl u vietnamců, ale už mě to nebaví.. jsem zvědav na tvou radu

    
  1. Anonym

   Samovrazda je samotrest. oslobodenie, utek od vsetkeho zleho co si clovek nedokaze priznat ze spravil zle… obrovske chyby, nenavratne … je to aj tak trochu zbabelost ale predsalen v urcitych pripadoch ulava od vsetkeho zleho

    
 11. Anonym

  Mám hrozné bolesti,taky nechci nikoho zatěžovat,jen chci už pryč a nevím,jak.Bojím se,že vše přežiji a každý mě bude považovat za blázna

   
  1. Anonym

   chcem to iste a nechcem aby som bol cvok v ociach ostatnych, ktori nechapu moju bolest, nevedia, co prezivam, nedokazu si predstavit utrpenie, ktore musim znasat

    
 12. veronika

  Tak treba,po ctyrech letech me kopl do zadku pritel a ja si myslela ze je vse ok.Prej v tom nikdo jinej neni ale muzu ja verit?Co si mam myslet,v hlave mi chodi spousta myslenek ale to bych se mohla stoho zblaznit kdy´bych to resila.Taky se mam chut zabit a nic neresit ale zase si rikam byt tak sobecka vuci sobe a lidi okolo?Mam hodne trapeni co se mi tu psat nechce protoze na to nemam naladu ale udelat si neco a ja zemrit kvúli problemu ktery se da vyresit a ja abych mohla zit lip a neco novyho a lepsiho zacit to ma cenu,ne-,

   
 13. Hozzy

  No chytraci nejtěžší je tím neublizit  tomu zbytku lidi na kterich vám ještě záleží to člověk umře  ale jen jeho duše 

   
 14. Anonym

  ste volové když si z takovích věcí děláte srandu já se skoušel zabít již mockrát a bez účinku tet je nařade praha a krásný výhled z mostu držte mi palce ať mi to konečne vijde a žijte blaze s pozdravem HUDY91

   
  1. Anonym

   skusal som to, a ani ked si opity na sracky tak to neni sranda … ten zasrany pud sebazachovy je totalne nahovno … obesenie neni lehke .. beast

    
 15. Karel

  t přemýšlím jak přemýšlím nevím,jak to udělat.Moje se semnou rozvádí a vzala mi to nejdraší co jsem kdy měl.Mé děti.Za vším stojí její,,maminka,,.Jak říkám já,je to jako u včel,musí se zabít královna.A já půjdu pod ten vlak.

   
 16. Anonym

  Ja chci umrit hned a ted jak dal nemam nic a proc zit KDO ME POMUZE ZE ZIVOTA DVA DOKAZOU TO CO JEDEN NEZVLADNE/Samota je i na smrt tezka.jsem bezradna a tak se ptam KDO JE

   
 17. Jaroslav Mearl

  taky se chci zabít kdyby měl někdo jakej koliv typ na učiné zabiti kontaktujte mě díky už tu nechci bejt :(((

   
 18. Karinka

  Ahoj jak tady ctu vase komenty tak se ještě nikdo z vás nezabil . Dělat si srandu z emo lidí je fakt trapný.nevíte co si prožili a někteří z vás jsou s prominutím rozmazleny fracci.já sama jsem emo ghotička .chci se doopravdy podrezat je to sice ten nejbolestivější způsob smrti ale dopis na rozloučenou bude sladký….já toho kluka miluju a bez něj žít nebudu . Zbývá mi jen mu to říct a tím si podepsat rozsudek smrti.já vím že jsem sobecká vůči rodině kdyby nežili oni bylo by to tak velmi snadné…ale neumím si představit že oni se budou kvůli mě trápit…ave satanaš ….temnota s vámi též

   
  1. Anonym

   Nejhorsí na tom je gdys človek obetuje vše pro druhe a sam potom trpí,touš potom nevi jak dal.Ja osobně chci bít mrtví a taki nevím jak to udělat.Jen smrt diktuje gdo zemře nikoliv mi.Jestli to negdo budoucnu bude císt tak si pomisli zeto psal visinutí clovek ,ale toje tvrdá realita.Smlouva s dablem je dananá a nejde zní uhnout.Taki mně to us dlouho ceka a tesim se as to sem kemně domu přide.Akonečně budu mít od tohodle světa pokoj???????

    
 19. to je jedno

  jsem na dně a přemýšmým realně o konci, ale je pravda, že to asi není jednoduché. zbořil jse ně svět a další smysl proč žít nevidím. a s mojí povahou se do téhle doby asi nehodím. chtěl jsem jen vědět jestli je tu ještě někdo kdo se taky bojí ???

   
   1. Boris

    Lidi majte se radi Buch stojí prinás otvorte své srdce a uslišíte ten nádherný vnútorný hlas to je váš andel naučte se mu naslouchat a já budem za vás hrdy že se z vás stávaj lepší lidi hodne svetla pod lampou :-)majte se rádi :-)

     
  1. Jirka

   I já jsem se bál…Ale postupem času jsem sám sebe přesvědčil ze neni čeho…je to součást života…jde jen o to se s tím smířit.ja uz jen čekám na vhodný okamžik a poslední impuls

    
 20. kondas

  ahoj lidi nevim jak zacit trpim proste depresemy nebo nevim co to je uz to trva asi tak kolem 2 mesicu uz i sebepozkozovanim reznima ranama a dalsima vecma nevim co mi pomuze mislel jsem i na doktora ale nevim proste co mam delat premejslel jsem ze jsi ten zivot vemu

   
 21. jEžeK

  Zdarec lidi, už jsem se o sebezničení pokusil – prášky, ale našli mě a probudil jsem se v blázinci. Vůbec mi to nebylo k ničemu a stále propadám tichému šílenství. Zkouším léky, ale zdá se mi že nejsou příliž pomocí. Codil jsem k jedné psycholožce a stálo to za kulové. Ještě se semnou loučila slovy, že vidí malou naději na mé zlepšrní – no príma. Začal jsem chodit k jiné terapeutce, a zatím nevím, ale myšlenky na smrt mě provází zatím stále. Nebýt toho, že nejsem scopen do sebe říznout, tak už bych tu nebyl. Má víra na změnu je už dávno pryč. Je tak přežívám a můj život visí na nápedu. Nápaddu, který příjde na téma jak se sprovodit ze světa.

   
 22. zivot ma smysl

  ahoj vsichni co si potrebujou promluvit o tom skurvenym zivote pres chat nebo pres webku si me pridejte na skype jmenuji se krysak111111 ahoj Kristyna

   
 23. Anonym

  ty si prostě píčák    už 3 lidi se kvůli tomuto člán ku zabili    nahlašuju to sociálce krávo

   
 24. Anonym

  lidi   přemýšlejte  život je krásnej     máma  táta   pro ty byste chtěli zemřít?   uvažujte      smrt už se nikdy nedá vrátit a tak i život      kupte si třeba zvířátko i když vám ho tatka z mamčou nedovolí    třeba křečka    život má smysl

   
 25. to je jedno

  krysak111111 nemám skype ale mluvit s někým o tomle zkurveným životě musím jinak už to dlouho nedám máš nějaký jiný spojení, ale nevím jak to udělat elegantně nechci aby o tom věděli všichni radilové jak je svět krásnej ????

   
 26. rose

  a kdyby náhodou chtěl někdo z vás ještě žít může mi napsat na mail: RoseTheatre@seznam …nejsem odborník, amatérský psycholog, ani nějak alternativně založena, jen obyčejná (dospělá) holka, která se díky těžkým okolnostem proměňuje (snad i k lepšímu) …připadá mi uhozené hlásit tenhle článek někomu kdo s milióny dalších stejně nic nezmůže… možná i těchto pár vět nemá smysl, ale kdybych mohla někomu alespoň trochu pomoct, budu ráda ;)

   
 27. V. Post author

  Než se tady všichni zase začnete pohoršovat nad tím, že lidi nabádám tímto článkem k sebevraždě, zkuste si ho přečíst znovu a pořádně. Článek vznikl jako zamyšlení se nad hledanými výrazy na googlu a stojím si za tím, co jsem napsala v úvodu. Zbytek je vtipně pojaté a tak trochu vykradené již existující porovnání způsobů sebevražd, které jistě všichni znáte (přečtěte si třeba zde – http://www.sebevrazda.org/2011/12/navod-na-sebevrazdu.html). Jestli vás to tolik pohoršuje a myslíte si o mně kdo ví co, zkuste si tady projít kategorii PSYCHIKA a pak komentujte :)

   
 28. Paula

  Život se mi hrouti pred očima,mám pocit,že jsem se neměla na svět ani narodit. Moc věcí mě trápí a já se s tím peru už delší dobu, už nemám chut žít… chci z tohoto světa odejít a to navždy!

   
 29. to je jedno

  pro Paulu mám přesně ty samý pocity a čím víc se snažím, aby to bylo lepší tím horší to je … jen si chci ještě s někým popovídat… jestli chceš ??? jsem v bezvýchodné situaci a sám nevím co s tím ???

   
 30. abcde

  Já se citím taky tak.Pocit,že jsi tu jen na obtíž a nikdo tě nechce a nepotřebuje. Jen jsem srab. Ani nevím jak bych to udělala.

   
 31. Paula

  já jsem taky srab, ale vím, že by mi to ulehčilo mé trápení. Bojím se toho,že bych to nezvladla se zabít. Potřebovala bych vypít alespon flasku vodky abych to zvládla,nevím prostě jak dál :(

   
 32. Paula

  taky nevím jak dál a ráda si povykládam … Nekdy citím,že nechci odejit ale jindy proste nevidim jinou moznost,ikdyz vim,ze tim ublizim mnoha lidem predevsim svym blizkym,ale casem zapomenou….

   
 33. KIKI

  NAPOSLEDY SE SE VSEMA LOUCIM V SPACHAT SEBEVRAZDU MAM ZIVOT NAHOVNOA NEJDESTIMNIC DELAT TAK AHOJ MALA SEM VAS RADA

   
 34. eliska kohoutu

  je mi teprve 14 a uz se chci zabit ale nemam odvahu. miluju spoustu veci ale i tak. mam 3 sourozence, sem 4mesicem teta. nemuzu jim to udelat protoze newm jak zareaguji obzvlas moji rodicve. vim ze asi ve 25 oslepnu na zelenej zakal. mam proste posranej zivot. proc zrovna ja si rikam 8 mesicem!!!! newm co mam delat jediny co vim je ze to uz dlouho nevidrzim. CO MAM DELAT :( PROSIIIIM

   
 35. to je jedno

  co se někde sejít a pokecat taky to nepovažuji za snadné, ale přijde mě, že Paula má pravdu přesně to co píše cítím denno denně a už nemůžu chtěl bych s někým mluvit … s někým kdo je na tom stejně jako já ….. piš svůj kontakt na firefighters7@centrum.cz budu rád , že nejsem sám ….
  cítím se sám a nikdo mě nemá rád a s tím se nedá žít…

   
 36. to je jedno

  pro Elišku neblázni ty ještě máš pro co žít a za deset let se spousta věcí změní včetně pokroku ve zdravotnictví máš vše před sebou my už všechno ztratily….

   
 37. to je jedno

  Paulo odepiš prosím potřebuju někoho kdo má stejné pocity ať vím ,že to co dělám je správné… potřebuju s někým mluvit jinak jsem v prdeli…

   
 38. Paula

  to je jedno : jj rada si o tom s nekym povykládam,myslim ze by to byl asi ten nejlepsi napad v nasem pripade

   
 39. Paula

  mozna by bylo nejlepsi kdybychom se vsichni sesli a popovidali si co vy nato? Potrebuju si o tom s nekym promluvit a znat na to nazor z jine strany nez je ta ma. Kolem sebe mam kamosky ktere by me asi nepochopili,jelikoz neprozivaji takove starosti co ja. Vim,ze jakmile prijde dalsi zklamani v mem zivote budu zase o krok vpred k tomu abych z tohoto sveta odesla na dobro,chtela bych to i ted,ale bojim se toho, bojim si sahnout na zivot…. Takze prida se nekdo na nejakou schuzku,kde muzeme vpohodicce pokecat?

   
 40. danča

  moje rodiče jsou rozvedení před měsíem mi dala konec nejlepší kamaradka muj život přestává mít smysl nebaví se mě dívat na štěstí ostatních i nato že každy ma aspon nějakeho kamarada tak se asi předavkuju praškama

   
 41. Paula

  denča: nebojis se to udelat a znas nejake takove prasky,ktere ti to fakt zaruci Deni? Ja to taky nemam zrovna lehke,jsem v situaci,kdy neco musim delat tajne,ptz vim,ze ostatni by me za to ze sveho zivota odepsali. :(

   
 42. Anonym

  Tak sakra, jste normální, tak si tu píšete spolu, co se takhle zkusit sejít a v klidu to probrat.

   
 43. jirik

  Zdravim, mam taky hodne problemu, myslim, ze popovidat si o tom, je dobre..skoda, ze nemam moc s kym..nejaky sraz by byl dobry..jeste nekdo kdo by to zorganizoval a dal vedet i na jine stranky..

   
 44. Anonym myš

  Já jsem se chtěla zabít, ale neměla jsem odvahu a dneska jsem vlastně ráda, že jsem neudělala žádnou hloupost.
  Asi jde o to přečkat to období, prostě to přežít a čekat, až vám jendou bude líp…

  Článek docela dobrý, myslím, že někdo s depresí, když narazí na tohle, aspoň se zasměje a vytrhne ho to z toho stavu (aspoň na chvíli) :-)

   
 45. Anonym

  zdravim vás Lidi taky Přemejšlym O Smrti a to Dost často už pár let Sem furt Sám A když Sem našel Někoho ke komu sem něco cítil tak Ona ne.takhle už se mě to za těch pár let parkrát Stalo Ale ted Už na to fakt Nemám mám problém Stím že pokud ktomu člověku Nic Necítim nemužu snim bejt a to sem kluk připadám si blbě Ale zároven divně Ale aspon Nejsou všichni Kluci Stejný Ale Stejnak Sem tu Asi K Hovnu když to žádná neocení

   
 46. ...

  Ste blázni, raději se nechte léčit. Za všechny problemy si nese každý svojí odpovědnost.

   
  1. Xdd

   Je mi 13 a som na tom podobne ako Paula lenze nemam odvahu jak po mojej smrti bude mojej frajerke mame ocovi a celej rodine?poraďte kde zohnať kianit prosím.:((((

    
 47. fff

  Normálně jste úchylný debilové! Mladý lidi a řešíte takový debilyty,nevíte co roupama smradi pitomý!

   
 48. lkt

  Potřebujete pořádně zapřáhnout,například jít makat k lopatě a krumpáči aby jste neřešili kraviny.Máte všechno frackové rozmazlený a proto se nudíte parchanti blbý.

   
 49. Drifter

  pan Ikt asi nezná tu samotu… =)

  blw: myslel jsem že tenhle článek je bůhví jak starej, a ono ne… ;)

   
 50. Kris

  Vše, co jsem kdy řekla nebo udělala, bylo špatně. Vše, co jsem kdy věděla nebo uměla mi bylo k hownu. Přicházím o práci, přítele i o střechu nd hlavou. Proč jsem ještě tady? Nemám nic, nemám nikoho, nemám, pro co žít, už to chci sakra ukončit a nevím jak, jsem srab a pistoli nemám, proč někomu stačí tak málo, aby zemřel a jinej se o smrt musí doprošovat??

   
 51. to je jedno

  prosím Kris napiš mě ani nevíš jak ti rozumín !!!
  firefighters7@centrum.cz budu rád , že si můžu s někým podobným psát … jsem tu taky na hovno a kdybych nebyl srab tak už jsem to dávno udělal .. přišel jsem o vše a řítím se a nevím kam … prosím napiš jestli tu ještě jsi…

   
 52. Kamila

  Kris: Uplne mam to same. Prala jsem si hodne veci udelat a vzdy to dopadlo katastrofalne. At uz od blbosti po ty dulezite veci. Nevim proc to tak musi byt :( 

   
 53. Petra

  Milí mladí nešťastní lidé.
  Chápu vaše pocity i to čím si procházíte. Kolikrát jsem se cítila tak moc samotná. Pomohla mi ale jedna věc. Začala jsem dělat dobrovolníka. Možná se vám to zdá hloupé, ale když vidíte lidi, kteří touží žít a nemohou, napadne vás, že tady je někdo kdo vás potřebuje a že každý život za to stojí. Můj život se v tomhle naplnil. Mám naštěstí rodinu a pár přátel, ale nemít je tak neodejdu ze světa ale naopak vyrazím do něj pomáhat ostatním. Pomáhat druhým by mohlo naplnit váš život a hlavně by vám to ukázalo, že život je taky krásný dar. Potřebujeme vás. Každého člověka je na tomhle světě obrovská škoda, protože může pomoci napravit to co druzí napáchali. Věřím, že jste skvělí lidé a nemyslíte jen na sebe. Pomáhejte si, pomáhejte druhým ale neutíkejte od bolesti a zloby světa, protože jen tak můžete nakonec umřít čestně a s úsměvem na tváři. 
  Já si vás za to, že jste stále tady ohromně vážím.

   
 54. Exitus

  Kazdy z nas ma pravo nalozit ze svim zivotem jak uzna za vhodne a proto by stat mel povolit eutanazii a nechat lidi kteri si to prejou odejit dustojne a nenechat je mrzacit na pudach nebo ve sklepech. Zivot je slozita vec a kdyz si to nekdo preje proc to pod dohledem lekaru a predem udelaneho vyjadreni psychiatra nepovolit ? Je lepsi nechat ty nestastne lidi skakat na kocarky z mostu nebo nedej boze neco horsiho? Podle me je to proste blbost a autanazie by se mela povolit. Cus.

   
 55. ricco

  No ja vim jeste o jednom . co tak injekcni strikacka? Staci natahnout do ni zduch a pak jej pustit do krevniho obehu. Pej to funguje spolehlive a rychle. Premyslim o tom uz nejakou dobu . A zivot mne stale utvrzuje v tom ze to bude asi nejlepsi reseni :-(

   
 56. Don

  Jo tak kdyz to udelas pocitej s tim ze se zmrzacis aby ses zabil musel bys do sebe dostat najednou velkou strikacku nevim kolik ml ale proste tu veci v lekarne k dostani vecinou se pouziva do dilen a pod…a strelit by sis ji musel najednou ovsem uspesnost miziva a mel bys dost velkou sanci na mrtvici nebo infarkt a dozivotni nasledky v podobe absolutni nebo castecne retardace tak vice cti priste….

   
 57. Don

  Jo jeste sem chtel napsat ze tohle je dost resene tema mezi smazkama a tak celkove narkomanama a zaroven je to obrovsky omym protoze opravdu na zabiti cloveka vstriknutim vzduchu do krevniho reciste potrebujete velke mnozstvy vzduchu a ne jednu bublinku a opravdu si to rychle napalit a sance tak 30% ze to prezijete a do konce zivota budete jist tekutou stravu hodne stesti :D

   
 58. zdenecek0

  uz dlhsi dobu ziju v neistote,vzal sem si holku za zenu a neustale me podvadi,tenkrat byla super,milovali sme se a po svadbe jakoby pro ni nic neexistovalo…sem v koncich,nic me nebavi-NECHCI UZ ZIT
  mam rodinu oni muj cin casem pochopi pochopi

   
 59. Marta

  Zdeňku, úplně chápu jak se teď cítíš, před rokem jsem měla stejné pocity a člověk, kterému jsem jedinému věřila mě hrozně moc zklamal. Nejprve jsem vinila sebe, pak jsem si řekla, že se pomstím jemu. To bylo taky zle. Nakonec jsem se zabývala jen sama sebou. Začala jsem o sebe pečovat, začala jsem fotografovat, cestovat, našla jsem si nové přátele a mezi nimi byl i on. Můj nový partner. A teď jsem vděčná za to, že on byl takový hajzl. Mimochodem chce mě nazpět. Ale já už si kvůli něj vytrpěla dost. I tobě přeji abys v sobě nalezl sílu začít znovu.

   
 60. Max

  Ahoj lidi. Jsem dvacetiletý kluk z Moravy, introvert.. Důvody proč chci odejít ze světa: problémy v rodině, existenční problémy nejlepšího kamaráda, pocit méněcennosti, takřka neschopnost navazování nových vztahů. Kdyby si chtěl někdo popovídat, pište na email d.klembara@seznam.cz, nejlépe holka mého věku nebo mladší.

   
 61. Paula

  jeste pořád se mi to nepovedlo,bojim se toho,asi nemam tolik sily na to abych neco takoveho udelala…. ale uz tady nechci byt,uz me nebavi zit s tim pocitem v sobe, je to porad jen dokola… na tomto svete jsme jen na navštevě. Porad jen neco resittt,porad neustale problemy,a psychycke deptani mych starosti me užira doslova…. potrebuju poradit,nebo nejlepe se s nekym sejit,popovidat si, najit nejlepsi zpusob jak odejit odsud pryc,ale co nejdrive,nez me z toho vsecho jebne…

   
 62. Paula

  ma nekdo moznost sehnat nejaky silny provat prosim vas? pokud ano,ozvete se mi.. nebo jestli znate lepsi zpusob

   
 63. Maly smutny prorok

  Ahoj,
  zkusim se s vama podelit o svuj zivotni pribeh, kterej vas treba motivuje a situaci prehodnotite. Momentalne mi je 20let. Narodil sem se v panelu na mistnim sidlisti, otec nas opustil, kdyz sem byl jeste malicky a po tom co vse nam udelal ho z celyho srdce nenavidim a uz nikdy nechci videt. Matka byla zdravotni sestricka/uklizecka zaroven, par dni potom co jsem se v 18 letech vyucil mi ji buh vzal pri autonehode, pul roku na to se moje o 4 roky starsi pohledna sestra, ktera malovala krasnejsi obrazy nez Piccaso a studovala vysku se obesila, protoze ju cigani znasilnili, nakazili a ona se ze zoufalstvi pomatla. I mou vinou, jelikoz jsem se snema neumyslne zapletl, zratka sli po me, protoze jsem distribuoval palko, abychom prezili. Tudiz posledni, kdo mi z pokrevni rodiny zbyl, je moj brat vojak, kterej se semnou loucil se slibem, ze se pro me jednoho dne vrati. Moje holka se kterou sem vyrustal poboku od skolky mi utekla za nakym prachacem s BMW, i kvuli me jelikoz jsem ji podvedl. Behem chvile jsem se ocitl na samym dnu. Ja citim takovou bolest, beznadej, vnitrni rozlozenost, zlomenost…da se to nazvat jakkoliv. Otrocina se tu sehnat nedala, jen sem se poflakoval po ulicich a trapil se, az sem sam sebe presvedcil o tom, ze nema smysl zit. Jelikoz nevlastnim zbran, rozhodl jsem se, ze se obesim, riadne sem se samozrejme opil, vylezl na most, nasadil opratku, upevnil provaz a bez zdlouhavejsich modliteb a litovani se, jsem se prevazil, mel jsem to vymysleny tak, ze poletim 2,5 metru coz ma udajne stacit se 70kg, ktomu aby si clovek zlomil vaz. Bohuzel{nebo bohudik?) nic takovyho nenastalo a ja se zacal zlouhave dusit a doted si vzpominam ze v ten okamzik jsem vse pochopil a prisel na smysl zivota. Nepral jsem si nic jinyho nez abych se mohl opet nadechnout a vyckat na brachu, mam docela silny ruky a podarilo se mi se vytahnout zpet na pevnou pudu, jen upozornuju na to, ze to neni nic snadnyho. To se odehralo pred pul rokem. A co delam ted? Dru s ukackama po stavbach, jsem pomerne uspesny sazkar a bydlim s mejma poulicnima bratama, kteri me i pres vsechny moje nedostatky od mala podporovali, pro ne ma taky smysl zit, ikdyz to neni zivot kterej bych si vysnil. Nenechte se znicit systemem. Musite v sobe nalezt silu, ja ji nasel ve svym bohovi a v Polsku, jedine zemi na svete kde slovicko hrdost doted neco znamena. Opatrujte se a nenechte se zlomit, hlavu hore, na svete je mraky lidi co si prozivaj obdobny dokonce i vetsi pekla co vy a bojujou. Bojujte taky.
  http://www.youtube.com/watch?v=hyfdAAqyb6g

   
 64. Drifter

  Ahojte… strašně rád bych si s někým podobným popovídal, jedinej můj kamarád je poslední dobou jen prázdnej list papíru a tužka =/ tk jestli máte icq napište na 495346950, fakt kdokoliv… budu rád…

   
 65. zdenecek0

  Děkuji Ti Marto,vsechno sem prehodnotil,budeme se rozvadet,moc se ji nechtelo a le pri zvysenem hlasu rada souhlasila.. co jinyho ji zustavalo.. budu se i od ni stehovat,jen me mrzi ze z velky lasky zustalo jen trapeni a oci pro plac..V prvnim momente me napadla sebebevrazda,,ale proc se zabijet pro neco co nemelo vubec cenu??,, budu zit naplno a resit takovy situace normalni cestou a nebyt za chudacka a brat si v takovych a podobnych situacich zivot!! sou i jiny spusoby jak to vsechno prekousnout,vyrovnatse,hlavu vzhuru a jit za necim mozna i lepsim… sem svobodny-zas–a sem rad ze sem-Zdenek
  kdyby chtela naka holka zmenit svuj osud,nebo si jen tak popovidat o vsem ,tady je muj e-mail::: bobik900@seznam.cz
  pa a hezky den

   
 66. Reakce

  Zdeneceko zarazila me tva veta “ budu zit naplno a resit takovy situace normalni cestou a nebyt za chudacka a brat si v takovych a podobnych situacich zivot “ Zrejme si neuvedomujes ze to chce vic kuraze nez si myslis … zabit se nepatri urcite k jednoduchym vecem clovek ktery spacha sebevrazdu je vecinou pod tihou depresi a sebedestrukcnich nalad a v prvni rade za to nemuze protoze to pred cim utika je on sam a pred tim neuteces. Tim co jsi napsal si udelal z lidi kteri sou vazne nemocni absolutni “ chudaky “ uvedom si ze za to nemuzou kazdy to ma v zivote tezke ! Kdo rika ze jenom nekdo je egocentricke prase …Snad pochopis co jsi napsal..cau

   
 67. Reakce

  Boze co to je za blby dotaz kolik ti je 13 ? Na tema jak se zabit je na internetu plno odpovedi a plno webu s touto tematikou ale ty se nechces zabit jinak bys to nerozvadel tak se na to vyser a bez na polivku ….

   
 68. Viktor

  Uveri tu nekdo, ze ajtak ma vseho dost a prezil i 60 hypnogenu s fernetem – rano nic? Nedelam si srandu. Byl jsem vzdy optimista, ale od roku cca 2000 mam neco malo spolecneho s NWO a to ma takove naroky, ze i kdyz se snazim jak se da, asi to nezvladnu. Znam Pi zpameti na 50 mist, nejsem urcite nenormalni, vim, ze jestli bych skocil pod ten vlak – je konec, mel jsem a stale mam firmu a zamestnance, ale udelal jsem chybu vuci jedne zene. Nevim, zdali mi kdy odpusti, takze navod na to, jak si uvazat smycku kolem krku – proste udelat uzel – by neskodil – no a moc nezertuji.
  P.S. – absolutne nezalezi na penezich, muzete je mit kolik chcete, kdyz jste ztratili neco, co je vam nejcennejsi, muzete se na vse vykaslat. Opravdovou lasku si nekoupite a o to vic boli, ze ona to vedela a ani jsem se o to v tomto smeru nesnazil si ji nejak podplatit. Nebo ano? Kdo vi?
  Naprosto realne se zeptam, jestli nekdo nema radu, jak s pomoci prasku s celkem rychle a bezbolestne vyresit tento problem. Nemam k nikomu zodpovednost, nemam deti, nejsem zrovna vysinuty starec, ale strasne me to trapi. Jen pro informaci, ji bylo 26. Ted o trosku vic.

   
 69. Exit

  Si blazen kdyz se chces zabit kvuly zenske. Boze boze boze uz je to tak strasne stereotypni cist porad tyhle komentare na jedno brdo ze sem asi prestanu chodit. Myslis si Viktore jak si IN ? Jak je tvuj problem osobity? Precti si par diskuzi a zjistis ze takovych blaznu jako ty je vic. MOzna tam najdes i odpoved na tvuj neproblem.Jestli se chces zabit najdi si na internetu jak ale necekej odeme nejakou litost a pod.. protoze problem ktery tu líčíš vlastne neni vubec zadny problem. Resis uplnou koninu az prides o zrak nebo sluch nebo ochrnes tomu rikejme problem ale do te doby aspon odeme necekej vrele komentare nemam totiz rad lidi co resi picoviny cau!

   
 70. Anonym

  pane bože sve všichni ubozí jen utíkáte od svých problémů…Jen se stačí zamyslet nad tím že tu máte rodinu a lidi kteří vás mají rádi… a myslím si že kdyby někdo stýhle stránky kdo sem píše chtěl umřít tak to udělá hned a nebude to psát na netu aby mu to každej rozmlouval je to ubohý

   
 71. Hanka

  Nikde tady nevidím japonský způsob sebevraždy – harakiri! Nebo jsem se přehlídla?
  … ale teď vážně, návod na sebevraždu je opravdu docela síla! Znala jsem jednoho člověka, dokonce to byl hodně vzdálený příbuzný. Dostal se do dluhů a řešil je skokem ze 70 metrů vysokého mostu. Tohle považuji za vrchol sobeckosti a zbabělosti, protože dluhy zůstaly za krkem jeho ženě a dětem. Pochopím sebevraždu u nevyléčitelně nemocného člověka, který trpí bolestmi, ale skočit pod vlak kvůli nešťastné lásce?! … no, tohle už vidím ve svém věku asi trochu jinak.

   
 72. Kris

  Rodiče mi sice dali život, ale neptali se, jestli ho chci. Nemám nic, nemám nikoho, kdo by mě podržel, ten, kdo říká, že sebevražda je sobecká, a že na to člověk nemá právo, ten opravdové trable nakupené na sebe asi nezažil. Já ve svém životě nevidím žádný význam, proč, pro koho tu jsem???

   
 73. Exit

  Janca : RODIČE ti dali život néé TY … tak nemáš právo na to si ho brát !!! “ Janco si pravdepodobne stejne hloupa jako to co jsi napsala. Jak muze mit nekdo tak hloupy nazor v dnesni dobe bez predsudku nechapu. Ano rodice ti daly zivot ale jako kazdy dar neni v podmince uzivani jeho dozivotni uzivani. Zivot je v prvni a posledni rade pouze vas a co s nim udelate je pouze a jenom vase vec. Druha vec je ublizeni vasim pribuznym to jak se s tim vyrovnate je uz taky jenom a pouze na vas. A v posledni rade asi nejdulezitejsi je byt si jisty ze vse problemy nejdou vyresit normalni cestou. Ono 90% jich normalni cestou vyresit jde staci se jenom vyspat se,zajit za pritelem pokecat,urovnaz si vstahy,zajit do prirody,projit se, nebo plno dalsich veci a jakmile se vam hlava vyjasni bude vam lepe uvidite.

   
 74. Exit

  Predpokladam na to jaky mas s prominutim stupidni nazor Jano si na 100 % katolik. Neco tak hloupeho muze vymyslet pouze katolik. Vymazany mozek …

   
 75. Adéla

  Já bych volila jako nejlepší způsob zabít se kdyby mě chtěl někdo zabít, pak už bych se ani nemusela obtěžovat se svojí vlastní sebevraždou. Ale stejně se taky někdy jednou zabiji.Ale jako sebevraždu z tohohle úžasného seznamu bych si asi zvolila smrt skok z výšky.Skočila bych třeba z nějaké dřevěné hračky.

   
 76. Anonym

  Já jsem smutný a chci se zabít nevím ják já jsem napul ochrnutý možná skočim s mostu nevím co mám dělat poratte

   
 77. Allen

  Připada mi jako ne prímo krásna, ale taková bezbolestná smrt jako utopení. Clovek necítí bolest a pritom pomalinku straci vedomi, je jak ve spanku, jak ve snu. Alespon me to pripada takové newim. Pak samozdrejme je tu pro me nejspolehlivejsí zastrelení, rychle, bez bolesti a clovek nema sanci si to pak rozmyslet. But ted nebo nikdy, neco takového, alespon pro me. Jinak dekuji za uzitecny clanek, at se vam tady dari, pa

   
 78. slaboch

  jsem osamělej, předčasně zestárlej, nešťastnej chlap.

  jen slaboch bez síly, abych to konečně definitivně vyřešil. Denně hledám aspoň jeden pěknej důvod proč žít, ale nenacházím…

   
 79. nechci žít

  UŽ TEN SLURVNEJ ŽIVOT ANI NECHCI VYDĚT NIC CHCI SE SPROVOZNIT ZE ŽIVOTA PRO MOJÍ RODINU JSEM PRÍ JEN ZÁTĚŽ TAK NEVÍM KOHO DŘÍV POSLECHNOUT JESTLI KÁMOŠE NEBO VYMRDANOU RODINU ČAU LIDI MOŽNÁ V PŘÍŠTÍM ŽIVOTĚ

   
 80. Bety

  Už delší dobu přemýšlím že sebevraždu taky podniknu…..mám teď Fakt dost velký problémy,snažím se to vyřešit ale marně….ničí mě to a jenom už se hrozně dlouho trápím,jsem úplně na dně a vystresovaná,rodiče jenom řvou a sami mi řekli že by bylo lepší kdybych se nikdy nenarodila :o( ,kamarádi se na mě vykašlali a jenom mě pomlouvají a ještě k tomu -dost blbě a nešťastně zamilovaná….tyhle tři faktory tomu ještě přidávají ty grády…..je lepší zemřít pro něco než žít pro nic,ne? Aspoň už ode mně budou mít všichni pokoj… :/

   
 81. Pájuc

  to je trapný šahat si na život?to dělají jen kreténi,chápu že máte nějaké potíže ALE TÍMHLE SE TO NEŘEŠÍ

   
 82. Andynka

  Zdravím Vás :) má kamarádka měla také chuť k sebevraždě kvůli tomu, že jí nikdo nemá rád, rodina ji odsuzovala, měla problémy se vztahy a celkově se svým životem :) Ale překonala to :) Kašlete na sebevraždy :) Vždyť koukněte se z okna jak je svým způsobem ten svět krásný :) Člověk by si měl vážit svého života i když máte problémy … ty má každý i já, ale vždy se to dá nějak vyřešit :)) když budete někdo chtít napište :) budu ochotná se s Vámi o tom bavit a třeba se Vám pokusím nějak pomoci :) Ale VÁŽNĚ pamatujte sebevraždou řeší problémy jen slaboši TI silní se tomu postaví čelem a bojují :)

   
 83. osoba

  Nečetla jsem všechny komentáře ale vesměs tu většina lidí píše to samé. Proč by se měl někdo zabíjet…jde to přece řešit i jinak…sebevražda je zbabělost.Možná:((
  V něčem pravdu máte ale přece jen člověk který nikdy nezažil ten pocit…pocit kdy už prostě nemůžete dál, nemá právo to posuzovat.Nejvíce mě asi naštval komentář : to je trapný šahat si na život?to dělají jen kreténi.
  No já vím jaké to je. Momentálně studuju gympl.Rodiče mají menší firmu na vírobu svítidel.Ve škole v podstatě žádné problémy nemam … nějaké trojky byli ale proto že jsem hodně chyběla. Když se to tak vezme tak mam pohodovej život…:((
  Možná už jsem nakousla jeden z problémů.Trojky asi nejsou tak špatné ale pro mě ano pro rodiče taky.Na základce jsem měla vždy vyznamenání jenže pak jsem žačla mít migrény.Spousta lidí si to nedovede přesdtavit. No bože tak tě bolí hlava co na tom.I učitelka mi často domnlouvala ať pořád nechybím že snad něco vydržim, že přece nemůžu chybět jen co mě někde píchne. Já pokaždé měla sto chutí poslat jí do hajzlu. Migréna je největší svinstvo co jde.Někdo to nemá tak silné no já bohužel ano. Nikdo mi na to nic nedá že prej na to nci nen takže si to holt musim přetrpět.Ibalginy sním klidně 3 najednou a je to k ničemu. Nekdy to trvá i 2 dny. Těžko se to popisuje … asi jako by vás praštili kladivem do hlavy ale ta bolest nepolevuje ba naopak čím díl to trvá je to horší.Navíc máte nutkání neustále zvracet takže jen lítám od postele k záchodu. Vím že do konce života se toh nezbavím. Skoro každý týden po min. dalších 60 let.
  Pokračovala bych tím že můj vztah s rodiči taky neni nic moc´!:(((
  Mohla bych popsat klidně tisíce stránek o tom jak se nesnáším smou mámou.
  Já jí mám ráda…teda spíš měla ale v poslední dobe mi leze neskutěčně na nervy že se to nedá vydržet.Je v přechodu a tak pořád jenom řve.Dneska mě tak hrozně rozebrala … tak jsem vlezla na toto stránku. nevím co jsem hledala … možná pomoc. Zy dnešk mi vynydala celkem třikrátt Napřed už ráno že jsem jí přeházela věci v šatně. Že pořád jen dělam bordel a at to dam jak to bylo že po mě musí pořád jen uklizet.Jenže ona už nevidí to je jsem ty věci vyndala aybch mohla vylxovat za sto let nahromaděnej prach cohož ona neni schopná. Nechci aby mě chválila že jsem šikovná holšiška už mi přec jen neni deset ale doufala jsem za trochu uznání … že třeba ocení mou snahu alespon taktnim mlčení ale ona mi sprostě vynadala a vyhnala mě že už si to dodělá. Jen proto že jsem jí košile přehodila j teplákama a posunula jeden pitomej koš na prádlo o asi půl metru dál. Al vše jsem složila líp něž to bylo.ověsila na věšák neco dokonce i vyžehlila.
  Podruhé mě vyřvala až do hovat, debilů a ani už nechci vspomínat co dalšího proto že jsem namočila lodičky co mi nedavnou kopila.Šlápla jsem v nich do louže no co stane se. Já už nevim co mám dělat.Tohle je každý den. Pokaždé si najde záminku aby mi řekle že jsem nejhorší dítě na světě. Já se nechci litovat. Je moje matka a má právo mi vynydat ale tohle je neustále a já už to nedokážu dál snášet a nic jí něříct.Potřebuju jí.Nemam kam jí ale přitom už nedovedu být v její blízkostí. Nesnáším jí:(…
  Neni to jen o tom.Říkám je příklad. Mám už z toho nervy uplně zničený.I teď se mi pořád chce brečet i když se to stalo už odpoledne.
  No nechci zacpávat celej chat. Jestli někdo bude ochoten číst tyhle rozsáhlý kecy tak to snad pochopí. Neni to je o tom je to spousta dalších věcí jako že jsem ještě neměla kluka což se až neskutčný. Vím že se jen ze třídy spoustu klukum líbim ale nevím nikdy ke mě nikdo nepřišel. Vím že je to asi proto že se pemanentně tvářim jak baych je chtěla zabít. ALe já se nedokážu smát když neni čemu.
  TAkže tímhle jsem jen chtěla říct že lidé co se chtějí zabít nejsou kreteni. Neschvaluju to. Já sama bych to nedokázala. Ale každý den s nutkáním se zabít neskutečně bojuju protože je to to nejsnažší řešení. Zmizet, necítit … často už jsem byla odhodlaná utéct něka pryč ale kam bych šla…Sebevražda je možnost to trápení skončit bez následků které bychom museli řešit. Je to řešení ve chvíli když už nemáte sílu vstát. Vím život dokáže být i fajn, takže by to měla být opravdu ta poslední možnost.
  Určitě je blbost když se chce holka zabít kvůli nějakýmu klukovi vo jí nechal…kort když s nim chodila pár měsícu. Ale nekteré problémy se prostě vyřešít nedají tak snadno a pokud neni někdo kdo vás nakopne sám to člověk prostě nemá šanci zvládnout.

   
 84. undeath

  Lidi život je hnus …kort v pubertě ale vždy je naděje že se ti zlepší. Kdžy se zabijete už se to vrátit nedá. Někdy to zní jako fajn řešení ale lepší je od toho utéct než to skončit úplně.

   
 85. Osubka

  No “ osoba “ tvuj zivot si dokazu velice dobre predstavit mam taky mamu co ma uchilku porad uklizet a za vsechno me sekyrovat ale vermi ze ona to tak nemysli akorat si ji nenastavila latku dost vysoko jednoduse ji musis ukazat ze nejsi hadra bud se nekdy seber a bez s klukem nebo kamaradkou nekam na vylet na cundr a pod… nebo do kina a nerikej ji nic jenom zatloukej a at se nestara uvidis jak zacne mit o tebe zajem. Nevim jak to dost dobre vysvetlit ale jde jednoduse o to vzbudit zajem a zase naopak ji podlomit jeji jistotu ze cokoli ti rekne nebo ti udela zustane bez odezvy. Jednoduse kdyz te vytoci seber se a bez ven vebec ji nevnimej kdo chce psa bit hul si najde tvoji mati neznam ale pokud ma nejaky psychycky problem nebo je nervozni je treba ji dat najevo ze ty nejsi otloukaci pytel a to i za cenu ze se s tebou nebude delsi dobu bavit kazdopadne nekdy to neni na skodu dat si trochu pauzu od nucene kazdodeni konverzace cau:D

   
 86. antiKristián

  Lidi nešťastný, a neuvažovali jste třeba o psychiatrovi? Teď to nemyslim nijak ironicky nebo cynicky. Asi jsou i jiný způsoby, jak vám pomoct, já je neznám, ale vim, že psychiatr vám může pomoct určitě. No určitě to neni tak romantická alternativa, jako sebevražda, ale zato je šťastnější. Jde jen o to se překonat a k tomu psychoušovi dojít. Neni se za co stydět. Hodně lidem pomůže už jen to, že je ten doktor vyslechne. Jinak vám samozřejmě předepíše nějaký antidepresiva (ty jsou prakticky na každej psychickej problém) a ty fakt pomáhaj. Akorát to vyžaduje nějaký pravidla, jako třeba na antidepresiva se nechlastá (vůbec!), nehulí a ani jinak neupravuje vnímání. Kdo toho neni schopnej, tak ať se na a.d. rovnou vysere, to by si akorát přitížil. Já bral a.d. 2,5 roku (kvůli sociální fobii a depresím) a celou tu dobu jsem se nedotkl alkoholu. V hospodě jsem sice bez chlastu moc neposeděl, ale stálo to za to. Já znám ten pocit, když je všechno špatný, černý a marný, a kdy podívat se z okna na jarní rozkvetlou louku a říct si: „ten svět je stejně krásnej“ fakt nepomáhá. Už jsem ten pocit dlouho neměl a mít ho už nikdy nechci. Je to jen na vás, jak se k tomu postavíte. Znám spoustu lidí, který jsou zásadní odpůrci a.d. a říkaj, že to musej zvládnout sami. Nechápu to. No moc to nezvládaj. Nechci tady bejt jak nějakej kazatel ve stylu „Jezte všichni antidepresiva, spasí vás!“ :), ale když už nevíte kudy dál a přemejšlíte o sebevraždě, tak to zvažte, může vám to pomoct. Je to přesně o tom, že kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

   
 87. kleopa001

  Do prdele s takovýma stránkama!! Co to má jako být??..Héj lidi, když si nevážíte svých životů tak jste pěkný zbabělci!! Nejste jedinný který mají problémy, každý je má, někdo má i hhorší nežli vy a nezabíjou se!!

   
 88. kleopa001

  OMG!! Lidi chápu, že to máte v životě těžký, ale to není důvod se zabíjet nemyslíte??…Jo fájn, život je sice svině, ale musíme mu dokázat, že to dokážeme, proč dělat „radost“ tomu, kdo nám ublížil??..Ukažte že umíte žít i bez nich!!

   
 89. Anonym

  Ahojte ja si myslím, že každý si môže rozhodovať sám o svojom živote, ak sa niekomu všetko serie a nedarí sa mu nič, nemá dôvod sa radovať a ešte ho ku tomu trápia choroby, čo už trpieť, alebo skončiť. Ja by som rád sa prebodol dobrým dlhým nožom, úplne nahý niekde v opustenom mieste viete niekto o takom?

   
 90. LUF

  V textu je množství nepravd. Hlavně o tom, jak jsou uvedené způsoby spolehlivé. Řada z uvedených není, může být spojena s utrpením a přežitím s trvalými následky. Kolik lidí přežilo když se střelilo hlavy a třeba si ustřelili obličej, kolik lidí přežilo pád z výšky (pokud ho nepřežili tak průměrná doba umírání je 20 min. – kdo si to chce prožít), nebo otravu …nebudu to rozebírat do detailů. Jediný spolehlivý způsob a zároveň rychlý a tudíž bezbolestný je položit krk na koleje a počkat na vlak (nikoli pod něj skočit! – to by zase člověk mohl být odmrštěn, nebo mu třeba jen ujede nohy). Má to i výhodu že když si to člověk v posledních vteřinách rozmyslí tak může snadno couvnout. Sebevraždu ale nechci nikomu radit, spíš zajít za psychologem, nebo si uvědomit že čas všechno zhojí a člověk přijde na nové myšlenky a může potkat i životní štěstí. Pak bude na sebe i hrdej že se sám dostal z těch prblémů. Měl jsem těžké chvíle ale říkal jsem si že život když není někdy příjemnej, alespoň je zajímavej

   
 91. zapoměl sem své jméno

  slyšel sem že nejlepší je předávkování heroinem pak úmáráte a cítíte se dobře já bych nedokázal čekat až mi vlak oddělí hlavu od těla asi máte velký strach a chvíly to bolí a taky bych neskákal z výšky za prvý nevim odkud a zadruhý nechci znepřijemňovat lidem procházku s dětmi

   
 92. SMRŤ

  najlepsie je sa zabit vystrelom ale pistol sa tasko zhana a naboje tiez ale ludia kaslite na samovrazdu ja som sa chcel zabit mal som aj nabytu zbrat a povedal som si ze skoda naboja :) a ze by som tu chybal rodine a kamosom tak som to nespravil a som rad :)
   

   
 93. mengele

  ahoj….chtel sem se zeptat…planuju sebevrazdu….a rad bych to udelal s nekym….chci se rozjet autem proti stromum….pockam az mi tachometr ukaze rychlost pres 200 a stocim to do nejakych stromu nebo do nake betonove zdi….pokud ma nekdo zajem se pridat napiste sem a muzem se domluvit….

   
 94. Eveleen

  Vzpomatujte se, nic není tak hrozné, tak beznadějné. Prošla jsem si těžkou depresí, lehkou schizofrenií, šikanou, sebenenávistí a sebeubližováním, poruchou přijmu potravy a hádej te co? Pořád jsem tu, žiju… Někdy je hůř, někdy je líp, ale žádný problém není důvod proto, aby skočila z mostu nebo hůře. Přemýšlela jsem nad sebevraždou pořád, každou noc, pořád, takových pět let, pořád občas přemýšlím, ale pak se seberu a bojuju! Vždyť život je boj, je to těžké, ale jednou bude dobře, určitě bude. A když ne, vždy se můžete zabit pozděj ne? Ne, prosím nezabíjejte se, pokud si myslíte, že stojíte za nic, že vás nikdo nemá ráda, máte to jen v hlavě. Myslela jsem si to o sobě taky… Nikdo ve mně nevěřil, vůbec nikdo a jakmile jeden člověk začal, konečně mi začalo být líp… A teď, je mi celkem dobře. To je jedno, plácám nesmysly… Pokaždé je tu ještě nějaká jiná možnost. Pokud kdokoliv, chce pomoct, poradit, můžete mi napsat. Vím, jaké to je být na dvě, byla jsem tam milionkrát, jsem tu pro vás.

   
 95. Sivr-imerx

  ahojky helejte každý má problémy i já mam pochopitelně má problémy šikanovaly mě posmívaly dost dlouho měl jsem před rokem holku která se semnou rozešla a do dneška jsem do ní zamilovaný ale všichni musíme myslet taky na ty lidi který nás mají rádi. jak by jim to ublížilo třeba kdyby jste se zabily vy někdo kdo vás má hodně rád by kvůli tomu se zabil taky. stává se to a třeba se tím připravíte o možnost potkat někoho s kým by jste byly šťastný a jeho/jí by jste udělali šťastným jak jsem poznal tu holku měla psychický problémy a řikala že tim že poznala mě dostala důvod žít a to je krásný pocit myslim že než to uděláte měli by jste si to dobře promyslet protože je to věc která se nedá vrátit a můžete se tím přípravit o krásnou budoucnost. pokud se někdo chce svěřit se svými problémy (někdy to pomáhá vim to) tak napište ( tuctucradio@seznam.cz ) ahoj Sivr-imerx Rádio Domasére

   
 96. Nezabíjejte se, pls!

  Jestli opravdu chcete zemřít, zemřete alespoň v nadcházející válce proti illuminátům a jejich velké armádě. Kdo se přidá a zemře při tom bude mít sochu a nikdo nebude zapomenut. A pokud opravdu chcete spáchat sebevraždu, tak ať to neďelá a ať jde bojovat! Zdarec, Pavel.

   
 97. Smrtak

  Pavle ty si ale kus vola :-) kdyz budu mit deprese urcite budu chtit umrit ve valce. Si smesny fakt takovy clovek ma v hlave jenom jednu myslenku a urcite se nechce zdrzovat nejakou valkou ale pokud bych se nekdy chtel zabit jedine na co bych pockal by byla facka kterou bych ti za tenhle prispevek dal. cau

   
 98. narusitel

  Nabehněte na Bakalu nebo jakýhokoliv nácka co je při moci s gunem, zabijí vás za vás a budete za „hrdinu“ pro celej národ (jestliže ho sundáte), možná za trošku zoufalýho, ale to vůbec nevadí, kdo dnes není? možná zo pár pozitivních bohatých synov. Spoustu lidi o sebevraždě mluví, málokdo to však dokáže uskutečnit, já už se několikrát oběsil, ale vždy sem se přitáhl na pevnou půdu, musel sem udělat vše proto, abych se znovu nadechl, nešlo kurva jinak… a to mám částečně ochrnutý pravý rameno a svou silnější rukou téměř nemůžu manipulovat a i přesto jsem to zvládl, vidíte čeho je člověk všeho schopnej, když se nevzdá? Sám sem ve velké pasti a nikdy se zní nedostanu, ale odrazuju vás od toho, když spácháte sebevraždu tak se oddáte systému, tam přesně vás chcou hyeny při moci vidět, někde rozesraný na kolejích…nalezněte důvěru v sebe sama, na lidi z okolí, ve škole…se úplně vyserte co kdo žvaní..většina je stejně jen tupých konzumentů co neuznávají jinou hodnotu než materialismus, musíte se naučit ovládnout strach z neznámé budoucnosti…to je vám všem třeba.

   
 99. justin

  no podle mě je nejlepší bezbolestný způsob sebevraždy otrávení a usnout takhle bych to udělal já.udělat to večer ráno vás nikdo nebude podezřívat že jste mrtví

   
 100. Bob

  Ja cekam jen na to az umre mama s tatou, deprese me provazeji uz 4 roky, poznat milou divku ktera by o me mela zajem je slusne scince-fiction, az videlam dostatek penez tak odjedu do iranu, jenom doufam ze me vezmou na bombovy utok…

   
 101. segment

  preco takove blogy pisete? sebevrazda nepomuze ,kurva,vazte si sveho zivota a myslete na toto:ZIVOT JE VELKÝ DAR , i kdyz mate problemy ….tak tim nic nevyresite! (divam se na to z nudy) :)

   
 102. Marek

  Už o sebevraždě přemýšlím s přestávkama asi 5 let… je mi 19 let a už nevím, jak dál.. hodně jsem přemýšlel a na jiný řešení jsem nepřišel.. nevím ani proč jsem na to začal myslet.. možná kvůli rodičům, který pořád chlastaj a kouří a pak nemaj peníze na děti.. všichni spolužáci dostali v 18 peníze ze spoření od rodičů (aspoň 20k) a já nedostal ani jedinou korunu.. nejsem hloupej, jsem chytrej a inteligentní, na průmyslovce mám průměr všechny roky do 1.9 a mohl bych jít i na vysokou, ale kdo mi jí zaplatí? A tak do života nemám moc dobrý vyhlídky… Mám za sebou jeden vážnej neúspěšnej vztah a to hlavně kvůli tomu, že lidem nevěřim… A nechci zklamat další lidi.. A to nejspíš pramení z „výchovy“ rodičů.. Ale přesto mám v životě pár lidí, na kterých mi záleží a mám je rád a to hlavní důvod, proč jsem to ještě neudělal… Ale plánuju si všechny blízký znepřátelit a po škole se co nejdál odstěhovat a zmizet z dosahu.. a pak to udělat… To je podle mě neschůdnější řešení pro všechny…

   
 103. Majk

  Chtěl bych se co nejvíc ožrat,zhulit a pak si lehnout na koleje…. :-( Už mě to tu fakt sere 
  Rodina se rozpadá  :-( 
  Nikdo se mnou nemluví …. 
  Věčný hádky …
  Co víc dodat :-( 

   
 104. Marek

  Neni tu někdo z Karlovarskýho kraje, kdo by to chtěl spáchat společně? Moc by mi to pomohlo… 

   
 105. petr

  já už se rozhodl na spůsobu: chci viset a chci se dusit nechci aby to bylo rychlí, někde vlese dál od lidí kde mne nikdo neusliší ani neuvidí útěk od všeho. jsem srab

   
 106. ismael

  pokud bych měl v umyslu nechat se zabít tak bych si vzal zbran a šel bych vyloupit banku protože v tomhle světě jinak než když bude člověk krást nezbohatne pokud by mi to nevyšlo a měli mě chytnout tak bych se na místě zastřelil ale ještě bych vzal par zmrdu sebou

   
 107. Smrtak

  To je smesne co tu pisete fakt :-) Vyloupit banku :-) Nejdriv by ses musel nejak dostat k te zbrani kdyz ani to nedokazes nemuzes myslet vazne svuj napad s vykradenim banky a dalsi vec myslim ze kdyby ti to vyslo dnes uz je to tak podchycene ze by bylo jenom otazka casu nez by te chytly :-)

   
 108. Dobrý Kamarád

  Ahoj. Už tři dny v kuse čtu diskuze o sebevraždách na různých webových stránkách a rozhodl jsem se, že vám podám pomocnou ruku. Všichni tedy dávejte moc dobrý pozor co vám ted´ řeknu. Hlavně ti co chtějí spáchat sebevraždu a ti co chtějí někomu v sebevraždě zabránit.

  Jistě si většina z vás pokladá otázku co je smyslem života, proč tu jsme a proč trpíme. Pokusím se vám na tuto otázku odpovědět zjednodušeně.. 
  Na diskuzích o sebevraždách lidé nejčastěji říkaji, že trpí depresemi a beznadějí. Na deprese používají různá antidepresiva, ale ani po mnohaletém   
  užívaní těchto ´´ léků,, se pacient z depresí nedostane. Antidepresiva mají tedy pouze krátkodobý účinek. Psychyatři říkají, že antidepresiva jsou léky, proti depresím, ale já říkám, že to léky nejsou, protože ještě nikdy žádného člověka z depresí nevýlečily. Co to tedy jsou antidepresiva ? Antidepresiva jsou pouze státem povolené drogy. Proč říkám, že to jsou drogy? Protože jakákoliv látka, která uleví člověku od duševní, nebo fyzické bolesti je droga. Navíc si člověk na těchto látkách vybuduje závislost. Proč psychyatři nedokážou pomoct člověku, který trpí depresemi, beznadějí a chce spáchat sebevraždu? Jednoduše proto, že není v jejich moci změnit svět k lepšímu a také nedokáži zbavit člověka utrpení. Můžou vám tak akorát říct, že máte proč žít a začnou říkat jména vašich rodinných příslušníků, kterým na vás záleží a kteří vas potřebujou a také vám můžou pomoci najít nějáké záliby, nebo stanovit nějaké cíle aby jste si našli nějaký smysl života, ale nikdy nemůžou vyřešit podstatu vašeho problému a vysvětlit proč tak trpíte.

  Proč tedy lidé trpí? Je to jednoduše proto, že tento svět má takhle stanovenou intenzitu utrpení. Vysvětlím to podrobnějí. Ve vesmírů existujou 
  různé dimenze. V některých dimenzích bytosti netrpí vůbec a v jiných dimenzích je intenzita utrpení tak obrovská, že se to nedá s tou na tomto světě vůbec srovnávat. Vezměme si třeba dimenze, které jsou níž než tato. Tam se bytosti dožívají ještě nižšího věku, prostředí je tam špinavější a intenzita utrpení je větší, než v našem světě. Když jdeme ještě níž tak začiná peklo a i to má své úrovně. Naopak když půjdeme směrem do vyšších dimenzí, tak tam je prostředí čistší, bytosti se dožívají vyššího věku a i intenzíta utrpení je nižší než v našem světě. Ve velmi vzdálených vyšších dimenzí je prostředí tak nádherné, že se to nedá slovy ani popsat, bytosti se tam dožívají tak vysokého věku, že to vypadá jako by neměly nikdy umřít a vůbec netrpí. Řekl bych, že toto jsou opravdu št´astné bytosti bez jakýchkoli příkras. Ve vesmíru platí zákon reinkarnace a bytosti jsou umístovany na základě karmy. Samozdřejmě čim méně má bytost karmy, tím vyšší dimenze dosáhne. Jsou však vyjímky jako byl Budha, nebo Ježíš, kteří se rozhodli vstoupit do našeho světa dobrovolně. Jak to tedy vypadá když se bůh rozhodne vstoupit do našeho světa (nižší dimenze) ? Musí na cestě do našeho světa klesat z vyšší úrovně do nižší a musí brát na sebe hříchy ( nebo také karmu) té úrovně ve které se zrovna reinkarnuje, tyto hříchy ho pak tlačí dolů do nižší dimenze, jinak by se do našeho světa nedostal. Pro většinu bohů tam nahoře je podstoupit něco takového příliš děsivé ( a že jich je ). Jednoduše jsem tim chtěl jenom říci, že bytosti ve vesmíru jsou umís´tovany do různych dimenzí na základě své karmy, ale existují i vyjímky. Zvlášt´ v dnešní době jsem si všiml, že se rodí spoustu dětí, které mají vznešený původ ( indigově děti, ale to je kapitola sama pro sebe ).

  Co je tedy smyslem života ? Smyslem života je dosáhnout osvícení tak jako Budha a nemůset už nikdy procházet bolestivým zákonem reinkarnace narození, nemoci, stáří a smrti. Pokud však chcete dosáhnout osvícení, musíte mít Mistra a kultivační metodu spravedlivé cesty, která vás k vyšším úrovním povede. Já jsem měl to štěstí, že jsem ve svých 17ti letech našel svého Mistra a spolu s ním i jeho kultivační metodu, která vede učedníka k velmi vysokým úrovním, protože není stanovený strop jak vysoko se může člověk vykultivovat. Můj Mistr se jmenuje Li Hongzhi a jeho kultivační metoda se jmenuje Falun Gong. Tato kultivační metoda se skládá z pěti cvičení a přednášek Mistra, díky čemuž se kultivuje tělo i mysl. Navíc jsou těla praktikujicích vyčištěna až to do té míry, že i nevylečitelně nemocní lidé trpíci leukemií, nebo rakovinou byli vyléčení ( přečtěte si příběby nevýlečitelně nemocných lidí, kterým Falun Gong vyléčil nemoci na http://www.falungong.cz ). Díky této kultivační metodě se také spomalí proces stárnutí, člověk se cítí š´tastnější a vyrovnanější. Deprese se dají zatlačit cvičeními.

  Na závěr by jsem vám všem chtěl popřád co nejméně starosti a problému a také doufám, že třeba nyní naleznete smysl života. Když jsem četl diskuze o sebevraždách na různých webových stránkách, tak jsem byl životnímy situacemy, některých lidí zasažen. Shledal jsem, že není jediný důvod, proč by jsem měl jenom já čerpat z Falun Gongu a ostatní by měly být ztraceni ve stavu iluze. Tady tedy skončim. Pokud by jste měli kdokoliv, jakýkoliv dotaz, mužete ho posílat na můj email czechmademan@email.cz

   
 109. Smrtak

  Poslouchej ted ty me ty magore :-) Pletes pate pres devate jak muzes spojovat jezise a budhu ?:D:D:D Nechapu:-) Uvedomte si ze mi o smrti vubec nic nevime a kdyz rikam vubec nic tak myslim absolutne nic. No mozna ano za predpokladu ze nekdo vstane z mrtvych :-) Nevim co te tvuj mistr ucil ale ja te naucim jednu vec a to ze kdyz je nekdo sileny jako ty neni mu uz pomoci:-) Boze na tomhle sem se fakt zasmal ….Mimochodem mam uz neco nacteno v tehle vecech a tak to co pises mi uz jednoduse pride trapne :-) Mluvis o jezisovy v souvislosti s karmou no tomu se rika paradox . Jak muzes spojovat katolictvy s buddhistickou virou to nechamu a tyhle veci se navzajem vylucujou. Jezis vstal z mrtvych a obetoval se pro nas hrisniky – tak je to psane aspon v te knize pohadek jak se ji rika? Jo Bible ja zapomel :-) a katolici maji pouze jednu uroven a to je nebe zadne jine dimenze kdyz to buddhisti maji urovni vice v podobe karmickeho zivota . No proste des a hruza nauc se pred tim nez nekomu budes krmit usi to o cem pises. cus…

   
 110. Kkk

  Ahoj všem  taky přemýšlím o smrti. Protože jsem ne klasifikována ze 4 předmětu kvůli nedostatku známek . Jdu na ty zkoušky ale co když je neudělám nemůžu jít do nižší třídy. Nevěřím si. Ale zase si na druhou stranu říkám ze se mi uz nikdy nesplní sen. Je to proste hrůza chci se zabit a zrovna se mi objeví hlas uz umím trochu zpívat. Můj sen je se stát zpěvačkou. Před sebevraždou o ni dobře popřemýšlet té  pokud to uděláte uz to nevratité.

   
 111. antiKristián

  pro „Dobrého kamaráda“ Aštara Šerana

  O antidepresivech a drogách meleš fakt hlouposti. Antidepresiva pomáhaj, jen se musej dodržovat jistý prvidla. Někomu pomůžou víc, někomu míň, ale říct, že nepomůžou je mimo. Problémy s antidepresivama, který ty popisuješ, se většinou týkaj lidí, který bez lékařskýho předpisu často nadužívaj (či jinak nesprávně užívaj) sračky jako Neurol a podobný…Při správnym užívání antidepresiv pod lékařskym dohledem (!) žádná závislost nehrozí.

   
 112. Smrtak

  Kkk ty premyslis o smrti protoze si neklasifikovana ze 4 predmetu ?:-) To se neda ja uz se zacinam domnivat ze lidska rasa vznikla uplne nahodnou genetickou mutaci opice a ze se vracime zpet k mentalni podobe naseho predchudce. Kkk a to jeste neni to nejhorsi predstav si ze ne jenomze propadnes ale rano zaspis a nestihnes vcas prit na hodinu vyucovani co pak? Skocis pod vlak? x:-) Kazdych 5 minut na tehle planete umira nekdo na hlad , kazdy den nekoho znasilni nebo nekoho zavrazdi , kazdy den muze byt vas posledni , kazdy den umiraji lide na nemoci a ty sem prides a zacnes se tu vyplakavat o takove banalite ze na stupnici problemu od 1 do 100 je to u tebe stupen 1. Si smesna kolik ti je 13? To je v tomhle veku normalni ale prosim vas lidi prestante se litovat a uvedomte si ze na tehle planete nejste sami . Cekate ze vas nekdo polituje ? Zeptejte se sami sebe co ste udelaly pro druhe a jake mate pravo zadat pomoc druhych . Vazim si lidi a respektuju rozhodnuti vzit si zivot a dokonce sem nazoru ze nekdy to je opravdu jedine reseni ale nerespektuju hlupaky co se nikdy nezabijou jenom se dorezou a jeste spatnym smerem a jenom se snazi na sebe upozornit. Vecina coz je asi ze 100 lidi 95 nema koule na to zabit se a neverte tomu ze je to tak jednoduche . Cus

   
 113. Poky

  já nad sebevraždou přemýšlím již dlouho cca 5 let…nikomu se svými pocity nesvěřuji ani rodině ne…a měla bych? NE! Nesnáším to tu! Vemte si jen co skončíte školu a nastoupíte do práce (pokud teda vůbec to :D) a jen žijete od vejplaty k vejplatě a ze života nic nemáte a řešit věci typu abych zaplatila nájem abych dokázala uživit rodinu a přát si aby už mohla vše zaplatit (tohle je jeden z příkladů, ne že by mě motivovalo přímo), tak takový život mě opravdu neláká…To se ho radši vzdám a kdyby to šlo radši bych svůj život věnovala někomu jinému, to radši daruji orgány atd…aby jiný byli šťastní za mě…abych aspoň k něčemu v tom životě byla..

   
 114. michael

  ja radsi zemru nez abych trpel, nechci tu smrdet, za par minut
  si podriznu krk…………………..cau lidi

   
 115. Nebožka

  2Poky:
  Od výplaty k výplatě? Takhle si představuješ život? Proč? S tímhle přístupem se ani nedivím, že to vidíš tak pesimisticky. Když už žiješ, tak ten život nějak naplň, někam ho nasměřuj. Něčím jiným než fňukáním na internetu, protože tím svýmu žití smysl nepřisoudíš;)

   
 116. adéla

  OMG:’DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD chcípám . píšete to tu a kolik z vás to zreální ?! ani jeden!:D směju se vám všem

   
 117. Marek

  Měl jsem 2 kamarády, kteří se odhodlali a opravdu to udělali a povedlo se jim to.. já se k nim chci přidat.. Názor Poky se náhodou zakládá na pravdě a já ho sdílím.. Většina tady to ale fakt neudělá, sám vím, že je to ohromně těžký.. 2 neúspěšné pokusy už mám totiž za sebou.. doufám, že do třetice se to povede a už nebudu srab…

   
 118. nikdo

  Také nad tím poslední dobou uvažuji :-(
  Nejradši bych zvolil skok z paneláku. Aspoň by mi možná někdo i zapálil svíčku :-)
  Další možnost a asi nejlepší, je oběšení v lese
  uvidíme…..

   
 119. Jale

  O co tady vlastně jde.??!! Jak si to tak tady pročítám tak mám dojem, že dost často o nadávky, posměšky, výkřiky a podobně.. Kde je nějakej brainstorming ohledně nalezení nejlepšího způsobu jak se zprovodit ze světa.?!

   
 120. metrix

  život je dar ale ja ho odmítám přemýšlím nad smrti uz 5 let a ted uz přichází cas odejít uz to cítím smrt semnou chodí všude

   
 121. WithOutNickName

  Tak já nevím vůbec… jestli nebude ten konec světa ve kterej doufám co budu dělat =P ;)

   
 122. Mercy

  všem vám rozumím, taky mám 12 let svý moc těžký trápení a přežila jsem i vyhladovění s děckem v břiše – anemii v posledním stadiu atp…, ale to trápení se stále vrací a já mám chuť to zase zabalit!!! Muži jsou občas nechápaví blbci, a z traumat žen dělají povrchní banalitu…

   
 123. Divnej táta

  Jestli chce člověk umřít kvůli tomu, co odčinil svojí sobeckostí a že je sobec, pak myslím, že sobecká sebevražda řeší vše.

   
 124. Anonymka

  Podle me je bejj strelba ale pistol asi tezko sezenou tak zkusim to predavkovani stejne zivot za nic bestoji fitr mi nadava ze sem pi…. a kr…. Ku… a vsechno mozny a at chcipnu a furt me mlati  curak jeden tak mu se zlosti splnim to prani!

   
 125. Vitman

  Cítím se strašně zesláblý. Celé léto jsem se všemi bojoval, vůbec jsem nespal a už tak měsíc mám šílené nevolnosti. Už jen představa smrti mi dodává klidu. Přemýšlím jak to udělat… Nejraději bych snědl prášky, ale mám pojistku a chtěl bych to nějak zaonačit, aby ty peníze moji blízcí dostali – pod vlak se mi skákat nechce a auto jsem opřel o strom před 14 dny (jen bolavá záda…)
  Co dělat?

   
 126. schopte se !

  ukrutnou bolest v srdci vyléčí jen smrt schopte se a skocte do nového žitota kde muzete začít od znova, novému životu se říká smrt …… co vy víte třeba je život smrt a smrt je život miluju te světe ale do nového života ♥ se těším víc pa :‘)

   
 127. ...

  smrtibudka bola vo futurame škoda že nie je naozaj ale aj tak chcem už konečne umrieť a nie počúvať nejaké prijebané rady ani skončiť na psichiatrii chcem proste len umrieť

   
 128. xXx

  Až se jednou rozhodnu se zabít, tak se otrávím večer pořádnou dávkou čistého nikotinu, a pak půjdu spát… To je jistota …

   
 129. diggy19

  Taky se chci zabít a mám pro to asi milion důvodů. Bohužel nejsem srab, i když by to v tomhle případě trochu srabáctví chtělo. Ach jo ;( Snad se někdy odhodlám.

   
 130. Luke

  Taky je ještě jeden trochu nepříjemný způsob,stačí k tomu úplně málo – injekční stříkačka a benzín. stačí si injekční stříkačku napumpovanou benzínem píchnou do srdce a vypustit benzín udělá vám to paseku v srdci a do 5 sekund zemřete (celkem nepříjemné)

   
 131. Michala

  proč dýcháte?stejně víte,že stejně jednou zemřete!!když nechcete žít,tak nechcete!mužete se zabít jak chcete..

   
 132. Jindrich

  Zdravím… Víte konkrétní název nějakého léku, který určitě zabere ? Představuji si, že bezbolestně ustnu a už se nevzbudím. Na zbraň nemam. Jinak bych se sem nevtíral.

  Děkuji Jindra

   
 133. Tomas

  To Jindrich: dej si deci cisteho nikotinu a je po tobe hned :-)

  nevim, zivot je tezky, ale ukoncit ho sebevrazdou? Mozna az budu stary a nemocny, ale jinak? Ne dekuji

   
 134. Anonym

  Existuje plno lidí co by chtěli žít a nemůžou nebo nějakou nehodou umřeli ale vy dementi co to máte v hlavě vymetené a víte o životě hovno píšete a přemýšlíte nad největšíma pičovinama místo sebevraždy se rozběhněte hlavou oproti zdi ať se vám rozsvítí magoři..

   
 135. Anonym

  Poslyšte, nedávno se mi oběsil můj milovaný brácha a NEDÁ SE TO VRÁTIT… opakovaně se podřezal a do třetice oběsil. JE TO HRŮZA A PROSÍM VŠECHNY, KTEŘÍ POMYŠLEJÍ NA SMRT – NEDĚLEJTE TO, URČITĚ MÁTE PŘÍBUZNÉ A ZNÁMÉ, KTEŘÍ SE KVŮLI VÁM BUDOU TRÁPIT, POKUD TAK UČINÍTE. MYSLETE PROSÍM NA OSTATNÍ A NE SAMI NA SEBE A ŽE SE ZBAVÍTE ODPOVĚDNOSTI ŽÍT A VYŘEŠÍTE TÍM SVŮJ PROBLÉM… PROSÍM NEDĚLEJTE TO, JE TO HROZNÁ BOLEST V SRDCI A BUDE DLOOOUHO TRVAT NEŽ SE S TÍM NĚJAK VŠICHNI POZŮSTALÍ VYROVNÁME!! ŽIVOT JSTE SI NEDALI, TAK SI HO PROSÍM NEBERTE!!!

   
 136. mm

  Ja bych v zivote nepomyslil ale me zdravotni problemy mi nedovolii ziz jen ta predstava za jste absolutne nesobestacni me desi pak uz neni xlovek cokoliv zvratit

   
 137. Anonym

  To mm:
  vždy existuje nějaká cesta!!!URČITĚ je to hodně hodně složité, když jsou zdravotní problémy, ALE jsou tady lidi, kteří Tě maj rádi a dali by život za to, aby jsi mohl žít. TAK SE NEVZDÁVEJ A BOJUJ!!!! Zkus pomyslet, jak se budou pozůstalí trápit…

   
 138. muzkk

  Neviem či je to tu dobrá stránka, ale hľadám niekoho kto by so mnou chcel ukončiť sebevraždou tento život, najradšej keby to bol muž, ja už dlhšie rozmýšľam nad tým zájsť do prírody, vyzliecť sa úplne do naha a bodnúť sa dobre nožom, alebo dýkou do srdca, niekde kde nikto nechodí aby nás tak skoro nenašli. Možno si niekto povie zvrátené, ale pri mojich chorobách je to asi východiskové riešenie. Ak by chcel niekto o tom so mnou popísať moja adresa e-mailová je muz-kk@azet.sk

   
 139. Anonym

  twl lidi ste se uplne zblaznili twl tyhle stranky bych uplne zakazala ste padli nahlavu vsichni…jasne řezte se palte se ae skakat pod vlak atd… je trochu píčovina tk se kurwa proberte…a že melete to ze život nema smysl nema a natom nic nezmenite tk se proberte a prizpusobte se

   
 140. Káťa

  Smrt..? Ano má myšlenka.. kdo si chce pokecat tak ať napíše… Potřebuju najít člověka s kterej má tu samou myšlenku a nebude mě jako moje nej. kamaradka říkat že jsem blbá když se chci zabít…! Tady je Mail – nerestosakra@email.cz    Samodřejmě Ti dám pak třeba skype aby jsme si pokecali rychlejc (nebo si na skype prostě jen psali)   napiš..

   
 141. Anonym

  V jeden den jsem prisel o manzelku,deti,byt,praci,auto a ted mi teda poradte co mam asi delat,me nic jineho nez sebevrazda nenapada jsem uplne na dne….

   
 142. Anonym

  Určitě je to hodně hodně těžké, ale vždy je nějaká cesta a nemusí zrovna skončit!!!Vyventiluj pocity a ZKUS jít dál!SEBEVRAŽDOU SE NIKDY NIC NEVYŘEŠÍ, akorát přitížíš pozůstalým :-( !!!

   
 143. muzkk

  232 
  Číslo príspevku
  Plne s tebou súcitim, je to ťažké mohli by sme si spolu popísať, ak by si chcel, moj e-mail je muz-kk@azet.sk už som ho tu raz dal ale nikto nepíše možno nemá nikto odvahu 

   
 144. :(

  Vy si tu z toho děláte prdel… Jenže co mám dělat když vlastně na tom světě nic nemám?.. všichni mě nesnaší posmívají se mi a jsem celkově nula?…

   
 145. JM

  SEBEVRAŽDA JE HŘICH !

  Je samovražda skutočne hriech?

  Piate prikázanie

  V knihe Exodus v hlave 20 vo verši 13, ako aj v knihe Deuteronomium v hlave 5 vo verši 17, čítame veľmi stručný príkaz: „Nezabiješ!“ Nelíši sa v tomto ani Katechizmus. Širšie vysvetlenie nájdeme u Matúša v hlave 5 vo veršoch 21 až 22, kde Kristus hovorí: „Počuli ste, že otcom bolo povedané: Nezabiješ! Kto by teda zabil, pôjde pred súd. No ja vám hovorím: Pred súd pôjde každý, kto sa na svojho brata hnevá. Kto svojmu bratovi povie: Hlupák, pôjde pred veľradu. A kto mu povie: Ty bohapustý blázon, pôjde do pekelného ohňa.“
  Ľudský život je posvätný, pretože už od počiatku zahrňuje stvoriteľskú činnosť Boha a stále zostáva vo zvláštnom vzťahu k Stvoriteľovi, svojmu jedinému cieľu.
  Len Boh je Pánom života od jeho začiatku až do jeho konca! Nikto a za žiadnych okolností si nemôže privlastňovať právo priamo zničiť nevinnú ľudskú bytosť.
  I. Úcta k ľudskému životu.
  Písmo v rozprave o tom, ako Kain zabil Ábela, odhaľuje, že od počiatku ľudských dejín bol v človekovi hnev a žiadostivosť ako následky prvotného hriechu. Človek sa stal nepriateľom svojho blížneho. Boh prehlasuje túto bratovraždu za ničomnosť:„ Čo si to urobil? Počúvaj, preliata krv tvojho brata kričí ku mne zo zeme. Budeš teraz prekliaty a vyvrhnutý zo zeme, ktorá otvorila ústa, aby z tvojej ruky prijala krv tvojho brata“ (Gn 4,10-11).

  pokračovani
  http://svedectvoobrateniakjezisovi.ic.cz/co_clovek_zaseje_to_bude_zat/co_clovek_zaseje_%20to_bude_zat.htm#

  ————-

  http://jezismaria.ic.cz/

   
 146. JM

  Hlasitosť

  Na rockových koncertoch a diskotékach sa môže dosiahnuť hlučnosť až 120 dB, čo odpovedá hlučnosti tryskového lietadla z bezprostrednej vzdialenosti. Ďalšie zvýšenie hlučnosti spôsobuje už bolesť, resp. roztrhnutie ušného bubienka. Priemerné hodnoty pri „walkmane“ so slúchadlami sú 80–110 dB, pris stereozariadeniach so slúchadlami 85–100 dB.
  Vysoká hlasitosť spôsobuje neuveriteľný sluchový stres. Z nadobličiek sa pritom vylučuje stresový hormón adrenalín

  C9H13O3N, ktorý má štrukturálny vzorec

  HO — C — CH = C — CH — CH2
  !! ! ! !
  HO — C –CH = CH OH NH–CH3

  Toto sa deje automaticky pri každej stresovej situácii. Keď sa však jedná o dlhotrvajúci, krajne silný stres, dochádza k nadprodukcii adrenalínu. Takéto množstvo adrenalínu už nie je únosné pre telo a pomocou enzýmov sa z časti premieňa na adrenochróm, ktorý má ten istý vzorec C9H13O3N, avšak inak štrukturalizovaný:

  O = C — CH = C ——– CH — HO
  ! ! !
  O = C –CH = C — N — CH2
  !
  CH3

  Adrenochróm je však nič iné ako psychodysleptikum, t.j. droga meniaca vedomie, podobne ako LSD, meskalin, STP, psylocybin, atď. Nemusíme sa preto čudovať, keď sa publikum na rockových koncertoch dostáva do stavu vybičovanostia a arogantnosti (flipp a high) a stráca sebakontrolu.

  pokračovani

  http://jezismaria.ic.cz/MARIAEM_JEZIS_MARIA/DIABOL_MEDZI_NOTAMI/DIABOL_MEDZI_NOTAMI.html

   
 147. JM

  Prístupové cesty diabla

  Aký je rozdiel medzi posadnutosťou a otroctvom duše voči satanovi ?

  predstavte si že človek zomrie v stavu posadnutosti diablom, ale vďaka milosti Božej je spasení ! Jeho duša ide do raja.

  Ak však človek ak zomrie v stave ťažkého teda smrtelného hriechu ide (pravdepodobne ) do pekla, lebo jeho duša je v tom okamihu otrokom démona. Z toho je pochopitelné, že diabla najviac zaujíma aby človeka zviedol na ťažký hriech a ostal v ňom bez nápraví.

  Smrtelní hriech človeka spútava . Táto závislosť, ktorá človeka spútava, je omnoho nebespečnejšia, než posadnutosť diablom, čo je čin čo postihuje dušu.

  Vždy tvrdím že k záchrane svojej duše, 90 % urobí človek sám svojím úsilim, 9 % Kristus a 1 % kňaz. Kňaz ma za úlohu ukázať bránu, ale už do nej musí človek vstúpiť sám.

  POKRACOVANIE
  http://sexpredmanzelstvom.ic.cz/PRISTUPOVE_CESTY_DIABLA/PRISTUPOVE_CESTY_DIABLA.html

   
 148. Anonym

  To JM:
  co to tady plantáš? Tady žádná víra asi nepomůže… to jsou fakt kecy – démon, ďáběl, říkej si tomu jak chceš… tady na těch stránkách jsou lidi, kterým je to u predele!!!

   
 149. Anonym

  hci se zabít ano prosím neříkejte mi že jsem blbá atd..už to nezvládám chci to udělat ale nechci ublížit kamarádům

   
 150. Ksandy

  ste kreteni vsichni a hlavne ta pica / kokot kery maj tendle blog a davj sem takovy sracky ste naptrosty BEZMOZCI SRABY a KRETENI je mi z vas na nic !! radsi se vazne zabijte nez aby takovy hovada kery doporucujou zpusob sebevrazdy chodili po svete !

   
 151. bjhihoijb

  1)Ksandy, neodsuzuj někoho, kdo se rozhodl pro sebevraždu. Jednak to není tvoje věc,druhak sebevrah může trpět nějakým psychickým problémem, a to, že mu někdo řekne, že je ubožák, mu vážně nepomůže. 
  2)K té otravě – kyanid je docela jistý, jen jak ho sehnat… (a myslím, že i nejméně nepříjemný, ale s jistotou to fakt nemůžu říct, nijak jsem to nestudovala)

   
 152. bjhihoijb

  jo a žíly jsou nakonec taky docela jisté, jen se člověk musí podřezat šikmo a dostatečně do hloubky.

   
 153. Anonym

  To bjhihoijb:
  poslyš, Ty máš nějakou zkušenost, že tady rozumuješ a dáváš tady návody, jak se podřezat?
  A druhák, jak Ty píšeš? Když je člověk nemocný, a to vážně je když přemýšlí o sebevraždě, tak se má vydat k MUDr.!!!! To je asi jediné místo, kde mu můžou pomoct!Tak tam zamiř taky a nerozumuj!!!!

   
 154. Anonymous

  24.12 2012 rozhodl jsem se tak ne je to blbost a lidi vi bezte se nekam zavrit protoze to neni mozny tak hop hop hop

   
 155. Anonymka

  Chtela de se tolikrat zabit protoze mi umrel muj strejda kteryho sem milovala 
  a pak dem zjistila ze  kdyz se zabiju ono mi  ho to nevrati :((

   
 156. vk

  Nedělám nic jiného než zvažuji možnosti,poraďte,přidejte názor a vůbec napište co si myslíte.hlavně nic nerozmlouvejte,je to ztráta času.PO pečlivém zhodnocení způsobů sebevražd a dostupnosti prostředků k ní mám závěr:
  1.V zimě umrznutí s lahví vodky
  2.Nálev z tisu,je v lednu nejjedovaťější,ale nevím jak je to rychlé,prý hodně
  V létě:
  3.15 bobulí rulíku
  4.Kořen rozpuku jízlivého
  5.Oměj šalamounek
  Díky za názory

   
 157. betelgeuse

  po ruliku ale nez nastane koma, tak muzou prijit neprijemny stavy, krome brutalnich halucinaci krece a nevolnost. tis je neskutecne horkej. omej a rozpuk jako smrt taky nic prijemnyho, teda pokud se nekdo nechce udusit pri plnym vedomi. tak bych zvolil z toho vyberu 1.moznost. nejlepsi je snad neco na spani+igelitak na palici. na ten se casto zapomina, pak se divi, ze je jeste zachrani.

   
 158. VK

  Ještě mě napadla možnost č.6: přečichat se toluenu z hadru a s hlavou v igelitce,to může být rychlé,bezbolestné bez křečí a zvracení.

   
 159. Anonym

  lidi neblbněte.vždy se objeví přítel,nebo někdo komu nejste lhostejní.mám to za sebou a vězte,že uvědomění si situace a láska k druhému vám dojde ve chvíli a snad včas.

   
 160. vk

  Ale co na spaní,to by bylo ideální.Jaká je nejvhodnější kombinace,rychlá,stoprocentní,bezbolestná.Určitě je usnutí to nejlepší.

   
 161. Miriam

  ahoj lidi, myslíte si, že se Vám smrtí opravdu uleví? Naopak. Ve smrti se setkáte s Pánem Ježíšem, co mu řeknete, až se Vás zeptá, proč jste si vzali život? Když už nevíte kudy kam, zkuste se zamyslet nad existencí Pána Boha a zkuste se upřímně pomodlit: Pane Ježíši,jestli skutečně jsi, přijď do mého srdce a uzdrav moje trápení a dej mi lásku, která mi tak chybí. Špatně se umírá ateistovi,který v Boha vůbec nevěří. 

   
 162. Miriam

  Zažijete okamžik,že budete litovat toho, že jste se zabili a už nebudete mít šanci to vzít zpět. Pán Bůh miluje každého,hlavně Vás utrápené, nešťastné lidi. Čeká na Vás, až otevřete svá utrápená srdce. Pán Ježíš nepříjde do Vašeho srdce,pokud ho nepozvete dál VY SAMI. Nezapomente, že se nikomu nevnucuje, ČEKÁ na Váš souhlas. 

   
 163. Miriam

  Nezapomínejte na to, že Pán Ježíš umřel na kříži za nás všechny, za Židy, katolíky, evangelíky,jehovisty, muslimy, budhisty apod. Nedělá rozdíly.

  Zkuste zajít za knězem, pokud by Vám nevyhovoval, zkuste jiného. Hlavně to nevzdávejte. Budu se za Vás všechny nešťastné a zoufalé lidičky modlit.

  Zkuste juknout na tyto stránky:

  http://www.youtube.com/watch?v=Nts2CbNwQrc&feature=player_embedded

  http://www.youtube.com/watch?v=waDprIBwx9Y

  http://www.vira.cz
  http://www.gloria.tv/
  http://www.tv-mis.cz/
  http://www.medjugorje.ws/cs/
  http://www.magnificat.sk/

  Může se Vám stát, až budete umírat, že uvidíte svůj život od narození až do ted, bude vám to líto, budete mít touhu žít a vše napravit, ale už bude POZDĚ.

  At Vám Bůh žehná

   
 164. Miriam

  Ahoj VK,

  já jsem křesťanka,která soucítí s vámi utrápenými. Nemůžu ti přece poradit, jak se máš zabít, aby to bylo pro tebe co nejméně bolestivé, páté přikázání je NEZABIJEŠ,tzn. sebe i někoho jiného. I mě se oběsila babička, protože byla nemocná a neštastná. Proto chápu Vás všechny neštatné a utrápené.

   
 165. VK

  Miriam,děkuji,jistě máš pravdu.Ale mělo by ještě být přikázání:Neumřeš za živa,a to se mi právě děje.

   
 166. vk

  Bohužel ne,Miriam,umírám bolestí duše,přemírou bolestí srdce kam už se bolest nevejde,tlačí jí před sebou do celého těla.Ale víc tu už nechci psát,chci jen názory na mé vyvobození,děkuji Ti.

   
 167. Pt

  Já taky chci odejít jsem mám tu nejhorší nemoc a ještě jsem ji „dal“ svýmu malýmu synovi nevím o dělat chci to skončit ale bojím se že i on to pak udělá jenže já mu nebudu za pár let schopen pomoc protože ji budu potřebovat sám prosím poraďte někdo už půl roku jsem nespal a jsem úplně na dně

   
 168. Pt

  Ani sám nevím.Celý život se bojím o děti a potom je vlastně zabiju já sám.Nejhorší je že tomu nejspíš šlo zabránit.Jedno blbý rozhodnutí a hlupák k tomu a celá rodina musí umřít.Je málo volů jako já.

   
 169. Anonym

  Hey sorry, ale tento je web je dost trapný. WTF? jak řadí krteček ???? Fakt nechápu ! :((((((

   
 170. Anonym

  Všecko jde vyřešit nějak nemusíš se hned zabíjet kvůli nemoci ! já mám taky dost těžkou a nevyléčitelnou nemoc takže vím jak je to těžké se udržet, ale věř mi že všechno bude zase dobré a tvůj syn by to pak neunesl to mi fakt věř!.

   
 171. Pt

  Těžko jde vyřešit zabití vlastních dětí vlastní hloupostí pomalou a nedůstojnou smrtí.Když nefunguje mozek a tělo neposlouchá je to všechno k ničemu.Celý život jsem dělal všechno pro děti a to je nakonec bude stát život je to na …..

   
 172. Pt

  Když v rodině zůstane jeden zdravý na tři nemocné kteří se nomohou hýbat a neví co dělají tak to zkrátka nejde.

   
 173. Anonym

  pro vk a Pt mám podobné také nějaký problém a né jeden v rodině je nemoc i já jsem nemocná a tak vím co znamená přát si smrt a modlit se k bohu ať to skončí a ještě když se k tomu přidá bolest na srdci ,šílená kombinace.Vím něco o sebevraždách a nic jednoduchého to není nic není jistý,
  alice7280@seznam.cz napište a třeba na něco příjdem .

   
 174. Anonym

  mám problémy s prací, pořád měním zaměstnání, protože se mi všude posmívají a říkají, že nic neumím. A všude chtějí abych byl rychlý, jsem trochu pomalejší. Potom prožívám hrozný stres. Celý se roztřesu a nedokážu pak komunikovat. Už jsem měl přes třicet prací, cítím se už z toho psychicky vyčerpaný a mám čím dál míň energie. Chci spáchat harakiri, takto umírali vždy ti, kteří byli společností zahanbeni. Nechci to udělat, můj život je jinak moc hezký, ale nevím, jak z toho ven…

   
 175. Anonym

  ..ale mám svůj život moc rád a vážím si i života a lidí kolem, neustále se svůj život snažím zlepšit. Jen v té práci se to vždycky posere… Taky se moc bojím bolesti, co bych cítil při probodnutí a třeba pak následky do dalšího života, třeba že se narodím jako mrzák. Nevíte někdo o klidné práci nebo o nějaké komunitě, kde bychom mohli žít spolu s přítelkyní? Budu vám moc vděčný. Kdyžtak mi napište na nyrty@centrum.cz

   
 176. pomoc

  Ahoj, trochu se zajímám o psychologii, tak kdyby si někdo z Vás chtěl důvěrně popovídat, tak mi klidně napiště na mail ny4@seznam.cz Všem rád pomohu.

   
 177. pomoc

  Ahoj, trochu se zajímám o psychologii, tak kdyby si někdo z Vás chtěl důvěrně popovídat, tak mi klidně napište na mail ny4@seznam.cz Velice rád všem pomohu.

   
 178. Pt

  Dalšího života bych se nebál na zem už se sebevrazi nedostanou navěky skončí v pekle.Ale i tak vím že to bude horší než tady ale nedokážu se dívat o očí dětí který jsem zabil svojí debilní povahou a jedním špatným rozhodnutím.

   
 179. Phepin

  Je mi 10 a chci se taky zabít..ale nwm jakou možnost si vybrat.. totiž žadnou možnost sem necítil a nwm jak bude bolet :DD a taky nechci aby rodiče se necvokli s toho že sem mrtvý…:(

   
 180. Opičák

  Podle mě se vždy najde nějakej psychouš, který to udělá za vás. Klidně pokud budete chtít :)

   
 181. David

  uz dlhsie rozmyslam nad opustenim tohoto sveta myslim ze to uz dlhsie nevydrzim ten rezim ma uplne nici rano stavat ist na prednasky kde zaspavam prist domov pocuvat rodicov ze na vsetko kaslem co zo mna bude… skratka uz v tomto svete nechcem zit vsetko mi to pripada ako jedna velka hra ktorej sa uz nechcem ucastnit, konzumna spolocnost a do toho este iluminati a ich plany,reptiliani,chemtrails,snaha o vytvorenie NWO a dalsie veci chcem aby ma naplnil konecne klud a v tomto svvete to nieje mozne… rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam keby sa nasiel niekto kto ma podobne problemy mozno by to slo 2 lahsie…

   
 182. David

  uz dlhsie rozmyslam nad opustenim tohoto sveta myslim ze to uz dlhsie nevydrzim ten rezim ma uplne nici rano stavat ist na prednasky kde zaspavam prist domov pocuvat rodicov ze na vsetko kaslem co zo mna bude…
  skratka uz v tomto svete nechcem zit vsetko mi to pripada ako jedna velka hra ktorej sa uz nechcem ucastnit, konzumna spolocnost a do toho este iluminati a ich plany,reptiliani,chemtrails,snaha o vytvorenie NWO a dalsie veci chcem aby ma naplnil konecne klud a v tomto svvete to nieje mozne…
  rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam keby sa nasiel niekto kto ma podobne problemy mozno by to slo 2 lahsie

   
 183. David

  uz dlhsie rozmyslam nad opustenim tohoto sveta myslim ze to uz dlhsie nevydrzim ten rezim ma uplne nici rano stavat ist na prednasky kde zaspavam prist domov pocuvat rodicov ze na vsetko kaslem co zo mna bude… skratka uz v tomto svete nechcem zit vsetko mi to pripada ako jedna velka hra ktorej sa uz nechcem ucastnit, konzumna spolocnost a do toho este iluminati a ich plany,reptiliani,chemtrails,snaha o vytvorenie NWO a dalsie veci 

   
 184. David

  chcem aby ma naplnil konecne klud a v tomto svvete to nieje mozne, rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam keby sa nasiel niekto kto ma podobne problemy mozno by to slo 2 lahsie…

   
 185. David

  chcem aby ma naplnil konecne klud a v tomto svvete to nieje mozne, rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam keby sa nasiel niekto kto ma podobne problemy mozno by to slo 2 lahsie..

   
 186. David

  chcem aby ma naplnil konecne klud a v tomto svvete to nieje mozne, rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam 

   
 187. David

  rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam keby sa nasiel niekto kto ma podobne problemy mozno by to slo 2 lahsie… chcem aby ma naplnil konecne klud ale v tomto svete to nieje mozne

   
 188. David

  rozmyslal som ze si podrezem zili ale co som o tom cital to nieje uplne stopercentne mam aj auto mozno niekde napalit vo velkej rychlosti ale neviem ci na to skutocne mam keby sa nasiel niekto kto ma podobne problemy mozno by to slo 2 lahsie…

   
 189. daniel

  Tak hele ,uspořádejme nějaký sraz, kde bychom si mohly promluvit o našich problémech. Já, ačkoli jsem se životem spokojen občas mě přepadne myšlenka jaké by to asi bylo se zabít, a co asi je za tou hranicí smrti. Nikdy však jsem nepřekonal zvědavost a snad ji nikdy nepřekonám. A tímto ještě chci apelovat na všechny ty co se chtějí zabít nezabíjejte se a najděte krásu života, neb každý má život takový jaký si ho udělá. A jestli vás baví litovat se a koketovat s tenkou hranicí smrti tak prosím, ale možná žijem jen jednou možná vícekrát ale jedno je jisté zemřem stejně možná zejtra, možná za týden amožná za dvacet let.

   
 190. nyrty

  jo, tak mi teda někdo poraďte nějakou páci, co je momentálně k mání, když ji najdu, tak uvěřím, že je život krásný. Bez práce nemůžu v tomhle světě fungovat, ale jak ji najít, když jsem rozeslal sto mailů a nikdo se neozval???

   
 191. nyrty

  Poraďte prosím nějakou fabriku, kde přibírají, a je za to aspon 12tis. budu vám moc vděčný, půjdu kamkoliv v čr

   
 192. nyrty

  jinak za měsíc skončím na ulici a zakrátko umřu hlady. A to nechci, mám život před sebou…

   
 193. nyrty

  nikdy by mně nenapadlo jen tak se zabít, ale když nemáte co do huby, tak máte tyhle myšlenky furt. Mít práci, tak jsem v pohodě, ale já se snažím zuby nehty a vidím všude jen nezájem. To o nás češích mnoho vypovídá. Podle zájmu o druhé se pozná, jak jsme vyspělá země. V tomhle jsme sto let za opicema.

   
 194. beruska

  To Nyrty:
  hele, když jsi našel tuhle stránku, tak mi neříkej, že si nemůžeš najít NIKDE v ČR práci za 12. tis.?

   
 195. Anonym

  Psat že se asi zabiješ je trochu divné ! to slovo asi !!!! a to že si emo to je jedno prostě !!! a navíc si myslím že tento ven je jenom pro debily normální člověk se jde léčit s takovou věcí nebo se prostě zabije !!! ale popřemýšlejte o tom co bude dělat až umřete ! já vám to řeknu nebudete dělat nic !!! važte si svojeho života ! nebudu vám sem psat jako že je nahlavu se zabit když to chceš udělat tak klidně ! ale nejdřív o tom pořádně popřemýšlej !!!! 

   
 196. beruska

  Je to hrůza, člověk má vždycky pro co žít a život je BOJ lidi! Tak si to uvědomte, není to procházka růžovým sadem, ale je třeba se rvát na každém kroku, když je třeba!!! A ne zahodit všechno, vyřešit si svůj problém a nemyslet na ostatní, jak se s tím vyrovnají, když to skutečně uděláte!!! NIKDY SE NIC NEDÁ VRÁTIT, TAK SI TO PŘEDEM UVĚDOMTE A ŽIJTE – VŽDYŤ JE TO TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DAR, ŽE TU MŮŽEM BÝT, KOLIK LIDÍ CHCE ŽÍT NORMÁLNÍ ŽIVOT A NEMŮŽOU, ALE BOJUJOU – NEVZDÁVAJÍ TO!!!

   
 197. Anonym

  Ahoj jjsem na dne  isjsem máma ddvou malých děti ale nebaví mě žít ij mě od sebe vyhazuje a emea kam jít cchci už uumrit a ddál snetrápítému partpartnerov je jedjedno a se cítím jak mi e pprosím pporaďte mmi co mámám dělat astát jje to tytyčí a bez bobolesti

   
 198. lejdy

  lidi jste se zbláznili? prosím vás zvedněte hlavu s dívejte se dopředu a né dolů kde je temnota,ale dívejte se do budoucnosti..i já měla myšlenky na to si něco udělat,ale mám 2 úžasné děti a co by pak bylo kdybych tu já nebyla? nedopustím ani tomu největšímu zlu,aby nademnou zvítězil..lidičky bojujte a snažte se..vím jaké to je být psychicky na dně,ale prosím vás mějte se rádi a važte si toho,že vám vaše maminka dala život a že máte možnost tady být,dýchat vzduch a být volní jako ptáci..je tolik možností,ale stačí tak málo..jen se porozhlédněte kolem sebe a je to :-)))

   
 199. al

  Ahoj,kdo to chce udělat ,já ano co si vyměnit názory o tom jak ? Chápu lidi co to chtějí a ten kdo říká že jsme blázni neví co je to trápaní a život bez smyslu a žádné vyhlídky jednoho dne to stéjně příjde jenom to někdo prostě urychlí nic víc .

   
 200. pac

  neviem ako vy ale ja som sa nad tym zamyslel a dosiel som k tomu ze z nejakeho dovodu sme tu na tejto planete mame nejaky ukol myslim ze sme tu vlastne dobrovolne aby sme nieco docielili a ked chceme ukoncit nas zivot tak mi to pride nelogicke pretoze sa to vylucuje s nasim planom nieco dosiahnut ono aj keby sme opustili tento svet predcasne tak to neznamena koniec problemov pride dalsi zivot z novimi problemamy a narocnejsimi lebo sme v tom predoslom nepresli skuskami….
  tot moj nazor a teraz objavit ten zmysel zivota

   
 201. Anonym

  Já osobně tu asi taky sem omylem :// , s jedním rozdílem já kvůly tomu nebrečím prostě se seberu a pudu na to a nokdo a nic mě v tom pak nezabrání lidi co mají v životě štěstí a všechno co chtějí jo tak těm se to hold bude kecat vždycky dobře..,tak at stejně je svět hnusnej nemám tady už co pohledávat ! 

   
 202. Anonym

  Lidé co si v životě bud všechno vybrečeli nebo dostaly pro sebe jiným způsobem tak ty se mají fájn a jejich život má aspon náký smysl)Jak už tu někdo psal a to souhlasím píšete tu že těm lidem rozumíte že víte co zrovna prožívají , ale omyl lidé co hledají způsoby jak se zabít a to doslova chtějí jenom skončit už to utrpení což chápu. Bolest a nenávist k tomuhle světu u mě přesahuje už normální chápání a začínám být za blázna ..no a seru na každýho on mě nepomůže.Doslova už se my hrotí pevná půda pod nohama ,hrozí mě vystěhování na ulici atd ..pořád si myslíte že víte co je to utrpení ? Před pár měsíci mě do toho ještě opustila přítelkině se kterou sem byl hodně dlouho ( ! , přeju si jen aby už to skončilo a nic víc ..hledám práci jako divej ale vůbec se to nelepší a pochybuju že to bude lepší.Nedávno sem měl hroznou nehodu na kole která vypadala fakt dost BRUTÁLNĚ a když už se my to stane já vyváznu jenom s posranýma modřinama a pár tzržných ran ! Nikdy si myslím že ještě nepřišel můj čas tak to skončím sám.Zkoušel sem už mnoho třeba předávkování práškama ale asi na to mám moc odolné tělo bez účinku prostě ,stále se snažím sebrat odvahu třeba na skok z mostu nebo pod vlak abych už konečně netrpěl ..( BOLEST je hrozná věřte my a dožene vás na pokraj vašich sil i když si myslíte že vy to být nemůžete ..

   
 203. smazoun

  naco se zabíjet hned..hledejte utěchu treba v drogách..budete aspon poslední chvíle života trochu free a pak vás to zabije samo..nebo az budete v opravdových sračkách,poznáte že život normální život byl docela fajn..

   
 204. veru

  já se chci taky zabít už nevím co dál ….. je to fakt těžký se udržet na nohách někomu to nejde a někomu ne …nevím co zkusit abych se zabila asi podřezání žil….

   
 205. sys

  veru: přece si to nebudeš vyřizovat sama se sebou. Vyřiď si to s těmi, kteří Tě k tomuto stavu dohnali. Řezáním nevyřešíš absolutně NIC.

   
 206. vk

  Pro Veru:
  Máš absolutní pravdu,napsala jsi nejlepší větu co jsem kdy četl na téma sebevraždy.A že jich bylo.Ale je to ideální řešení,jen je třeba se k němu prokousat svoji vlastní psychikou.Vy všichni co se chcete zabít vydržte,čas pracuje pro vás, za měsíc budete všechno vidět trošku jinak.K vašemu zoufalému stavu vás něco nebo někdo dohnal a vy to máte odnést?Před měsícem jsem tu žádal o názor na mé návrhy sebevraždy,byl jsem rozhodnutý na 1000%.Dneska už jen na 90.Jsem díky tomu odborníkem, na všechny rostlinné jedy,otravy ,předávkování a jiné způsoby,můžu napsat knihu.Mám minimálně 3 typy na rychlou a bezbolestnou smrt.Ale nejdřív,zlatá slova Veru:Nevyřizujte si to sami se sebou.Nemůžete za to.

   
 207. vk

  Veru si zaslouží metál.Taky jsem si to chtěl vyřídit sám se sebou.Přes Vánoce jsem studoval nejlepší způsoby sebevražd a teď jsem na to expert,vím jak rachle,bezbolestně,hned a ještě aby to nezasáhlo pozůstalé.Jsem odborník na na přírodní jedy a podobné. Ostatní si dávali dárky a já plánoval smrt.Byl jsem rozhodnutý na 1000%.Teď už jen na 90.Všechny co se chtějí zabít chápu,vím co prožívají ale všechny prosím Vydržte,čas pracuje pro vás.Já to možná udělám taky ale sám na sobě vidím jak se psychika a prožitky mění.Normální je nechtít umřít.Ani já nechci,ale zbilancoval jsem život a smrt byla jediné řešení.Bojujte,odkládejte to a vězte že čas všechno zahojí,i když se vám to teď zdá nepředstavitelné.A že jsem to myslel vážně si můžete přečíst na příspěvku z 26.12.

   
 208. Mell

  hrozme se bojím vysvedcení vím že každý mě ted odvrhne kvuli tomu ze se chci zabit kvuli 4 z M.Matika mi proste nejde newim co mam delat twle stejne to nemá smysl odkopli me kámošky máma ve mě už nevěří newím co mám delat….. twle proc proc ke zivot tak těžký !!!!….co mam udelat kazdy si mysli ze si tu znamku urcite zlepsim ale moje rodice…. kurwa :( ja vim se lbá kráva ale tohle je nejsnadnější způsob- zítra jedem do Prahy….. skocim :( nebo to udelám ted ! du zmrznout ven !:(

   
 209. michal

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD vy jste vsichni tezce upadli na hlavu ze jo :DDDDDDD zabijte se vsici krome zame ale neobtezujte tim ostatni ;)

   
 210. vk

  Pro Michala:
  Jdi do hajzlu,nikdy nevíš jestli na tom nebudeš ještě hůř než my co jsme teď v depkách.Ty tady nemáš co dělat.Jdi do KFC a dej si kuře a pusť si Superstar.Ty neobtěžuj nás,my si tu nepíšeme pro legraci.Uvědom si to.Jsme v situacích o kterých nemáš ani ponětí.A může v nich skončit každý.Nikdo z nás je nechtěl a ani si nedovedl představit že tak skončí.Nenech se obtěžovat a už sem nechoď.

   
 211. sys

  Pro VK: Velmi dobře. My tím nikoho neobtěžujeme,jsme pouze na těchto stránkách. Tady si nepočte člověk,kterého systém,či nějaký jiný vážný problém ještě nedoběhl. Můj názor.

   
 212. VK

  Pro sys
  Ahoj já se omlouvám,ale můj článek č.334 měl být pro tebe a ne pro Veru,spletl jsem se.Ta geniální věta Nevyřizujte si to sami se sebou.Nemůžete za to,je tvoje práce,díky za všechny.
  Metál máš dostat ty.

   
 213. Kokeš

  Ahoj všem,

  jsem momentálně na dně, možná trochu nad ním, asi tak jednou za 3 dny mám stavy, kdy si myslím, že se dál nedá, pak zjistim, že to jde ještě hloubš…přišel jsem o svojí lásku po 19ti letech, o svoje 2 děti, kterým je 7 a 3 roky.
  Byl jsem v nemocnici, v blázinci, ublížil jsem všem a dělám to dál. Nevážil jsem si toho co mám, myslel jsem že život je bezednej a já jsem pánem všeho. Pak přišel šok, v podobě nerovovýho záchvatu, a po návratu z nemocnice šok další, vyhazov od rodiny a přítelkyně.
  Nikoho ale naše problémy nezajímaj, je to jenom naše vina, my si neseme to břemeno.
  I když si myslíme, že jsme na všechno sami a neni další východisko, musíme bojovat, protože stejně nám nic jinýho nezbyde. Pokud jsme zdraví, pak je všechno ještě v našich rukou.
  Pokud se zabijeme, už nebudeme. To že se zabijeme akorát spustí lavinu dalších věcí, který jak domino rozbouraj životy spoustě dalších lidí. A ty lidi, budou na tom pak jako my teď. Někdo je prostě silnější a časem na Vás stejně zapomene, někdo je citlivější, nakonec budeme stejně za slabochy, co to prostě nezvládli. 
  Včera jsem měl zase chuť se oběsit, po 19ti letech nemám nic, krom mých rodičů, který už by taky chtěli svůj klid na stáří.
  Maj taky svý starosti, a musej poslouchat mě, moje sračky dokola a dokola. Dávaj mi všechno, věřej ve mě a ode mě nadostávaj nic, jen nářky. 
  Bloumám teď po světě sám, protože jsem zahodil všechno, chybí mi moje děti, chvilkama se to dá vydžet, chvilkama je člověku strašně a jen by bulel a hledá cestu jak s tím skončit. Je mi 35 a nemám sílu začínat znovu. Chtěl bych zpátky to co jsem posral. 
  Přišel jsem i o některý svý kamarády, který jsem naposílal do hajzlu, některý jsem i zmlátil, poněvadž jsem si myslel, že mi za to nestojí. Nebyli tu když jsem je potřeboval a vlastně doteď si myslím, že jsem udělal dobře, i když to tak asi neni nebo je, vim já? Cejtil jsem to v tu chvíli tak. Ty lidi maj ale svý problémy a vlastně – co jsem to po nich mohl chtít?
  Jsem jen agresor, co kope kolem sebe, když neni po jeho.
  Proč by mě měl někdo poslouchat?
  V největších sračkách jsem si ale uvědomil, že mám jiný lidi kolem sebe, který zajímám a který mám opravdu rád a zdá se že i oni mě. A to jsem si o nich předtím myslel, že jsou to svině. 
  Začínám si uvědomovat, že nejlepším lékem, jak se dostat z trablů, je zajímat se o druhý lidi, mluvit s NIMA o tom jak JIM je, né jak je MĚ.
  Svět se netočí kolem nás, všem je u prdele co máme v hlavě.
  A jestli nás to složí, je to jen náš problém.
  Nesmíme to vzdát, nesmíme se nechat rozbít lidma, který si z nás dělaj šašky, když nám je ouvej. Takový lidi nám za to nestojí, jednou budou tam kde jsme teď my a my se budeme smát jim. Nebo taky nebudeme, protože už budeme jinde, třeba budeme ochotný jim i pomoct, protože jsme takoví.
  Naopak si musíme vážit lidí, co nám věnujou svůj čas a poslouchaj nás. 

  To co píšu je asi zmatečný, je to ale jen odraz myšlenek, který by člověk nejradši vypliv všechny najednou.
  Dneska mluvim tak, zitra zas jinak.

  Nesmíme si ale brát vinu za všechno co se ve světě a v lidech děje…jeden člověk nemůže unést všechnu tíhu. 
  Chcem se zabít hned, ale jsme slabí to udělat….a přitom všem jsme tak slepí, že nevidíme, že tím, že na smrt myslíme, že se už dávno zabíjíme, pomalu, ale ještě krutějc, než kdybysme si ustřelili hlavu.

  Všechno chceme vyřešit hned, v moment, kdy to jde nejmin..to nejde. V tý chvíli jsme v prdeli, ale chce to se kousnout a říct si, že za hodinu už zase bude jinak, třeba hůř, třeba líp. Nesmí se to lámat přes koleno, chce to v tu chvíli začít něco dělat, nejlíp věc, co nás sere nejvíc, něco co fakt nemáme rádi..a dokázat si, se skřípěním zubů, že jsme to zvládli. 
  Je to tak, život je zasraná kurva, vymrdaná sračka a bůhvíco ještě. Ale jinej prostě nebude a žijem v něm všichni, ne jen JÁ a TY.
  Jdu teď něco dělat, abych nemyslel na přítomnost, kterou stejně ovlivnim asi tak, jako když se jdu vysrat.
  Buď to bude pevný nebo tekutý, tak snad se z toho ale neposeru do trenek.

  Kdyby kdokoli chtěl napsat, pokecat, poslat mě do prdele nebo mi uvázat smyčku, jsem tu pro Vás, klidně mi napište.
  A kdybych neodpovídal, tak se mi zasmějte, jakej jsem byl čůrák slabej.

  Muj mejl je dannykok@seznam.cz 

  Držim palce všem :-)

   
 214. Kokeš

  Ahoj,

  zkusim to teda napsat znovu, třeba to někomu pomůže, třeba mě, třeba Tobě .)

  Momentálně se topim ve sračkách, asi jako 99 procent lidí, co najede na tyhle stránky.
  Přišel jsem vlastní vinou o svojí lásku a dvě děti. Po 19ti letech nemám nic, žiju u rodičů, který jsou starý a maj svejch starostí dost.
  Mám po nervovým záchvatu a odvozu do nemocnice fyzický i duševní problémy.
  Je mi 35, nemám rodinu, nemám peníze, nemám duši.
  Myslel jsem, že jsem pán tvorstva, že nad mě nic není. Nedával jsem najevo lásku, i když ve mě je a je jí víc než komkoliv jiným.
  Přišlo mi jako samozřejmost, že ten druhej to ví. Neví, taky má duši a chce to slyšet.
  Byl jsem jen agresivní nervák, neviděl jsem co to dělá s ostatníma. Byl jsem sobec.
  Myšlenky na smrt mám každej den, každou hodinu, kecal bych kdybych řekl, že ne.
  Když jsem sám, je to horší, když nejsem, je to ještě horší.
  Podívám se na sebe do zrcadla a vidim prázdnou schránku, fyzicky mě to změnilo, byl jsem hezkej kluk, co měl sebevědomí.
  Teď jsem jen vyschlá nula, která vypadá hrozně.Nervy dokážou s člověkem udělat hodně.
  Bojim se na sebe dívat, chtěl bych se vytrhnout z vlastního těla, z vlastní hlavy.
  Chybí mi děti, chybí mi moje žena, chybí mi láska.Chtěl bych být s nima, jako dřív, nechci bejt odkopnutej. Jsem zoufalej, kopu kolem sebe a dělám ještě větší píčoviny. Ubližuju víc a víc lidem, abych utrhl i tu poslední větev.
  Jednou je to lepší, pak je to ještě horší než jsem si dokázal představit.
  Chtěl bych se zabít, ale nejde to, zkoušel jsem to tolikrát, ale nejsem schopnej.
  Lituju se, lituju všechny kolem. Lituju, že jim dělám starosti. Lituju, že žiju.Lituju sebe – a to je ta největší sračka co můžu dělat.
  Ještě tu ale pořád jsem, i když včera jsem si myslel, že tu dneska nebudu.
  Tak mám pořád myslet na smrt? Vím, že když to dělám, akorát opravdu zabíjim sebe, nevědomky, pomalu.
  Donekonečna to přece nejde.Jak z toho ven? Co mi pomáhá? Nic.
  Jedno jsem ale za tu temnou dobu zjistil. Zeptat se někoho jak mu je, na tom neni vůbec nic špatnýho. Svět se netočí kolem nás, světu jsme u prdele.
  Tak i když mi neni do zpěvu, toho, s kým mluvím a kdo mě dvě hodiny poslouchá a snaží se mi pomoct, se pak zeptám, jak je jemu, co má on za starosti.
  A teď, po pádech a vstáváních, to už dělám automaticky, už nezačnu mluvit o sobě, ale rovnou se ptám, jak je tomu druhýmu, kdo mi dá chvilku svýho času.
  To je to co mě naplňuje, to je to proč žít.
  Jenom litujeme sebe, o tom život neni, měli bysme dospět. Pokud má člověk zdraví, je to jen v jeho rukou.Jsou lidi co nemaj ani to, a jsou silnější, než my. 
  Vybírám si teď kamarády, abych se nedostal zase mezi nesprávný lidi, mezi bestie co mě táhnou do bažiny.
  Je to jen na mě, jak si to udělám, koho k sobě pustím, jestli řeknu někomu do očí co si myslim, jestli mu rozbiju hubu, protože nemá charakter nebo jestli mu odpustím.
  Jestli je to pravej kamarád, přijme to a zamyslí se. Jestli není, neni nic jednoduššího, než s nim přestat ztrácet čas.
  Vím, že teď mluvím tak a za hodinu zase budu srát v koutě. Je to tak a nějakej čas bude, nenadělám nic. Můžu jen doufat, že slunce opět vyjde, že nebude jen temnota a stín.
  Těm co se tomu všemu smějou, přeju jejich povahu, já bych s ní nedokázal žít, musí to bejt mnohem větší utrpení, než mám já nebo Ty…anebo jsou tak hloupí, že žijou v přeludu, ani neznaj vlastní já, jen haněj všechno kolem.
  Svět je hrozná mrdka, neskutečná sračka a bůhví co ještě. Ale co se změní, když tu nebudu? Vůbec nic !!! Jen tu bude o dalších pár lidí víc, ve stejný situaci co jsem já. Jen to budou lidi, který mě meli rádi.
  Spustím tím lavinu, která smete všechno jen kvůli tomu, že nechci přijmout nespravedlivej svět, nebo spíš, že nechci přijmout fakt, že svět neni nespravedlivej, ale že já ho jen tak vidim. 
  Z toho mi plyne jedna důležitá věc, na kterou nesmim dneska zapomenout, jdu jí udělat hned…jdu zavolat kamarádovi, kterej je po transplantaci kostní dřeně, nechodí, jen leží a sere pod sebe bezmocně a je závislej na cizích lidech.
  Jdu mu zavolat a zeptat se ho jak se má, jestli je v pohodě, co ho trápí.Chci aby věděl, že jsem pořád jeho kámoš, i když spolu nemůžem chodit ven, i když nemůžem vyrazit na pivo.
  Řeknu mu, že ho mam rád, a že nejsem buzík, že to myslim kurva vážně, ze srdce.
  A po práci poděkuju našim, řeknu jim, že je mám rád a ať se kvůli mě netrápěj, že bude zase dobře.Oni jsou Ti, kdo může rozhodovat o mým živote, ne já, na to nemám právo.

  A Ty, kdo tohle možná čteš, Ty se na to vyser, přestaň ze sebe dělat kolosálního čuráka, přestaň bejt sobeckej a nevymejšlej píčoviny.
  Nejsi sám, nikdys nebyl. Je tolik duší, co by Ti chtěly pomoct, jen tu nejsou zrovna teď, kdy Ty tak moc chceš, protože zrovna chceš a moc bys rád.Takhle to nefunguje Ty VOLE !!!

  PS: kdyby kdokoli chtěl, cokoli mi napstat, o čemkoliv pokecat, poslat mě do hajzlu, vyhrožovat mi smrtí, mejl tu na mě je. Pokud vydržíte chvíli, rád Vám odpovím, pokud neodpovím, znamená to nejspíš, že jsem pořád stejná mrdka nebo že se mi konečně povedlo uzavřít kapitolu JÁ. 

   
 215. Kokeš

  Ahoj,
  zkusim to teda napsat znovu, třeba to někomu pomůže, třeba mě, třeba Tobě .) Momentálně se topim ve sračkách, asi jako 99 procent lidí, co najede na tyhle stránky.Přišel jsem vlastní vinou o svojí lásku a dvě děti. Po 19ti letech nemám nic, žiju u rodičů, který jsou starý a maj svejch starostí dost.Mám po nervovým záchvatu a odvozu do nemocnice fyzický i duševní problémy.Je mi 35, nemám rodinu, nemám peníze, nemám duši.Myslel jsem, že jsem pán tvorstva, že nad mě nic není. Nedával jsem najevo lásku, i když ve mě je a je jí víc než komkoliv jiným.Přišlo mi jako samozřejmost, že ten druhej to ví. Neví, taky má duši a chce to slyšet.Byl jsem jen agresivní nervák, neviděl jsem co to dělá s ostatníma. Byl jsem sobec.Myšlenky na smrt mám každej den, každou hodinu, kecal bych kdybych řekl, že ne.Když jsem sám, je to horší, když nejsem, je to ještě horší.Podívám se na sebe do zrcadla a vidim prázdnou schránku, fyzicky mě to změnilo, byl jsem hezkej kluk, co měl sebevědomí.Teď jsem jen vyschlá nula, která vypadá hrozně.Nervy dokážou s člověkem udělat hodně.Bojim se na sebe dívat, chtěl bych se vytrhnout z vlastního těla, z vlastní hlavy.Chybí mi děti, chybí mi moje žena, chybí mi láska.Chtěl bych být s nima, jako dřív, nechci bejt odkopnutej. Jsem zoufalej, kopu kolem sebe a dělám ještě větší píčoviny. Ubližuju víc a víc lidem, abych utrhl i tu poslední větev.Jednou je to lepší, pak je to ještě horší než jsem si dokázal představit.Chtěl bych se zabít, ale nejde to, zkoušel jsem to tolikrát, ale nejsem schopnej.Lituju se, lituju všechny kolem. Lituju, že jim dělám starosti. Lituju, že žiju.Lituju sebe – a to je ta největší sračka co můžu dělat.Ještě tu ale pořád jsem, i když včera jsem si myslel, že tu dneska nebudu.Tak mám pořád myslet na smrt? Vím, že když to dělám, akorát opravdu zabíjim sebe, nevědomky, pomalu.Donekonečna to přece nejde.Jak z toho ven? Co mi pomáhá? Nic.Jedno jsem ale za tu temnou dobu zjistil. Zeptat se někoho jak mu je, na tom neni vůbec nic špatnýho. Svět se netočí kolem nás, světu jsme u prdele.Tak i když mi neni do zpěvu, toho, s kým mluvím a kdo mě dvě hodiny poslouchá a snaží se mi pomoct, se pak zeptám, jak je jemu, co má on za starosti.A teď, po pádech a vstáváních, to už dělám automaticky, už nezačnu mluvit o sobě, ale rovnou se ptám, jak je tomu druhýmu, kdo mi dá chvilku svýho času.To je to co mě naplňuje, to je to proč žít.Jenom litujeme sebe, o tom život neni, měli bysme dospět. Pokud má člověk zdraví, je to jen v jeho rukou.Jsou lidi co nemaj ani to, a jsou silnější, než my. Vybírám si teď kamarády, abych se nedostal zase mezi nesprávný lidi, mezi bestie co mě táhnou do bažiny.Je to jen na mě, jak si to udělám, koho k sobě pustím, jestli řeknu někomu do očí co si myslim, jestli mu rozbiju hubu, protože nemá charakter nebo jestli mu odpustím.Jestli je to pravej kamarád, přijme to a zamyslí se. Jestli není, neni nic jednoduššího, než s nim přestat ztrácet čas.Vím, že teď mluvím tak a za hodinu zase budu srát v koutě. Je to tak a nějakej čas bude, nenadělám nic. Můžu jen doufat, že slunce opět vyjde, že nebude jen temnota a stín.Těm co se tomu všemu smějou, přeju jejich povahu, já bych s ní nedokázal žít, musí to bejt mnohem větší utrpení, než mám já nebo Ty…anebo jsou tak hloupí, že žijou v přeludu, ani neznaj vlastní já, jen haněj všechno kolem.Svět je hrozná mrdka, neskutečná sračka a bůhví co ještě. Ale co se změní, když tu nebudu? Vůbec nic !!! Jen tu bude o dalších pár lidí víc, ve stejný situaci co jsem já. Jen to budou lidi, který mě meli rádi.Spustím tím lavinu, která smete všechno jen kvůli tomu, že nechci přijmout nespravedlivej svět, nebo spíš, že nechci přijmout fakt, že svět neni nespravedlivej, ale že já ho jen tak vidim. Z toho mi plyne jedna důležitá věc, na kterou nesmim dneska zapomenout, jdu jí udělat hned…jdu zavolat kamarádovi, kterej je po transplantaci kostní dřeně, nechodí, jen leží a sere pod sebe bezmocně a je závislej na cizích lidech.Jdu mu zavolat a zeptat se ho jak se má, jestli je v pohodě, co ho trápí.Chci aby věděl, že jsem pořád jeho kámoš, i když spolu nemůžem chodit ven, i když nemůžem vyrazit na pivo.Řeknu mu, že ho mam rád, a že nejsem buzík, že to myslim kurva vážně, ze srdce.A po práci poděkuju našim, řeknu jim, že je mám rád a ať se kvůli mě netrápěj, že bude zase dobře.Oni jsou Ti, kdo může rozhodovat o mým živote, ne já, na to nemám právo.

  A Ty, kdo tohle možná čteš, Ty se na to vyser, přestaň ze sebe dělat kolosálního čuráka, přestaň bejt sobeckej a nevymejšlej píčoviny. Nejsi sám, nikdys nebyl. Je tolik duší, co by Ti chtěly pomoct, jen tu nejsou zrovna teď, kdy Ty tak moc chceš, protože zrovna chceš a moc bys rád.Takhle to nefunguje Ty VOLE !!!

  PS: kdyby kdokoli chtěl, cokoli mi napstat, o čemkoliv pokecat, poslat mě do hajzlu, vyhrožovat mi smrtí, mejl tu na mě je. Pokud vydržíte chvíli, rád Vám odpovím, pokud neodpovím, znamená to nejspíš, že jsem pořád stejná mrdka nebo že se mi konečně povedlo uzavřít kapitolu JÁ. 

   
 216. Kokeš

  Ahoj,

  zkusim to teda napsat znovu, třeba to někomu pomůže, třeba mě, třeba Tobě .) Momentálně se topim ve sračkách, asi jako 99 procent lidí, co najede na tyhle stránky.Přišel jsem vlastní vinou o svojí lásku a dvě děti. Po 19ti letech nemám nic, žiju u rodičů, který jsou starý a maj svejch starostí dost.Mám po nervovým záchvatu a odvozu do nemocnice fyzický i duševní problémy.Je mi 35, nemám rodinu, nemám peníze, nemám duši.Myslel jsem, že jsem pán tvorstva, že nad mě nic není. Nedával jsem najevo lásku, i když ve mě je a je jí víc než komkoliv jiným.Přišlo mi jako samozřejmost, že ten druhej to ví. Neví, taky má duši a chce to slyšet.Byl jsem jen agresivní nervák, neviděl jsem co to dělá s ostatníma. Byl jsem sobec.Myšlenky na smrt mám každej den, každou hodinu, kecal bych kdybych řekl, že ne.Když jsem sám, je to horší, když nejsem, je to ještě horší.Podívám se na sebe do zrcadla a vidim prázdnou schránku, fyzicky mě to změnilo, byl jsem hezkej kluk, co měl sebevědomí.Teď jsem jen vyschlá nula, která vypadá hrozně.Nervy dokážou s člověkem udělat hodně.Bojim se na sebe dívat, chtěl bych se vytrhnout z vlastního těla, z vlastní hlavy.Chybí mi děti, chybí mi moje žena, chybí mi láska.Chtěl bych být s nima, jako dřív, nechci bejt odkopnutej. Jsem zoufalej, kopu kolem sebe a dělám ještě větší píčoviny. Ubližuju víc a víc lidem, abych utrhl i tu poslední větev.Jednou je to lepší, pak je to ještě horší než jsem si dokázal představit.Chtěl bych se zabít, ale nejde to, zkoušel jsem to tolikrát, ale nejsem schopnej.Lituju se, lituju všechny kolem. Lituju, že jim dělám starosti. Lituju, že žiju.Lituju sebe – a to je ta největší sračka co můžu dělat.Ještě tu ale pořád jsem, i když včera jsem si myslel, že tu dneska nebudu.Tak mám pořád myslet na smrt? Vím, že když to dělám, akorát opravdu zabíjim sebe, nevědomky, pomalu.
  Donekonečna to přece nejde.Jak z toho ven? Co mi pomáhá? Nic.Jedno jsem ale za tu temnou dobu zjistil. Zeptat se někoho jak mu je, na tom neni vůbec nic špatnýho. Svět se netočí kolem nás, světu jsme u prdele.

   
 217. vk

  Kokeši,
  Mně se tu článek objevil až za 2 dny,ještě vydrž.Čím je delší,tím déle to trvá.

   
 218. sys

  Pro Pac: S lidmi,kteří nám to hledání každodenně znemožňují, nevím,jestli se nám ten smysl života někdy podaří najít. Touha po moci je neštěstí člověka jako takového… Musel by pochopit,že nikdy nebude v moci člověka vládnout všem a všemu a že mu k tomu nepomůže sebevětší náskok přede všemi,ať už jde o jakýkoli fyzický,psychický či duševní prostředek. Od toho je tady Země. A ta už ví… Pokud by došel k takovému zjištění,nebyly by sebevraždy a jiná zla.

   
 219. Kokeš

  pro VK: prosimtě, psal jsem asi dva nebo tři, zkus vybrat ten správnej :D jinak budu za blbce :D 
  děkuju moc :)

   
 220. pk

  Pro Kokeš: mám podobné pocity z podobných důvodů. Včera jsem to už chtěl konečně udělat, vypnul jsem mobil a začal chlastat na kuráž. Nakonec mě vyrušila sousedka a začla mi to rozmlouvat s tím, že mě potřebuje. Má roztroušenou sklerózu a občas jí pomáhám nebo si jí aspoň vylévám srdce. Taky se už zkoušela zabít, ale nepovedlo se to a teď se jí nějak nechce. Mobil jsem sice ještě nezapnul, ale nějak mě to odhodlání zase opustilo. Jsem srab. Vždycky se sto let chystám a pak ucuknu. Tak si aspoň pustím „Do prdele práce“ od Nohavici…

   
 221. pac

  aj ja som sa pred casom pozeral na to s toho spatneho uhla vsetko som videl negativne na vianoce som sa zacal asi po dvoch rokoch znova rezat
  poriadne som si porezal celu ruku a myslel som nad tym ze sa zabijem nicila ma dana situacia videl som ako su vsetci zdanlivo stastny spokojny ako hraju svoje
  role a v mojom vnutri som citil ze mi nieco chyba ze takyto zivot nema zmysel furt dokola to iste rovnaky rezim ze to skratka nema vyznam
  ale potom som sa ukludnil zacal som znova citat ezotericku literaturu a nejako som si uvedomil ze nase bytie tu ma urcity vyssi zamer…
  A ja po nicom inom netuzim len ho objavit a nechat sa naplnit kludom a skratka si uzit zivot, v ktorom nebudu existovat ziadne problemy ale ono to  nieje vobec lahke
  ked zijete v takejto spolocnosti vsetci sa nekam ponahlaju zaklad je uspokojovanie smyslov vsade same nasilie, konzum, propagandy, dogmata…
  a v takomto svete najst zmysel zivota a zit stastne neni vobec lahke budem sa snazit zotrvat na spravnej ceste a napredovat a znovu neodbocit na spatnu odbocku
  prajem vsetkym nech su stastny problemy raz pominu vsetky…

   
 222. Ernest0012

  Jak moc velká je šance, že mě základní škola dovede až k myšlence sebevraždy?

   
 223. Kokeš

  pro pk: je to zbytečný člověče, tak to neprodlužuj, řekni si že to nejde, zejtra bude zas o malinko líp. Já si nedokázal připustit ten pocit, že jsem přišel o svý děti, i o ženu. Ale teď už to vidim trochu jinak, děti mi nikdo neodpáře a když jsem svý ženě nebyl dost dobrej, jiný holce to třeba stačit bude. Taky jsme jenom lidi a věci se netočí kolem jedný vagíny. Je dobrý bejt trpělivej, říct si, že dneska prostě nebudu čekat žádnej zázrak, zejtra taky ne, že to vydržim…a on pak přijde moment, kterej Tě něčim potěší, ukáže další smysl. Taková slabá útěcha, odměna. Bude líp, buď v pohodě :)

   
 224. Kei

  Nestřílejte se, kdo má tu všude zastříkanou krev po vás uklízet? jako když už se zabít, tak aspoň nějak čistotně ;) A navíc když se střelíte do spánků typicky filmově, tak je docela slušná šance, že se sice nezabijete, zato si zničíte centrum sluchu. nic moc, ale aspoň budou lepší problémy, než ty nicotné, co vás tam dovedly. Oh yeah, sarcasm. Nikdy není dobrý důvod k sebevraždě. Nemůžete změnit to, co se vám děje, ale to, jak se k tomu postavíte. Tak nebuďte sebelitující máčky a koukejte se sebou něco dělat.

   
 225. ewa

  neni to vtipne je mi teprve 12 et a us se chci zabit jen kvuli tomu ze zemrel otec a je mi to ito je to vsecno na hovno takze prosim nedej te si stoo srandu vim ja se citi lidi kteri to chteji ukonci

   
 226. anonym

  Hele podle me kdo na tomhle svete nechce marnit cas tak at ne uz me nebavi ustavicne poslouchat nadavky zit kaz
  dodeni zivot je tezke spachat sebevrazdu.

   
 227. anonym

  Seberte se vy padavky stejne to nikdo neudela ani to nezkousejte nechci byt psycholog ale zivot je tezky az hanba a my sme tady abychom  zily nasly lek studovaly ja nevim treba az nekdo bude dospely najde lek na rakovinu a rekne si a to sem se chtel zabit vim to taky sem se chtele zabit a mam oro vad radu NEDELEJTE TO

   
 228. janča

  Já si taky myslím, že s mojí povahou se do dnešní doby vůbec nehodím. Všichni mají na všechno tak vysoké nároky a já na to prostě nemám. Je mi pouhých 26 let a už mám 9té zaměstnání. Prostě pořád samá smůla. Ze současné práce mě asi vyhodí a co pak budu dělat? Už mě to opravdu nebaví. Jsem moc hodná, až jsem blbá a všichni toho zneužívají. Moc přátel nemám, nikdo po mě ani neštěkne. Chtěla bych pryč. Mám ale hrozný strach. Skočit třeba ze střechy se bojím, mám strach z výšek a neměla bych odvahu. Maximálně se nechat uspat a aby mě někdo shodil. Ten vlak by docela šel. 

   
 229. mmmmmmm

  už nemůž!!!! bože já už nechci žít! to se nedá vydržet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“

   
 230. beruska

  Pro Janča:
  přesně tak, neblbni, jseš mladá a práce bude další…. horší je, když nebudeš TY!!! Víš, když se to prostě stane a ukončíš to, lidi co Tě znají budou hrozně hrozně moc nešťastní a nejeden bude ve stejné situaci co teď TY. A to je třeba právě z důvodu, že Tě mají rádi.. otevři oči a všímej si maličkostí, které jsou v životě fajn! ASPOŇ TO ZKUS! Kdybys chtěla pokecat, nechej tu email, ozvu se Ti :-)

   
 231. Rezzzy

  Oměj je dosti jedovatá bylina. Způsobuje pocit létání a padání hlvně narušuje srdeční rytmus.

   
 232. Rezzzy

  varování ten kdo to vyskouší to bude mít těžké tuto rostlinu sehnat.než to budete chtít skončit, pořádně si to rozmyslete. jsou i byliny na zlepšení nálady. DŮLEŽITÉ je to abyste mluvily. já to nedělám a chci se oddělat už pár let ale jsou lidé kterým na mně zatím ještě záleží. tak dávám životu druhou šanci, ale už toho je na mě moc. tak si to rozmyslete.

   
 233. thomaskk

  Pro Kokeše:
  díky Kokeší za tvůj rozsáhlý příspěvek, ani nevíš jak mi to pomohlo. Ještě jednou ti děkuji

   
 234. Reinhard

  Pomalu vyhladovět k smrti. Vyžaduje to vůli a máš cca 90 dní na to si svůj úmysl promýšlet a uvědomit.

   
 235. nikdo

  tyhle povrchnosti nefunguji.
  nechci byt,nemuzu byt,nebudu.
  jak prekonat zbabely strach z toho,ze se to nepovede?
  je mi jedno jestli neco je pak,co je atd..
  neresim.
  nebilancuju.
  jen uz bych chtela najit tu odvahu to vse konecne dotahnout do konce a to peklo tady uzavrit.
  preci nemuzu mit takovy pud sebezachovy,musi jit nejak oblbnout.
  jen vykrik zoufalstvi a touhy uz nebyt.

   
 236. jkul

  Už mě nebaví poslouchat chlácholivá slova, stejně to jsou jen kecy. A říkají je ti, kteří se pak vrátí ke svým drahým polovičkám. Ne každý se může k někomu vrátit, zvláště pokud ho ta jeho odkopla po deseti letech jak kus hadru. Prostě mi řekla, že je konec a hotovo nic víc, prostě už mě nemiluje… Nejspíš zvolím podřezání, nebo provaz…

   
 237. lala

  Nejlepší způsob je se střelit do hlavy(nejrychlejsi a bezbolestne) ale ne každý má doma ve skřini nejakou tu pistolku. Trpím depresemi, pocity uzkosti,sebelitosti a uz me to prestava bavit. Zacal jsem pouzivat slabsi drogy(marianku :)) v primerenem mnostvi a pomaha to v nejtezsich chvilich :)

   
 238. jkul

  No jo, to se řekne střelit se, jenže co když to neklapne
  a člověk skončí jako dement někde v ústavu? Sice bych si
  to třeba neuvědomoval, ale ta představa mě dost děsí:-)
  Co usnout na mrazu, něco si popít a celé snažení podpořit
  několika prášky na spaní, to by mohlo být účiné a bezbolestné.
  Hlavně bez hnusného svinčíku kolem.

   
 239. jkul

  Hlavně lidi neblbněte, zkuste to řešit jinak něž tím posledním a nevratným rozhodnutím. Když tu čtu, že se chce maldá holčina zabít, tak mi běhá mráz po zádech. Ani já se ještě definitivně nerozhodl.

   
 240. pollux

  Lehko se to rekne, ale kdyz uz se k tomu nekdo rozhodne, tak by si nemel s sebou brat strach. Poutnik by mel fazi prechodu uvitat nadsene s otevrenou naruci, pln ocekavani a pripraven jit naproti novym dobrodruzstvim na teto dalsi nove ceste.

   
 241. nikdo

  dalsi a dalsi zbytecne,marne dny.
  uz se to neda.
  nekdo,kdo nekdy premyslel nad spolecnou sebevrazdou?

   
 242. died

  ahoj,kolikrát jsem přemýšlela o sebevraždě,kolikrát jsem už psala dopis na rozloučenou …hodněkrát..moje odvaha je nulová ..mám ,,posraný život“ všichni v rodině mě považují za tu méně cennou ..vyhrožují mi,smějí se mi a já pořád zoufale doufám v to,že se to změní,že rodina je to hlavní.I když mám hodně přátel věřím v to,že jsou jen všichni falešní nedokázali by mi pomoct,nikdo neví jak se se cítím nebo mám..K životu cítím znechucení,vzpomenu si na svůj život,chce se mi z něho brečet,dostanu hysterický záchvat..pokouším se svůj život udělat lepším,ale to je jen bezvýznamná myšlenka…..

   
 243. Molly

  Před dvěma lety mě zemřel děda, nejdůležitější člověk v mém životě, jediný člověk který mě chápal, stál při mě a pomáhal mi. Od jeho smrti, to jde všechno z kopce. Mám pocit, že jsem sama proti všem. Nikdo mi nerozumí, nikomu na mě nezáleží, nikdo mě nebere vážně, poslouchám jen ponižování a vyčítání všeho, nejradši bych odešla za dědou…….

   
 244. Šimík :)

  Jako jo občas mi je blbě a řikám si že nejlíp by bylo kdybych tady už nebyl, ale sebevražda znamená vzdát to ;) a já chci bojovat až do konce..

   
 245. Melancholik

  Nikdo to nechce vzdát ale neví jak utišit tu bez útěšnou bolest a jak změnit to jak se vydím a jak si přetstavuju že mě vnímá okolí. Mo je smýšlení o mě samém se změnilo ještě víc k horšímu když sem prohlídl jaká sem svině jak sem se choval po mršil sem to nejlepší co sem měl ničil sem člověka který mě bez mezně miloval a teť to všechno vydím. Vydím tu bolest a to vše a také vydím jak bude vypadat můj život za pár let a nechci tak žít ale nemám na výběr není cesty. Jediné chvíle kdy to nebolý je když spím a pokud je smrt jako spánek bez uvědomění sama sebe tak by se mi ulevilo.Tak o tom uvažuji já. Jen netuším cvo ti ostatní co bych tím ranil nublížil sem už dost???

   
 246. Jarda

  Ahoj lidi  prosím vás chtěl bych zjístil jak se jmenujeta věc  čeho se nadechnu a usnu …  chtěl bych to tady skoncovat  .. prostě lehnout si na koleje…  usnout a už se neprobudit neznát něco takového co je přístupné.. trapné  komentáře si prosím nechte jen žádám pouze o radu  jestli by ste byli tak hodní a napsali mi to ne eimal..mockrát  vám děkuji  doufám že mi stačíte odepsat ..

   
 247. rl

  éter, ether
  Význam:
  •  etyléter bezbarvá kapalina vyrobená z lihu, používaná jako rozpouštědlo a k narkóze

   
 248. Anonym

  Všechny zdravím,nikdy by mě nenapadlo že zrovna já budu na podbné stránce.Nečetl jsem vše,ale už to že je tolik lidí co tady je a píše je smutný a zvláštní,nikoho nesoudím a ani nechci zesměšŇovat.Pán co psal že jsou tady smradi znuzený….mám stavební firmu ,manželku a syna které miluji a přesto tady jsem,tak to asi nebude o nudě

   
 249. Lenulka

  tohle je zvrácený… -_- když má člověk problém, tak ať si zajde k psychologovi a nebo se někomu svěří.. a né to hned řešit tímhle.. jinak když už k tomu fakt dojde, tak je to většinou vina naše, myslím tím lidu.. protože jsou nevšímavý, slepý a bezohlední.. a nechci nikoho urazit, ale vážně tohle není věc, ze který byste si museli dělat srandu.. jste nemocní fakt, že jo.. -_- 

   
 250. Anonym

  Život je Jenom 1 Tak Ho žij Nrbo proží.. :DDDD* A já si myslím že z tohohle by ste si neměli Dělat Srandu..Kdyby Tyto Věci Se staly Vám Taky By Se Vám To Nelíbylo.!! :))*

   
 251. Anonym

  Tak jsem se taky dostala až sem,jsem rozhodnutá se zabít, vím jak, vím kdy.Jen chci vědět jestli mi to odpustí a přijmou ten fakt, že už prostě člověk nemohl dál, přestože se všemi silami snažil.Ivana

   
 252. vašek, 19let

  Už nevím jak dál už mně to na světě nebaví a všem jsem na obtíž , na sebevraždu myslím už asi tři roky a nenašel jsem odvahu zatím to udělat to kvůli rodičů asi bych jim ublížil,když nad tím přemýšlím život zato nestojí občas si říkam proč jsem se narodil

   
  1. Vašek šašek

   Já s tebou souhlasím, a nedivím se tobě proč ses vůbec narodil, protože jsi potrat lidského semene. A fotr za tebe nemůže.

    
 253. lupinka

  mám pocit ,že tentokrát je to zažehnáno už jsem se zbavila těch černých myšlenek ukončit to začala jsem brát antidepresiva a už za čtrnáct dní vidím svět lépe zkuste to taky jenom odvahu navštívit psychiatra vždyť v dnešní době trpí depresemi hrozně moc lidí.

   
 254. mirčus

  Stojim před stejným rozhodnutím a vím že ten čas nastal,nebojím se smrti.Zkrátka mi dohořela svíčka,ještě pár minut a bude po všem 

   
 255. Vita ela Morte

  Maly smutny prorok: byla bych ráda kdyby si mi napsal neco o sobě víc.
  vzkaz pro všechny,kdybyste chteli pomoct se řešením svého problému,at je jakkoliv závažný napište mi na můj facebook : http://www.facebook.com/klara.hreusova.5 byla bych hodně ráda kdybych vám mohla pomoct svých zkušeností ze života mám tolik, že si myslím, že bych vám mohla pomoct, když budete chtít tak napište, budu jen ráda.

   
 256. Vita ela Morte

  nejpřednější je ten problém řešit,máte třeba hodně problémů a i každá hloupost je pak složitá když se nabalí na problém, musíte si říct co je ten nejvetší problém a ten řešit,klidně vám s tím pomohu,když jste neoblíbený berte to tak že jste originální a né kopie jako oblíbení nejste barbíny,ani frajeři jste jen lidi co mají problémy ale zase to berte tak že ste víc než oni protože kopii koupíš levně ale originál je váženější a dražší a lepší. nebot : narodily jste se jako originál tak nezemřete jako kopie. i když jste v temnotě myslíte si že není cesta dál najděte si světílkou v té tmě najděte si něco co vás bude bavit a jděte za tím a pak řešte ty problémy,vždy je nějaká cesta dál vždy je malé světýlko naděje je jen na tobě jestli za ním deš nebo zustanes v temnote.

   
 257. vašek, 19let

  petře mám stejnej problém na jednu stranu ne a na druhou jo,ale pravda je že mně osobně život nebaví.

   
 258. verca

  Chci se zabít jak to mám udělat? Nic mě nenapadá a nechci aby o tom všichni věděly.

   
 259. Anonym

  Taky o tom přemýšlim často, ale rozhodně bych si nevybral muchomůrku zelenou, jak taky někdo psal. Je pravda, že člověk aspoň výborně a vydatně nají, ale za to co pak bude to nestojí. Kdybych si měl vybrat, tak určitě plyn nebo jiný způsob usnutí.

   
 260. Medvěd

  Když jsme u babičky na vesnici šli jako malé děti na hřbitov, ptal jsem se jí, proč jsou dva hrobečky tak stranou. Babička mi vysvětlila, že to jsou lidé, kteří si vzali život sami.
  A Zuzana Sixtové ve svých „Zpěvech mladé hrobnice“ napsala: Nevím, proč leží až vzadu u zdí … patří jim místa v předu, za odvahu.

   
 261. gtjl..

  Není důležité vědět, jak se zabít, důležitější je vědět, JAK PŘEŽÍT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 262. Katrin

  Sakra lidi… kdo kdy říkal, že to tady na světě bude snadné…?
  Machři jsou ti, kteří se s těmi životními těžkostmi poperou a když se přes ně přenesou dál, budou na to patřičně hrdí :) To chce naději a odvahu ;)

   
 263. zagi

  Pokus o sebevraždu je jedna věc, ale dokončit ji doopravdy je věc druhá. Sebrali mi pistoli a tak nevím jak dál. Zaručený návod asi nikde nenajdu, protože asi není. Kdo přežil nemá zaručený způsob, kdo ne tak o tom nemůže napsat. Je to začarovaný kruh a jak z něj ven?

   
 264. vašek, 19let

  katrin ty jsi z bohaté rodiny že ano když takhle mluvíš že jo a tak ty problemy nemaš co.

   
 265. Anonym

  Mně se líbí, jak všichni říkají, že by člověk měl myslet na druhé a na své blízké, než to udělá. Takže vlastně by se člověk měl naučit se svými problémy žít a dělat jakože nic, aby ostatní blízcí mohli žít klidně bez obdobných problémů s vědomím, že se vlastně nic neděje. Když všichni všechny nabádají k boji, tak ať si pak pozůstalí bojují s myšlenkou, že někdomu se bojovat nechtělo, ne?

  Kromě toho každý problémy vnímá jinak. Zkuste uřezat nohu někomu, kdo se pořád jen válí u televize a někomu, kdo se celý život baví sportem. Ten u té televize si možná ani nevšimne, že mu vůbec něco chybí :-D Zatímco ten sportovně založený typ si bude muset hledat jiný smysl života a to už by pro něj problém být mohl.

   
 266. El

  Ráda bych tu našla někoho s kým bych si mohla občas psát, vyzpovídat se a samozřejmě to oplatit a naslouchat. Vím, že je na světě tolik lidí, kteří se mají rozhodně hůř než já… ale prostě jsem ztratila naději a nevím co dál. Od 5-ti let trpím sebepoškozováním, ale už mě to přestává naplňovat, už mi to nestačí. Chci si s někým psát a trochu něco ze sebe dostat a snad třeba i pomoct, kdo ví… prosím

   
 267. vašek, 19let

  od 5-ti let! a kolik ti je ted,vý to někdo že maš takový problém třeba rodina.

   
 268. Lucka

  Ahoj všichni, docela chápu ty, co chtějí spáchat sebevraždu. Taky jsem zažila ten pocit, kdy to chceš skoncovat a jít si odpočinout někam jinam. V dětství se moji rodiče neustále hádali a nechávali mě doma pořád samotnou, jezdili domů později než řekli (myslím o hodiny, hodiny později), takže jsem měla strašný strach. Vždycky, když se to stalo jsem byla jako klubíčko v koutě, neschopná se jít napít, najíst nebo si vůbec rozsvítit světlo, když už se setmělo. Tohle se stávalo docela často, pamatuji si to asi od mých 5ti let.

  Jako malá jsem se šíleně bála tmy, bála jsem se všeho. Měla jsem noční můry. Každý den se mi zdál jeden sen: byla jsem sama ve tmě s pocitem šíleného strachu, nikde nebyl žádný člověk, ale cítila jsem jak něco sahá DOVNITŘ mě a trhá mě na kousky. Křičela jsem o pomoc, ale nikdo by nepomohl.

  Nikomu jsem to nikdy neřekla. Neřekla jsem že mám fóbii ze tmy, neřekla jsem, že mám noční můry. Svým rodičům jsem se nesvěřila a žádná nejlepší kamarádka nebyla k mání, protože jsem na jedné škole déle jak 2 roky a byla jsem dost uzavřená (jestli jste četli pozorně, tak asi pochopíte z čeho). No zkrátka, dusila jsem to v sobě hodně dlouho, typuji tak do 13 let. Zůstávala jsem vždy ta odstrčená, byla jsem strašně slabá a neměla jsem nikoho, koho bych se mohla zeptat co mám dělat. Párkrát jsem si jen tak pořezala ruku, protože mi z toho už začalo trochu hrabat.

  Jednoho dne jsem se ale probudila, zase se „skvělým“ zážitkem z noci a řekla si, že už toho mám dost. Naštvala jsem se, dokonce bych řekla, že jsem se i nasr***. Po snídani jsem si rozházela celý pokoj a mlátila polštáři do zdi. Ten den jsem se poprvé za dlouhou dobu cítila OPRAVDU dobře (pokud jsem se tak někdy předtím vůbec cítila). Šla jsem do školy s pocitem, že všechny ty věc už musí skončit. Toho dne jsem potkala moji první, opravdovou kamarádku a večer jsem překonala strach a šla večer na noční procházku. Lidičky řeknu vám, že to byl nejlepší den mého života. Cítila jsem, že jsem se podruhé narodila. Od té doby už uplynulo pár let, ale moje staré pocity se už nevrátily. Mám se teď skvěle. Moc kamarádů sice nemám, ale ty, které mám bych za nic nevyměnila. Žiji si teď SVŮJ život a řeknu vám, že to zabralo. Takže,

  Rada pro ty, kteří si to ještě definitivně nerozmysleli a čekají jak se to vyvine:

  VYSE*** SE NA NĚJAKÉ DEPTKY A MYŠLENKY, ŽE UŽ TO VŠECHNO NEMÁ CENU. TO DNO, NA KTERÉM SE NACHÁZÍTE NIKDY NENÍ NIKDY TAK HLUBOKÉ. ZDOLA TO VYPADÁ, ŽE JSTE NA DNĚ NĚJAKÉ STUDNY, MÁCHÁT RUKAMA VE VODĚ A ŠKRÁBETE SE NAHORU PO KLUZKÝCH STĚNÁCH, ALE STAČÍ SE POSTAVIT NA NOHY A HNED UVIDÍTE ZÁCHRANNÉ LANO, KTERÉ VÁM POMŮŽE SE DOSTAT VEN.

  Lidičky, no tak. Slunce svítí, ptáčci nám zpívají, v telce dávaj zprávy o dalším hurikánu Katrina, v kapse máme nějakej ten peníz, co víc si člověk může přát…?
  Pokud by si někdo chtěl popovídat, klidně napište, určitě odpovím ;-)

   
 269. El

  Přišli na to, když zrovna ve škole probíhala šikana a já musela k psychologovi, který si hned všiml škrábanců. Rodiče si toho nevšímají, jen se zeptají a spokojí se s odpovědí, že jsem se spálila nebo mám vyrážku. Teď je mi 20..ano trvá to 15 let… 

   
 270. Lussy

  brala bych skok pod vlak.Protože je to rychlé akorát musíte si vyhledat místo kde právě jede vlak.Nejlepší je rychlík ;)

   
 271. Anonym

  hadici z výfuku do vnitř auta vše utěsnit vypít láhev alkoholu s prášky na spaní a 100% úspěch zaručen.

   
 272. Bobika1982

  Ahoj anonymous,
  taky jsem o tom přemýšlel…tu lahvinku a hadici z výfuku vidím asi jako nejlepší řešení. Nikoho nepoškodím, nic nezničím, nikdo nezmešká práci kvůli tomu, že bych stavěl vlak…a bude to i s muzikou, ideální něco pomalejšího. 

   
 273. NikdoXX

  Dostal jsem se sem tak, že jsem do Googlu napsal svůj výkřik o pomoc. V této chvíli, se ještě zabít nechci, ale už jsem o tom začal uvažovat. Je tu spousta různých, chápajících i nechápajících názorů. Nejsem sám, připadám si však velmi osamělý. Nečekám, že mi s tím někdo pomůže, nečekám, že se něco změní. Jsem fyzicky zdravý, možná i úspěšný, nemám dluhy, spíš naopak,,, přesto nevidím valný smysl tohoto divadla tady v tom světě. Je tady toho tolik, že nečekám, že si tohle někdo přečte, a když ano, tak že to někoho bude zajímat, navíc když o ničem vlastně nepíšu.. Mé dětství nebylo zlé, ale nebylo ani ideální. Mým smyslem života byla vždy představa o rodině a dětech, a to je to co vlastně nemám a asi právě pro to, jak moc to chci. Nemá smysl tady vypisovat jaký je můj život, čemu všemu čelím a jak moc se držím,, jen chci napsat, že je toho fakt dost, pro běžného člověka (který by zrovna sem asi nezabloudil) na několik životů,, chtěl jsem si jen někde postesknout a někde se sám nad sebou zamyslet. Člověku by se chtělo říct „lidi jsou zlí“, pak mu ale dojde, že to může být u tak, že si sám moc věci připouštím, a proto se mi zdá, že ostatní jsou zlí… Navíc sám, byť neúmyslně (někdy možná v sebeobraně i úmyslně) jsem zlý a nedokážu dohlédnou důsledku tohoto svého jednání na druhý konec. Psal jsem, že mne poznamenalo dětství a jak jinak, než rodiče,, koho ale nepoznamenalo, ať tak či onak,, a jakým bych byl rodičem, takhle poznamenaný,,, z to mi vyplývá, jak poznamenalo jejich dětství mé rodiče? a co mi právě pro to mohli předat ? I to, že nejsem sám, ale cítím se tak, je vlastně čistě moje věc,, člověk si dělá představy a ostatní podle nich nereagují, jelikož mají své představy a snaží se reagovat podle nich, kam jim zase nezapadá mé jednání … život je nějaký složitý :-( Těžko žít v takovéhle společnosti a době, která v nás probouzí pouze nejistotu, tím, že do nás vtlouká morální zásady a na druhé straně ukazuje, jak vlastně neplatí a tím v nás probouzí marnost a zbytečnost našeho počínání. Není divu, že dříve či později se člověk unaví zamyslí nad zbytečností svého snažení… Všechno začíná v dětství,, ale na druhou stranu dítě, puberťák, nebo mladý člověk si tuhle situaci může uvědomit, chvilku přežít s rodiči, založit svou rodinu a chyby svých rodičů neopakovat na svých dětech,, no ale téměř s jistotou udělá chyby jiné, které budou zase trápit jeho děti, a celé kolo se opakuje,, tak má tohle smysl ?? Asi,, možná má, je tu přeci ještě možnost, že druhý rodič, bude s ustálenějších poměrů a bude tím stabilním prvkem v mé rodině,, třeba ano,, možná :-( Jak jsem psal, zatím nejdu na koleje, zatím nepouštím výfuk do kabiny auta,, křičím jen POMooooooooc, za chvilku tam budu, jelikož přemýšlím moc složitě a nad vším a moc se tím trápím :-( O co lehčí život nají lidé s jednodušším uvažováním. Stále Vám někdo vtlouká do hlavy, že máte osud ve vlastních rukou,, a do jisté míry je to i pravda,, ale vedle vás je několik dalších osudů ve vlastních rukou a vítězí bohužel ten, který je více sobecký, jelikož ten méně sobecký ustoupí. Jaký je vlastně smysl života ? Pro každého bude asi trochu jiný, i když ho nazve třeba stejně. Motorem člověka je trvalá nespokojenost,, chceme co nemáme, a co máme, toho si nevážímě,, ideální pro ekonomiku,, ale pro život ?? to asi moc ne,, možná by bylo dobré uvědomit si, kde je můj cíl, čeho chci dosáhnout a i když to bude třeba cíl ve velikém nedohlednu, najít si smysl k životu v cestě k tomu cíli,, možná to by člověka odvedlo od myšlenek „proč tady ještě chvilku být“ … Lidi, Vy kteří se cítíte opravdu mizerně, chápu Vás a velmi Vám držím palce, ať svůj smysl pokračovat najdete, snad ty palce někdo na chvilku podrží i mě :-(

   
 274. Anonym

  ahoj, tak jsem se tu ocitla i ja, jsem na dně, přišla jsem o dítě a už pro mě nemá smysl žít, akorát jsem zbabělec a nevím jak se bezpečně zabít, zkoušel někdo prášky na spaní, stilnox

   
 275. MichaelaB

  Ahoj všichni co máte nějaký vážný nebo méně vážný problém, já jsem psychoterapeut a můžu pomoci. Pokud chcete svoje problémy řešit, nebo se prostě jen někomu svěřit, kdo vás bude poslouchat a dokáže vás pochopit, napište mi na mail: michaela_blaho@hotmail.com a můžeme se domluvit na sezení přes Skype.

   
 276. Vita ela Morte

  anonymous počkej chvíli napiš mi na fb co sem sem psala a ten problém vyřeším nebo se o to aspon pokusim ju?

   
 277. Silberstein

  Nejlepší je kapsle s kyanidem a je to za chvilku. Hitler to pojistil pak ještě střelením do spánku,ale i samotná kapsle je velice účinná. Co se týče sebevraždy jako takové tak opravdu nemusí jít o slabost. Ti co pochopí díky pravé hemisféře svého mozku určité věci a chtějí se dostat do jiné dimenze tak je nutně jejich fyzická existence a život v lidském těle omezuje.Těžko pak někomu někdo vysvětlí, že není zbabělec ani tak neřeší své problémy na tomto světě.Když víte co bylo před životem i bude po něm je pro Vás lepší odchod ze světa ve kterém dlouhodobě nejste schopni dosáhnout toho co v jiných světech.

   
 278. Jaroslav

  Je mi 22 let a pořád studuji střední školu (věčný student), včera nám náš třídní učitel řekl, že nikdo z ničeho nepropadá, ale dnes naopak sdělil, že připočetl známky z prvního pololetí, kde byly samé pětky a tak mi průměr dal 4,5…zaokrouhleno 5. Jsem ve čtvrťáku, takže maturitu bych dělal až v září(pokud bych udělal opravky). Ano jsem líný se učit a rád hraji PC hry, ale jak už někdo psal „každý si nese odpovědnost za své činy“. Je mi líto toho, že jsem se neučil a už nechci být terčem posměchu, že pořád studuji SŠ a otázek typu:“Tak jak Váš syn??…už má maturitu?“….lidi se jen posmívají cizímu neštěstí. V lásce štestí nemám také. Miloval jsem jednu holku na průmyslovce (kterou jsem nedokončil), ale byl jsem příliš nezkušený a stydlivý na to, abych jí to řekl osobně a když se mnou chtěla chodit, tak jsem udělal jednu velikou chybu, kterou si nikdy neodpustím. Sečteno podtrženo, můj život je jen hloupý vtip a zítra mám v plánu ho ukončit, opiju se a oběsím se. Jediné, co po mě zůstane, je tento komentář a dopis na rozloučenou.

   
 279. Anonym

  Jardo nemyslíš ,že je zbabělé takhle utíkat bez boje.
  Vstaň a jdi dál život je svině (někdy) ale umí být i krásný nebuď tak zbabělí zabít se je strašně jednoduchý vzpamatuj se .Užij si pořádný sex a přemýšlej…

   
 280. Vita ela Morte

  ok všichni tu píšete že se chcete zabít, já vám poskytuji kontakt na sebe abych vám pomhla, nevážíte si toho, tak jako nevím co s vámy. jo a hele zabít se je sice lehké a vám se třeba uleví, ale pomysleli ste nekdy na to ze ve svete je treba nekdo kdo chce žít, ale bez vás ne a tak způsobíte třeba i jeho smrt. nebo pomysleli ste nekdy na pozustale? co si bewz váýs počnou, třeba máte pocit že vás nemají rádi ale skutečnost je jiná, znovu vám tedy dám na sebe kontakt a budu čekat až někdo napíše. nekdo kdo je tak silný aby vyřešil své problémy, nechal si poradit, třeba ten kdo je chce vyřešit aby se nemusel zabít, nebo ten co mysli i na to co by si bez nej pocali ostatní. když si myslíte že vás nikdo nemá rád kupte si třeba psa. ten vás nebude mít rád ten vás bude milovat i kdybyste mu ublizili. https://www.facebook.com/klara.hreusova.5?ref=tn_tnmn a nebo email klahreusova@seznam.cz a pripadne tel. 606187320 (na mobil jen ve forme sms nemam kredit na debaty po mobilu, jen ve vymecnych pripadech)

   
 281. Beznadej

  ahojte lidi koukam ze tu vsichni mate starosti az az zivot vas omrzel.beznadej nastoupila.ja to citim taktez nejradsi bych skoncil se vsim..mam to nutkani.stejne jako vy.zivotem zniceny zivotem znechuceny.prozil jsem toho dost zleho uz nechci a nemam silu dal kracet cestou cestou po teto zemi.budete li nekdo chtit umrit stilem z vyfukovejch plinu a flaskou chlastu tak mi napiste na mail marsalek.k@seznam.cz a muzem se domluvit a skoncit to spolu…nemam auto takze z me stany by to sl hure…bohuzel.pod vlak skakat se mi nechce jistota neni stoprocentni…dekuji za nabidky…

   
 282. Beznadej

  bobika az se tak rozhodnes a nebudes chtit v tom bejt sam staci se ozvat a skocime do toho spolu..kdykoliv a kdekoliv.moje nadej skoncila.cau kuba

   
 283. nikdo242

  beznadej :
  mam z Tebe pocit,ze bys jeste bojoval,nemuzu si pomoct.
  coz je samozrejme dobre.
  taky bych sla do neceho takovyho,o cem tu pises.
  rovnez ale k tomu nemam auto.
  kdyby nekdo mel tenhle zpusob,budu vdecna za pomoc.
  nedavam to tu a reseni neexistuji.
  nebyt je jedina cesta,rozhodnuti je nezvratne a nutne.
  ale nechci nikoho stahovat.
  nikdo242@seznam.cz
  kdyby na to nekdo nechtel byt sam a byl pevne rozhodnut.

   
 284. Alexuschie

  nikdo mě nemá rád jenom já jsem ta tlustá kráva podle mých spolužáků jsem 8.b a je mi skoro 16 ale když jsem řekla že se zabiju tak všichni si stoho dělají jenom a jenom srandu !! :( ja bych se zabila ale nikdo by mi nedal ani jednu jedinou kytku na můj hrob jenom by my ho zničily jenom chci vědet jestly mě mají aspon trochu rádi ale jak vidím každý den je to čim dál hořší a od 4 třídy mám veliké deprese !! včera jsem si dala celou krabičku do pusy a všechny prášky jsem snědla a na to vodku !! bohužel nic nezjistily nic jenom mi vypumpovaly žaludek !! chyba !! chyba !! ale jsem tu jenom na obtíž včera mě poslaly do prdele !! :(

   
 285. Kr!Sa

  Je strašně super že jsou tu lidi co se chtěj zabít, ale kolik z vás to již opravdu zkusilo? Já upřímně jsem jenom srab kterej když se už odhodlá podřezat, tak mu jeho krev ukáže fakáče… omluvám se, prostě mám rychlou srážlivost krve. Upřímně kdybych už chtěla umřít tak už tu nejsem, dostatek prášků a alkoholu je doma. Jenom bych chtěla prostě říct že to nemá cenu, už po několikáté se mi to nepovedlo. Pár problémů mám, ale asi všechno prostě bude jenom mím těžkým coming outem…
  PS: sebevrazi, když už chcete odejít z tohodle světa jděte do toho stylově.

   
 286. ....

  Nechapu jak se nekdo muze sam zabít vsechno se da resit zahodit zivot rodinu pratele za hlavu odjet nekam doprdele a zacit znovu i to se da prijde mi kravina se zabit sam, parkrat sem premyslel jak bych to udelal a jediny co me napadlo tak se pripoutat ke kolejím a zahodit klíce od pout zapalit si jointa a cekat

  ale na druhou stranu mi prijde sobecke se zabit spusobem za kterej by si nekdo mohl dat vinu takže jinak asi to predavkovaní nakema drogama…

   
 287. Ell

  Já osobně bych si vybrala předávkování..Taky máte takový pocit, že byste se nejradči zabili.. Já to mám často! Třeba, že si na vás zasedne učitelka mě to sere! Sere mě spousta věcí. Ale kdybych si měla vybrat smrt tak to předávkování..:(

   
 288. DoradoT

  …… – Kravina to být může, ale zase budeš mít klid od všeho. Nikdo do tebe nebude žvanit, nikdo ti nebude radit, neuslyšíš ničí názory, nebudeš muset nic dělat a zároveň tím nasereš ty, kteří nechtějí, abys něco takového udělal a pokud jsou takoví, kteří ti to přejou, ty můžeš mít úplně na háku :-D

   
 289. Vita ela Morte

  jen vám poradím dřív než si něco uděláte myslete na pozůstalí, co si počnou a jestli se kuli tomu nezabiji take . muj email a tel vám dám a můžete kdykoliv písnout zavolat či napsat email klahreusova@seznam.cz a tel. 606187320

   
 290. Lucis

  máma mi nedávno umřela , můj kluk má ze mě jen prdel a neustále ze mě má srandu , nikdo se  semnou nebaví a mojí kámošku srazilo auto a zabilo mám tátu co mě neustále bije a řve na mě jsem z toho už psychicky na dně snažím se nějak s tím vyrovnat ale nejde to vybrala jsem si SMRT .Pro mne by asi bylo nejlepší opít se do němoty a na to nějaký rychlí jed abych se aspoň při smrti netrápila :(

   
 291. DoradoT

  Lucis: To, že si z tebe někdo dělá prdel ještě neznamená, že to myslí špatně, ne? A s jedem opravdu nevím….k pořádnému nebudeš mít přístup a i tak to není stoprocentní a navíc spousta z nich zablokuje dýchací cesty, takže následuje udušení a nemyslím, že bys měla takové štěstí, abys byla zrovna v bezvědomí v alkoholu. Spíše to bude jen další neúspěšný pokus….proč si s tím týpkem narovinu nepromluvíš a neřekneš, že ti to vadí, že si z tebe furt dělá prdel a nezeptáš se na důvod proč to dělá, třeba přestane. A třeba ti řekne proč a ty budeš mít důvod se trochu změnit a pokud to nebude fungovat, tak nemá cenu s někým takovým být. A to, že se s tebou nikdo nebaví, to by taky šlo změnit. Já osobně mám opačný problém, lidi mě otravují a já o ně zase tolik nestojím a vyhledávám soukromí. Myslím, že pokud chceš zapadnout do kolektivu, tak stačí jít mezi lidi, potlačit v sobě tu beznaděj a začít se s lidmi bavit (ve škole, v práci). Určitě nějaké kámoše najdeš. Se zbytkem ti neporadím. Proti sebevraždě nic nemám, sám to nejspíše skoncuju, ale u tebe by pár problémů šlo překonat a navíc tvůj plán se mi zdá takový nedotažený a nejspíše by skončil neúspěchema a jenom ti uškodil.

   
 292. Týnka

  No to si  děláte prdel ne..! Radit tady jak se někdo může zabít… Našla jsem svojí kámošku na těchto strankách..Kdybych v ten den k ní nepřišla tak se podle vás řídí..Jste fakt ubožáci..Tohle už fakt není možné…A pro ostatní: Všechno se dá vyřešit! Ano kdo to z nás nezažil že se mu nic nedařilo ani s láskou a kámoši se třeba na něj vysrali ale pořád je někdo na koho se můžete otočit..Lepší je se vyspovídat,vyřvat se ale řešením vraždou se opravdu nic nevyřeší..;)

   
 293. Vendeta

  Lidi píšete že jste na dně ale máte internet kde se daj vydělat prachy , za rok za dva potkáte lásku a bude zase vše OK , jinak podřezání : zbytečně bolestivé . Vlak : naserete hodně lidí . Prášky : zbytečné pumpování žaludku . Střela do hlavy : ne vždy se trefíte do bodu kde je smrt během vteřiny a trpíte jak psy … Vážně to nemá cenu , radši se obraťte na tísňovou linku

   
 294. DoradoT

  No Vita chce spíše radit, aby to ostatní nedělali :-D A když někdo někomu poradí, jak to provést, tak na tom nevidím nic špatného. Rozhodnutí záleží na tom člověku, co se k tomu odhodlá a ne na tom, kdo poradí. Vendeta: Vlak: jo, to je právě ta sranda, nasrat ještě ostatní :-) Kulka do hlavy: Vteřina? Kulka prosviští hlavou během mikrovteřiny, člověk ani nic neucítí. A jo, může se stát, že se člověku zatřepe ruka a netrefí životně důležitou část, ale v takovém případě snad ani netrpí. Už je dosmrti dement a vůbec neví, že žije.

   
 295. Vita ela Morte

  ano, chci lidem poradit, však né se způsobem sebevraždy, však s tím jak vyřešit postupně problémy, pomoct tomu dotyčnýmu, co chce aspon zkusit zvednout se ze dna když napíšete pomohu, však když nenapíšete, nepomohu jelikož nevím zda o to máte opravdu zájem. ano člověk se dostane do situace kdy neví jak dál, však si musí uvědomit důsledky jeho počínání, možnost záchrany a lepšího života. musíte si přednostně uvědomit kdo vlastně ste. v případě zájmu o pomoc pište na klahreusova@seznam.cz

   
 296. jerry-t

  chytrych a vymlouvavych vet bych zde vynechal.treba opravdu je clovek v koncich,treba uz jen hleda misto rad,jen bezproblemovy odchod.co kdyz uz vazne neni na vybranou?nemyslim si o sobe ze jsem slaboch,ale uz nad timhle resenim poslednich par tydnu premyslim a vidim to jako jedine vychodisko.smysl zivota jsem ztratil uz driv,vlastne jsem do ted jen prezival.Ovsem nastala udalost,ktera situaci priostrila a dava mi uz jen na vybranou:Vstavej kazde rano s tezkou hlavou,nebo to vsechno rovnou zahod.Chci to zahodit a verim ze snad i me okoli to pochopi.jen nechci,aby me museli nekde sbirat skrabkou ze zeme.

   
 297. Anonym

  muj život je jen lživa komedie,co koliv udělám je špatně,osud mě škrtí davá mi životní skoušky na který už v tech to let nejsem zvědaví,jak stim bojovat,nijak co se má stát se stane čekat na to že se něco otoči a doufat že se něco změní je k ničemu,zvedat se ze dna to už nejde jsem v bachně kde se nedá ani odrazit,a ano přemyšlim o sebevraždě,nejlepší se uspat nekolika dormicium 15,jsou to prašky na spaní,ve spanku přestanete dýchat a umřete bez bolesti,naš svět funguje jen na silnejši povahy co nemaj pateř,v mem případě ja se narodil s pateři smula pro mě    

   
 298. jo to ja nevím

  muj život je jen lživa komedie,co koliv udělám je špatně,osud mě škrtí davá mi životní skoušky na který už v tech to let nejsem zvědaví,jak stim bojovat,nijak co se má stát se stane čekat na to že se něco otoči a doufat že se něco změní je k ničemu,zvedat se ze dna to už nejde jsem v bachně kde se nedá ani odrazit,a ano přemyšlim o sebevraždě,nejlepší se uspat nekolika dormicium 15,jsou to prašky na spaní,ve spanku přestanete dýchat a umřete bez bolesti,naš svět funguje jen na silnejši povahy co nemaj pateř,v mem případě ja se narodil s pateři smula pro mě    

   
 299. AnonyM

  Taky hledám způsob jak se zabít… Bejt od 12 nadosmrti na vozíčku není zrovna nejlepší styl života :(

   
 300. zmatloslav

  zasrany život.Neni prace,neni co do huby,přítelkyně se se mnou rozchází…vidim to asi na provaz.Jen aby se to povedlo!!!Nerad bych skončil na vozíku!

   
 301. nikdy nebo navždky

  Mě by spíš zajímalo, jak se zbavit téhle debilní stránky, pokut se někdo chce zabít, at se zabije, myslím že ten kdo o to opravdu stojí, ví jak se nejlíp zabít, zbylí lidi co o tom mluví se zabít nechtějí, ty potřebujou stránku kde je vyslechnou. Lidi co o sebevraždě mluví, hledají někoho kdo jim pomůže, protože sami nevědí jak dál. Ostatní se prostě zabijí. Tak poč to tu je. Svět je zkurvený místo, plny nenavísti, vše se točí kolem peněz, reklamy a bulvár ovlivnujou naše životy, jediný kdo by měli dostat návod jak se zabít jsou právě tyhle lidi, kteří ničej život nám, normálním slušný lidem, kteří se dřou jak troubové proto aby jejich děri měli co jíst a aby si mohli tihle tlustoprdové koupit o jeden přepichovej barák víc, z tohohl světa je mi nabliti, a pokut semnou někdo nesouhlasi, nemusí, každy má jiný názor, já už nechci jen tupě čumět na to, jak celej život posluhuju tlustejm a vychcanejm trubcům, proto tuhle stránku radši přejmenujte na : Návod jak se zabít jste li špatný politik, člověk co vyrábí manipulační reklamy na nekvalitní a životu nepotřebný věci a všechny ostatní sráče . Nikdo je k životu nepotřebuje. ( omlouvám se za pravopis, ale nechci to po sobě kontrolavot, kašlu na to, stejně chyby dělaj všichni, nechte me v jllidu dejchat)

   
 302. JEŽÍŠ KRISTUS

  lidi co blázníte to satan vám nalhává… zabij se, oběš se, skoč pod vlak atd……. dabel prisel na tento svět aby ničil, kradl a zabíjel !!!! Vaše problémy vyřeší JEŽÍŠ KRISTUS !!!! stačí ho poprosit aby vám pomohl ve vašich problémech atd… On vás zná… Vy si lidi myslíte že, tím že si vezmete život něco vyřašíte…?!! Ale právě tím jste si otevřely cestu do PEKLA !!!!

   
 303. JEŽÍŠ KRISTUS

  Lidi co blázníte !!! To satan vám nalhává… Zabij se, oběš se, skoč pod vlak !!!atd……. dabel prisel na tento svět aby ničil, kradl a zabíjel !!!! Vaše problémy vyřeší jen jediný Pán Pánů a Král Králů JEŽÍŠ KRISTUS !!!! stačí ho poprosit aby vám pomohl ve vašich problémech atd… On vás zná… Vy si lidi myslíte že, tím že si vezmete život něco vyřešíte…?!! Ale právě tím si otevřete cestu do PEKLA !!!! Do VĚČNÉÉÉHO trápení tam je pláč a skřípění zubů… Pamatujte si že vám nepomůžou žádné horoskopy, nějaké kouzla, vykládání karet atd… Toto je OKULTISMUS !!! Bible to výslovně ZAKAZUJE !!! Bible píše o takových lidech, že jejich konec bude jako jejich skutky !!! Nemodlete se k obrazům, k sochám ze zlata, stříbra k tomu co stvořila lidká ruka…

  ŽALM 135,15-18
  Modly pronárodů jsou stříbro a zlato dílo lidských rukou. Mají ústa, a nemluví, mají oči a nevidí. Mají uši, a nic nezaslechnou, v jejich ústech není dechu. Jim podobni jsou ti, kdo je zhotovují, každý kdo v ně doufá.  

  JEŽÍŠ KRISTUS JE TA CESTA, PRAVDA A ŽIVOT. NIKDO NEPŘICHÁZÍ K NEBESKÉMU OTCI NĚŽ SKRZE JEHO SYNA JEŽÍŠE KRISTA. KDO MÁ SYNA MÁ I OTCE, KDO NEMÁ SYNA NEMÁ ANI OTCE, NEBOT KRISTUS JE TEN MOST PŘES PROPAST !!!  HLE, STOJÍM PŘEDE DVEŘMI A TLUČU ZASLECHNE-LI KDO MŮJ HLAS A OTEVŘE MI VEJDU K NĚMU A BUDU S NÍM VEČEŘET A ON SEMNOU. TY DVEŘE JSOU VAŠE SRDCE !!!  
  Lidi satan vám nalhává zabij se nemáš dobrý život vyznejte JEŽÍŠE jako svého Pána a pozvěte ho do svého srdce a pocítíte změnu ve vašem životě Bůh Vás MULIJE !!!!!!

   
 304. hodny zdenda

  ahoj, diky za otevreni oci. Je pravda ze zivot je boj a ze me se stava bojovnik, mozna pri tom zacnu byt zly, ale ja chci byt normalni clovek. Vem cert ze rodice sou alkoholici a po smrti fotra mi zbyli nemale dluhy. Nez se zabit tak radsi sednu na kolo a vyrazym do statu kde nic nemaj. Traba mongolsko, cim min materialnich statku tim vic lidske lasky a pochopeni.  ted se jen zbavit tech depresi.
  Hodne sily a nezapomente jsou i jine cesty.

   
 305. Ježíš Kristus je Pán

  ANONYMOUS a HM: Pokud nepřijmeš Ježíše do svého srdce…. Jsi ZTRACEN !!!!! Pokud nevyznáš Ježíše jako pána a krále po smrti jdeš do pekla a to si piš jiná cesta není jen NEBE a PEKLO si vyber !!!

   
 306. rl

  Ježíš Kristus,Bůh…nebo kdo ještě…v každém případě milují a přejí především bohatým lidem. Dokaž opak. To první už dokázáno je.

   
 307. Anonym

  To jsou žvásty, že je nějaké nebe a peklo. To si lidi vymysleli jen nějakou víru a určili pravidla tak, aby se jim to hodilo. Navíc je na světě je kromě křesťanství i budhismus, islám apod. Řekni, proč zrovna tvá víra by měla být ta pravá a ty ostatní ne? Jo sebevražda je braná jako zločin snad v každé víře. Jenže proč tomu tak je? Lidi si ty kecy o špatné karmě a pekle vymysleli jen proto, aby ostatní od tohoto činu odradili. A proč? No třeba ti chudí, kdyby ve středověku páchali sebevraždy, tak k do by na ty bohaté dělal? Tak si vymyslíme kecy o pekle, aby ti chudí žili své pitomé životy dál ze strach, že pokud by je ukončili, mohlo by je potkat něco horšího. Další důvod: Lidé nechtějí, aby se někdo z jejich blízkých zabil, protože by sami trpěli, tak radši budou uznávat teorii, že pokud člověk ukončí svůj špatný život, tak se dostane do ještě mnohem horší situace. Nikdo neví, co je potom a ty debilní kecy, že je peklo nebo anebo nějaká karma, to jsou jen nepodložené domněnky. Dokažte opak.

   
 308. rl

  Ježíš Kristus je Pán: Ježíš taky na lidi křičel,jako ty??? Pokud ne,anebo nevíš,neoháněj se jím.

   
 309. Ježíš Kristus je Pán

  Tak já ti něco řeknu… Ježíš Kristus NEMILUJE jen BOHATÉ lidi ale i CHUDÉ, ŽEBRÁKY, BEZDOMOVCE… PROSTĚ VŠECHNY bez ohledu na rasu prostě všechny lidi na světě chápeš… NIKDO jiný než JEŽÍŠ za nás na kříži nebyl… ani budha nebo allah atd… chápeš !!!  jedině v Ježíši je SPASENÍ v nikom jiném NENÍ…
  Bůh nás stvořil ke svému obrazu stvořil svět,zvířata atd… Pak člověka… Čti GENESIS (starý zákon)  a vdechl do člověka život (adam a eva) je to Boží dar náš život nemáme si jej brát sami… Každý člověk má tady na zemi svůj čas a ne aby si bral život on sám… VYSVĚTLI MI PROSÍM, CO UDĚLAL PRO LID BUDHA NEBO ALLÁH ATD… to jsou jenom bůžci… To satan oklamal lidi na světě aby věřily ve všechno možné jen ne v pravého a jediného Pána Pánů a Krále Králů našeho Boha JEŽÍŠE KRISTA… !!! Co se týče NEBE A PEKLA tak jsou REÁLNÉ!!!!! Opravdu. Tělo člověka po smrti jde do země je to jen schránka ale duše žije na věky pokud přijmeš Ježíše do svého srdce po smrti jde tvá duše do nebe pokud ne jde doo pekla do věčného trápení…!! toto není legrace !!! Nevěř v nikoho alláh,budha,zeus, nevím kdo ještě… to už rovnou můžu věřit v mickey mouse… :) JEDINÝ JEŽÍŠ KRISTUS to on za tebe a za mě šel zemřít na kříž aby nám dal milost a očistil nás svou převzácnou krví od našich hříchů… Nejsou to kecy nebe a peklo existuje…

   
 310. Anonym

  dobre ja ti treba i verim verim v to ze duse pokracuje jenomze ten tvuj jezis je dost pravdepodobne proste chemie fyzika a z ceho se zklada vesmir co to je za keci o nakym bohu jezisi a nehlede na to ze genesis je o raji o jeho svoreni a vsiml sis nekdy ze v tom raji nezijem uz skoro od pocatku vlastne je to pravy opak toho raje tak ted pro boha mluv

   
 311. Anonym

  dam ti priklad vypadas jako celkem sympaticky clovek tak ted porad psychiatri mi znicili zivot i tem co neco bylo a pumpovali do nich ty svoje injekce tak jim to akorat zlikviduje mozek nasilim potkal sem to nejvetsi zlo co muze existovat zadny valky nebo vrazi PSYCHIATRI vyzivam ted vsechny vcetne boha a satana aby jim ucinil konec fyzickou likvidaci a vsichni lidi delejte pro to co MUZETE

   
 312. Anonym

  dam ti priklad vypadas jako celkem sympaticky clovek tak ted porad psychiatri mi znicili zivot i tem co neco bylo a pumpovali do nich ty svoje injekce tak jim to akorat zlikviduje mozek nasilim potkal sem to nejvetsi zlo co muze existovat zadny valky nebo vrazi PSYCHIATRI vyzivam ted vsechny vcetne boha a satana aby jim ucinil konec fyzickou likvidaci a vsichni lidi delejte pro to co MUZETE kdyz nakyho potkate vrazte mu do zubu a reknete mu zhyn ty debile vazne ani nevis co mi tim zpusobili vsichni doktori sou na tom teda podobne neresej pricinu coz je VZDY A POUZE nezdravy zivotni styl staci se podivat na bezneho 30 az 50 leteho chlapa mluvili sme tu o raji zejo tohle je takovej humus a demence s degeneraci ze slovo raj opravdu ztraci smysl pak si vem zensky co cumej akorat sami po sobe nebo i po chlapech ale z toho jak se delaj sexy za chvili zjistej ze toho chlapa vlastne nic jinyho nezajima a jemu pak jedno jestli je ty zensky pet nebo dvacet ta horni hranice je teda omezena vic a jestli ji pak znasilni nebo se mu okouka a posle ji nekam pak se staci podivat skoro na vsechny lidsky produkty a mysleni od tv zprav telenovel a vymeny manzelek pocinaje pres nejlepsi odvaz? priotravit se alkoholem a hlavne ze mame auto nedejchatelny vzduch a vysokoskolskou mladez ze ktery mi beha mraz po zadech uz ted a co je pricinou toho vseho? lidi VUBEC NEPREMEJSLEJ neco si prectou a reknou si aha tak takhle to je jeste stale cekame na ten prasek na rakovinu a na aids naprosty DEBILISMUS tak asi takhle ja jenomze genesis je jiste krasny a pravdivy pribeh

   
 313. Anonym

  dam ti priklad vypadas jako celkem sympaticky clovek tak ted porad psychiatri mi znicili zivot i tem co neco bylo a pumpovali do nich ty svoje injekce tak jim to akorat zlikviduje mozek nasilim potkal sem to nejvetsi zlo co muze existovat zadny valky nebo vrazi PSYCHIATRI vyzivam ted vsechny vcetne boha a satana aby jim ucinil konec fyzickou likvidaci a vsichni lidi delejte pro to co MUZETE kdyz nakyho potkate vrazte mu do zubu a reknete mu zhyn ty debile vazne ani nevis co mi tim zpusobili vsichni doktori sou na tom teda podobne neresej pricinu coz je VZDY A POUZE nezdravy zivotni styl staci se podivat na bezneho 30 az 50 leteho chlapa mluvili sme tu o raji zejo tohle je takovej humus a demence s degeneraci ze slovo raj opravdu ztraci smysl pak si vem zensky co cumej akorat sami po sobe nebo i po chlapech ale z toho jak se delaj sexy za chvili zjistej ze toho chlapa vlastne nic jinyho nezajima a jemu pak jedno jestli je ty zensky pet nebo dvacet ta horni hranice je tkdyz nakyho potkate vrazte mu do zubu a reknete mu zhyn ty debile vazne ani nevis co mi tim zpusobili vsichni doktori sou na tom teda podobne neresej pricinu coz je VZDY A POUZE nezdravy zivotni styl staci se podivat na bezneho 30 az 50 leteho chlapa mluvili sme tu o raji zejo tohle je takovej humus a demence s degeneraci ze slovo raj opravdu ztraci smysl pak si vem zensky co cumej akorat sami po sobe nebo i po chlapech ale z toho jak se delaj sexy za chvili zjistej ze toho chlapa vlastne nic jinyho nezajima a jemu pak jedno jestli je ty zensky pet nebo dvacet ta horni hranice je teda omezena vic a jestli ji pak znasilni nebo se mu okouka a posle ji nekam pak se staci podivat skoro na vsechny lidsky produkty a mysleni od tv zprav telenovel a vymeny manzelek pocinaje pres nejlepsi odvaz? priotravit se alkoholem a hlavne ze mame auto nedejchatelny vzduch a vysokoskolskou mladez ze ktery mi beha mraz po zadech uz ted a co je pricinou toho vseho? lidi VUBEC NEPREMEJSLEJ neco si prectou a reknou si aha tak takhle to je jeste stale cekame na ten prasek na rakovinu a na aids naprosty DEBILISMUS tak asi takhle ja jenomze genesis je jiste krasny a pravdivy pribeh

   
 314. Anonym

  kdyz nakyho potkate vrazte mu do zubu a reknete mu zhyn ty debile vazne ani nevis co mi tim zpusobili vsichni doktori sou na tom teda podobne neresej pricinu coz je VZDY A POUZE nezdravy zivotni styl staci se podivat na bezneho 30 az 50 leteho chlapa mluvili sme tu o raji zejo tohle je takovej humus a demence s degeneraci ze slovo raj opravdu ztraci smysl pak si vem zensky co cumej akorat sami po sobe nebo i po chlapech ale z toho jak se delaj sexy za chvili zjistej ze toho chlapa vlastne nic jinyho nezajima a jemu pak jedno jestli je ty zensky pet nebo dvacet ta horni hranice je teda omezena vic a jestli ji pak znasilni nebo se mu okouka a posle ji nekam pak se staci podivat skoro na vsechny lidsky produkty a mysleni od tv zprav telenovel a vymeny manzelek pocinaje pres nejlepsi odvaz? priotravit se alkoholem a hlavne ze mame auto nedejchatelny vzduch a vysokoskolskou mladez ze ktery mi beha mraz po zadech uz ted a co je pricinou toho vseho? lidi VUBEC NEPREMEJSLEJ neco si prectou a reknou si aha tak takhle to je jeste stale cekame na ten prasek na rakovinu a na aids naprosty DEBILISMUS tak asi takhle ja jenomze genesis je jiste krasny a pravdivy pribeh

   
 315. a

  kdyz nakyho potkate vrazte mu do zubu a reknete mu zhyn ty debile vazne ani nevis co mi tim zpusobili vsichni doktori sou na tom teda podobne neresej pricinu coz je VZDY A POUZE nezdravy zivotni styl staci se podivat na bezneho 30 az 50 leteho chlapa mluvili sme tu o raji zejo tohle je takovej humus a demence s degeneraci ze slovo raj opravdu ztraci smysl pak si vem zensky co cumej akorat sami po sobe nebo i po chlapech ale z toho jak se delaj sexy za chvili zjistej ze toho chlapa vlastne nic jinyho nezajima a jemu pak jedno jestli je ty zensky pet nebo dvacet ta horni hranice je teda omezena vic a jestli ji pak znasilni nebo se mu okouka a posle ji nekam pak se staci podivat skoro na vsechny lidsky produkty a mysleni od tv zprav telenovel a vymeny manzelek pocinaje pres nejlepsi odvaz? priotravit se alkoholem a hlavne ze mame auto nedejchatelny vzduch a vysokoskolskou mladez ze ktery mi beha mraz po zadech uz ted a co je pricinou toho vseho? lidi VUBEC NEPREMEJSLEJ neco si prectou a reknou si aha tak takhle to je jeste stale cekame na ten prasek na rakovinu a na aids naprosty DEBILISMUS tak asi takhle ja jenomze genesis je jiste krasny a pravdivy pribeh

   
 316. rl

  Pro Ježíš Kristus: Takže přece:-): „Nevěř v nikoho alláh,budha,zeus, nevím kdo ještě…“ Lidi by tedy měli věřit pouze a jen ve tvého Krista,viď? To se ti hodí do krámu. Neoblbuj lidi. Lidi mají svůj rozum. A vůbec,celé to tvé vyprávění je čiročiré Přemlouvání a přesvědčování. A to snad nemyslíš vážně. Člověk sám si musí zvolit,na co,nebo na koho,když je mu nejhůř,se obrátí,ať už je to něco hmotného,či nehmotného. Ty jednoduše svádíš lidi z jejich přirozené duševní cesty na tu „jedině“ tvou. A to mi věř, že to je špatné a pro tebe bude za špatný skutek právě to peklo,protože: „Co se týče NEBE A PEKLA tak jsou REÁLNÉ!!!!!“ Tvoje slova. Dobrý skutek neděláš,neboť svádíš lidi. A protože přes všechno lidské utrpení nikoho svatého nemůžeš dokázat,neboť tvůj pan svatý,dobrý,nejlepší lidem bolest přece nezpůsobí,jdeš cestou zla. Nesmíš lidi ukecávat,přesvědčovat atd. Musíš je nechat jejich přirozenosti. To ostatní už je zlo. Žádní svatí nejsou. Svatý nedopustí utrpení a ani to nemusím dokazovat. Ty máš ve svém přesvědčování větší fušku. Nejdřív dokaž,pak ti lidi uvěří.
  To by ale bylo na hodně dlouho :-)

   
 317. Anonym

  Já radši budu věřit v toho mickey mouse. Tvoji víru ti neberu, ale ty nemáš žádné důkazy o svých tvrzeních. Budha byl stejně jako Ježíš Kristus doložená osoba, která skutečně existovala. Ano, Ježší byl ukřižován, ale určitě ne za mě, i kdyby tomu sám věřil a dělal to v dobrém úmyslu. Ale tvůj Bůh jsou jen čiré dohady a nikde nemáš pro své tvrzení důkazy. To, že jsou jeho činy popsané v bibli, ještě neznamená, že skutečně existuje ten jeden jediný správný Bůh. To si i já můžu vymyslet nějakou víru a vymyslet si pravdila. To ještě neznamená, že vše je založeno na pravdě. A pokud tvůj Bůh existuje a opravdu je tak dobrý, jak o něm tvrdíš, určitě mi odpustí, že v něj nevěřím, když pro to nemám žádné nezvratné důkazy. Až ho uvidím, jestli ho uvidím, pochybovat o něm nebudu. A sebevražda není hřích. Pokud člověk ochrne nebo trpí nějakou psychickou nemocí, je na Bohu, aby člověku dal sílu pokračovat. Pokud selže, tak selhal on ve svém boji proti satanovi a nemůže to být bráno jako hřích. Pokud něco vyššího opravdu existuje a něco stvořilo každého člověka, tak nemá právo ho trestat za své chyby, že ho stvořilo špatně!! Své víře věř dál. Já to respektuji a nevnucuji ti své myšlenky, abys jim věřil. Možná i to ze mě dělá lepšího člověka, než jsi ty :-)

   
 318. duch svatý

  Jak můžeš o sobě vykládat, že jsi lepší člověk než já…? Možná existoval ten budha nebo kdokoliv jiný… Ale co ON pro tebe udělal…?!! TY píšeš že za tebe NEZEMŘEL JEŽÍŠ… Píšeš nesmysly Ježíš zemřel za všechny lidi a jestli tomu nevěříš tak je to tvá věc… 

   
 319. duch svatý

  PRO RL: Já nikoho nenutím ani nesvádím… Jen píšu že jen jediný je Bůh JEŽÍŠ KRISTUS a jestli tomu nevěříš tak nevěř… Ano každý má svou svobodnou vůli se rozhodovat… NIKOHO NESVÁDÍM…!!!! TOTO není svádění  hahahhah… ale jen dobrá zpráva o tom, že Ježíš zemřel za všechny lidi a pokud tomu člověk uvěří tak má život věčný po smrti v nebesích… Kde si na to přišel je žeto hřích nebo svádění…?!! Určitě za to, že vám říkám o Kristu nepůjdu do pekla ale vy pokud tady na zemi neuvěříte v jednorozeného syna Božího JEŽÍŠE KRISTA tak po smrti vás vás čeká peklo… Jiná cesta není jen NEBE A PEKLO chápete…? Kdo nevěří v Ježíše = PEKLO kdo věří = NEBE     (po smrti) shrnu to… to co jste napsali oba dva jsou jen samé blbosti a lži je vidět že jste oklamáni satanem… Pochopíte, že jedině v Ježíši je spasení… Vy říkáte: máš nějáké důkazy ? ukaž a uvěřím… NENE… :-) Bůh říká uvěř a uvidíš… Vzduch také nevidíme a přesto ho dýcháme a je mezi námi… Tak je to i s Bohem to že ho nevidíme neznamená že v něho nevěříme nebo že neexistuje… Zamysli se i za tebe zemřel Ježíš na kříži a třetího dne byl vzkříšen Bohem a nyní je ŽIVÝ !!!

   
 320. Ježíš Kristus je Pán

  Joo a ještě jsem zapomněl… KRISTUS NENÍ JEN MŮJ POZOOR!!!! ZEMŘEL ZA VŠECHNY NE JEN ZA MĚ JE PRO KAŽDÉHO ale záleží na každém jestli mu otevře své srdce… :)

   
 321. Ježíš Kristus je Pán

  Jak můžeš o sobě vykládat, že jsi lepší člověk než já…? Možná existoval ten budha nebo kdokoliv jiný… Ale co ON pro tebe udělal…?!! TY píšeš že za tebe NEZEMŘEL JEŽÍŠ… Píšeš nesmysly Ježíš zemřel za všechny lidi a jestli tomu nevěříš tak je to tvá věc… PRO RL: Já nikoho nenutím ani nesvádím… Jen píšu že jen jediný je Bůh JEŽÍŠ KRISTUS a jestli tomu nevěříš tak nevěř… Ano každý má svou svobodnou vůli se rozhodovat… NIKOHO NESVÁDÍM…!!!! TOTO není svádění  hahahhah… ale jen dobrá zpráva o tom, že Ježíš zemřel za všechny lidi a pokud tomu člověk uvěří tak má život věčný po smrti v nebesích… Kde si na to přišel je žeto hřích nebo svádění…?!! Určitě za to, že vám říkám o Kristu nepůjdu do pekla ale vy pokud tady na zemi neuvěříte v jednorozeného syna Božího JEŽÍŠE KRISTA tak po smrti vás vás čeká peklo… Jiná cesta není jen NEBE A PEKLO chápete…? Kdo nevěří v Ježíše = PEKLO kdo věří = NEBE     (po smrti) shrnu to… to co jste napsali oba dva jsou jen samé blbosti a lži je vidět že jste oklamáni satanem… Pochopíte, že jedině v Ježíši je spasení… Vy říkáte: máš nějáké důkazy ? ukaž a uvěřím… NENE… :-) Bůh říká uvěř a uvidíš… Vzduch také nevidíme a přesto ho dýcháme a je mezi námi… Tak je to i s Bohem to že ho nevidíme neznamená že v něho nevěříme nebo že neexistuje… Zamysli se i za tebe zemřel Ježíš na kříži a třetího dne byl vzkříšen Bohem a nyní je ŽIVÝ !!!

   
 322. rl

  Pro Ježíš Kristus: „….nyní je ŽIVÝ !!!“ Tak jo, až si to ujasníš, dej lidem vědět. Do té doby ende šlus.

   
 323. Anonym

  tak uz dost jezisi a duchu ty vase zvasty sou proste nevim mozna miliardy slov o dvaceti se stale opakujicich ja vim opakovani je matka.. ale co porad nakej jezis tak byl nakej typek kteryho ukrizovali a co ma jako bejt nadprirozeny bytosti to je to na co vy si tu furt hrajete tys to nenapsal s tim budhou a spol tak uplne vystizne mel si napsat na ufo ale to na rozdil od vaseho boha jako tvora nebo co ma vlastne byt? nejspis existuje nekde a v tom pekle uz proste zijeme ja teda jo.

   
 324. Ježíš Kristus je Pán

  Máš pravdu určitým způsobem žijeme v pekle, protože tady na zemi vládne ĎÁBEL (alkohol,drogy, různé závislosti atd.) ale pořád jsme na ZEMI… Nebe je reálné i BŮH JEŽÍŠ, stejně tak jako satan a peklo… Na co si jako hraji…?? Sorry jestli ti to vadí, ale pokud je o Něm řeč, tak musím napsat, že za nás zemřel na kříži a že ho Bůh za tři dny vzkřísil z mrtvých… Jiný Bůh totiž není… JINAK BYCH HO ZAPÍRAL A TO NECHCI. Jen píšu o něm pravdu… Ale pozor nechci se hádat, nebo někoho nějak nutit, na každém člověku záleží, jak se sám ze své vlastní vůle rozhodne, čemu chce nebo nechce věřit… Jsem křesťan, tudíž věřím v ŽIVÉHO JEŽÍŠE KRISTA… 

  Jestli věříš v ufony, nebo něco jiného… Tvá věc… Neberu ti to…

  Ale Ježíš UMÍ změnit SRDCE ČLOVĚKA stačí ho jen poprosit…:-) Níkdo jiný… Nikdo jen JEŽÍŠ

   
  1. zuzka

   Ty ježíš kristus je pan…. taká picovina víš co já ti něco povím… patříš do cvokarny….

    
 325. Anonym

  Ježíš existoval a je to doložitelná osoba stejně jako Budha, o kterém tvrdíš, že MOŽNÁ existoval. Ale byli to pouze lidé, nic nadpřirozeného, já v ně věřím, že tady jednou byli. To, že mi tu vykládáš hromady věcí, ke kterým nemám důkazy mě nepřesvědčí. Jan Hus byl církví, která má jednat v zájmu Boha, upálen za svůj názor, že Země je kulatá, protože prý byl kacíř, kterému našeptával ďábel. A teď už je jasné, že Země není žádná placka. Ti co ho upálili byli stejní fanatici jako ty, kteří pro své tvrzení neměli žádné důkazy, časem se ukázalo, že se mýlili, ale oni narozdíl od tebe ještě vraždili nevinné lidi! Když se takhle sekli lidé, kteří jednali ve jménu Boha a měli by být s ním spříznění, proč se takhle sekli a udělali takové zvěrstva? A ano vzduch jsem nikdy neviděl a existuje, tebe jsem nikdy neviděl a nejspíše taky existuješ, ale třeba osmihlavého japonského draka jsem taky neviděl. Možná existuje, ale možná taky ne. Možná i existuje Bůh a jestli je opravdu tak hodný, tak mi odpustí, že jsem v něj nevěřil.

   
 326. Anonym

  Jo jinak Duchu a Kriste. Začínám si myslet, že se spíše nudíš a snažíš se štvát lidi a možná ani ty sám nevěříš, takže už tě prdím :-) Pokud doopravdy věříš, pak můj názor znáš a ten se nezmění.

   
 327. nelogičnost

  A jestli je Bůh tak hodný a peklo je věčné utrpení, pak by Bůh nedopustil, aby někdo navěky trpěl jenom proto, protože ho Bůh stvořil špatně a život onoho člověka byl obtížnější než životy jiných (psychická nemoc, fyzická nemoc, postižení). Kdyby to dopustil, pak by byl hodně špatný a nemá smysl něco takového uctívat. Nebyl by lepší než Satan, byli by to oba stejní zmetci. Tím tvé Boha neurážím. Myslím, že je lepší, pokud existuje. A že ty kecáš hlouposti. Ale už jsem říkal, že pochybuji, že v ně sám věříš. Prostě jen nasíráš lidi, teď už jsem doopravdy skončil. Je to vše, co jsem potřeboval říct. Dnes můžu klidně spát :-D :-D

   
 328. Ježíš Kristus je Pán

  Kecám hlouposti…? Boží slovo, je nevěřícím lidem BLÁZNOVSTVÍM takže se nedivím co píšeš já nejsem fanatik. A ano Ježíš tu byl na zemi, ano byl člověk jako ty a já, ALE

   
 329. Ježíš Kristus je Pán

  byl poslán od Boha. Pochop, aby zemřel za všechny lidi… Bůh nám dal MILOST aby každý, kdo v něho věří, nešel po smrti do pekla, ale šel do nebe, tečka. Proč si myslíš, že se nudím a píšu hlouposti…? To nejsou hlouposti ale PRAVDA. To, že se lidé vraždí atd. je práce Ďábla a nemůžeme za to obviňovat Boha. 

  TY: Možná i existuje Bůh a jestli je opravdu tak hodný, tak mi odpustí, že jsem v něj nevěřil.

  ANO EXISTUJE ale bohužel ti NEODPUSTÍ že jsi NEUVĚŘIL v jednorozeného syna Božího Ježíše Krista a to, že vzal na sebe hříchy celého světa, za každého člověka ANO i za tebe. (NOVÝ ZÁKON-JAN 3,16) Pokud tomu nevěříš po smrti do nebe nevejdeš, tudíž jiná cesta není jen peklo. Nebo si myslíš,  že lidem odpustí jejich nevěru…?! Potom ani já nemusím věřit a můžu si dělat co chci… Takhle to není. 

  Tvou vůli i názor nezměním ani se nepokouším ani nechci protože bych to nikdy nedokázal změnit člověka, jen Jediný může změnit lidská srdce… JEŽÍŠ KRISTUS. ALE ! Pokud ty sám nechceš, tak ani Bůh tě nezmění…

   
 330. Ježíš Kristus je Pán

  TY:
  A jestli je Bůh tak hodný a peklo je věčné utrpení, pak by Bůh nedopustil, aby někdo navěky trpěl jenom proto, protože ho Bůh stvořil špatně

  NE…! Chápeš to špatně, takhle to není…

  BŮH nic nestvořil špatně, myslíš si snad, že to jak se lidem vede, jaký vedou život, co dělají špatně nebo jak se chovají jedem k druhému… je vina BOHA…?! NAPROSTO NE! Ale samotných lidí. Mnoho lidí svádí vinu na Boha, ale On za to nemůže to lidé si za to mohou sami protože každý člověk má  svobodnou vůli se rozhodovat jak sám chce ať dobré či zlé… 

  Co se týče pekla, tak Bůh stvořil peklo pro satana a jeho padlé anděly (démony) ale, taky stvořil člověka se svobodnou vůlí se rozhodovat jak sám chce… Pokud se člověk tady na zemi (pokud má ještě možnost) nerozhodne pro Ježíše, tak po smrti jde do pekla připraveného ďáblu a jeho andělům…

  BEZ JEŽÍŠE SE ČLOVĚK DO NEBE N E D O S T A N E !!!!!!!

   
 331. Anonym

  jezisi proc si vlastne tady nemyslim ze se nekdo po tvych prispevcich rozhodne zmenit nazor ta diskuze uz se vymkla a taky si nemyslim ze se nekdo snazi dostat do nebe teda krome vas co uz ste verici ale myslim ze kecy o tom nikoho nepresv. a furt dokola jezis se za nas obetoval bez neho se do nebe nedostanem tak uz to vime ale meli byste si dat radeji pohov

   
 332. Anonym

  ja to vidim proste tak jak sem uz psal vesmir pro tebe buh je stvoren k dokonalosti kdo v nej bude verit bude zit v raji tzn. mimochodem zit v tropickem pasu aspon pro cloveka a spol. a hlavne a hlavne psychicky zit v souladu s prirodou ne jakoby ty radoby prirodni narody zadny tvor neni masozravec ten svet je opravdu vymyslen dokonale vsichni bysme mohli cely den jenom chodit po plazi a pozorovat poniky ale podivej kde sme uplne zdegenerovani to o cem ty pises se ma proste zit a ne o tom mluvit nebo v to jenom verit chps?

   
 333. hujer

  Kriste, tak mi vysvětli, PROČ mám TOBĚ věřit? Církev upálila Jana Huse za kacířství, když tvrdil, že Země je kulatá. Ve skutečnosti mluvil pouze pravdu a oni ho za to upálili, protože měli za to, že jednají ve jménu Boha, a že Hus byl kacíř. Když řeknu, že PEKLO už ku*va do p*če fakt neexistuje, dokaž mi, že nemám už kur*a do prd*le pravdu!!!!! Dokaž to anebo táhni. Došla mi trpělivost.

   
 334. hujer

  Napiš mi vzorec pro existenci, dej mi fotky, udělej videointerview se samotným vládcem pekla. Je mi to jedno, chci důkaz.

   
 335. Ježíš Kristus je Pán

  Je vidět že si chytrej jak radio… Ty asi fakt Ježíše nepotřebuješ… Jak pohov ? Myslíš přestat kázat evangelium…? hahhah… :-)

  To o čem já píši se má žít ne jen o tom mluvit nebo věřit…
  Ano máš pravdu, tak začni tak žít… :-)

  V něm jsme vykoupeni jeho obětí a naše hříchy jsou nám odpuštěny pro přebohatou milost“. Ježíš splatil náš dluh za nás, abychom dosáhli odpuštění. Když Boha poprosíš, aby ti odpustil skrze Ježíše, a když uvěříš, že Ježíš umřel, aby zaplatil za tvé odpuštění – On ti odpustí! Jan 3:16-17 je úžasným poselstvím: „Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen.“ 

  Tento dárek můžeme přijmout bez ohledu na to, kdo jsme nebo co jsme udělali…
  (Římanům 3:22-24):
  22 Boží spravedlnost skrze víru v Ježíše Krista pro    
         všecky, kdo věří.                           

  Není totiž rozdílu!!!!

   
 336. Ježíš Kristus je Pán

  pro Hujer: Je vidět, že jsi rozčílený :-D ale není proč i tebe Bůh miluje a poslal svého syna na kříž i za tebe pochop, čti nový zákon tam najdeš více odpovědí na tvé otázky…

  TY: Kriste, tak mi vysvětli, PROČ mám TOBĚ věřit?  

  hahah MĚ NEMUSÍŠ VĚŘIT VEŘ BOHU!!! já jsem jen člověk jako ty… Jen Píšu PRAVDU o tom co Ježíš pro nás udělal…

  TY:  Církev upálila Jana Huse za kacířství, když tvrdil, že Země je kulatá. Ve skutečnosti mluvil pouze pravdu a oni ho za to upálili, protože měli za to, že jednají ve jménu Boha

  ANO máš pravdu ale nediv se tomu když i SAMOTNÉHO JEŽÍŠE který kázal JEN PRAVDU NEBYLO V JEHO ÚSTECH NEJMENŠÍ LŽI… Také tupili, bičovali, plivali na něj a nakonec Ho i zabili (ukřižovali)  

  Mnoho lidí si myslí I TY
  že posmrtný život neexistuje… !!!
  Církev ve svém učení potvrzuje existenci pekla i jeho věčnost. Duše těch, kteří umírají ve stavu smrtelného hříchu, sestupují ihned po smrti do pekla, kde snášejí pekelné tresty, „věčný oheň“. Hlavním trestem pekla je věčné odloučení od Boha, neboť pouze v Bohu může mít člověk život a štěstí, pro které byl stvořen a po nichž touží.

   
 337. Ježíš Kristus je Král

  čti bibli tam je důkaz o existenci nebe a pekla

  napiš do vyhledávače: Svědectví Angeliky Zambrano

   
 338. hujer

  Měj si svou PRAVDU, i když je to snůška nesmyslů. To svědectví jsou nějaké kydy, tam důkaz nikde nevidím. Ano já byl v pekle, satan mě tam plácal po zádech a říkal, mi že jsem totální borec. Věříš mi? Mám důkaz: tvrdím to a přece bych TI nelhal. Vůbec to tam není špatné a je tam celkem sranda. Ve skutečnosti se to nejmenuje peklo, ale ULTIMATE PARADISE. Tohle je zase má PRAVDA!!!! S kázaním už jdi někam. A můj Bůh je vetřelec z filmu Vetřelec. Ano, miluje mě a já mu to oplácím. Kristus byl kvůli vetřelce na kříži, i když jeho matka Marie byla totální prostitutka a žádná panna. Satan je ve skutečnosti taková malá roztomilá gorila a je to brácha mého Boha. Ano brácha velkého Vetřelce z vesmíru. Nevím, kdo z nich mě rád více, ale každopádně je to všecko totální PRAVDA. Mám důkza: NIKDY BYCH NELHAL a tady to máš napsané bílé na černém. Tento příspěvek je NEZVRATNÝ DŮKAZ! A ano vesmírný život existuje. Peklo je v pralese s tou gorilou, nebe ve vesmíru s kyselinou naplněným vetřelcem. Tralala, měj se kámo. Šiř svou pravdu, já budu šířit tu svou. Tvá BIBLE jsou snůška nesmyslů, MŮJ PŘÍSPĚVEK JE HOLÁ ČISTÁ PRAVDA. Vivala vetřelec. Aliens forever. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 339. Johnny

  Jste jen banda uřvaných, labilních, psychotických sraček, které ví o životě hovno :-D Pokud se chcete odkrouhnout, tak tím hlavně neobtěžujte okolí…prostě si to nechte projít hlavou :-) idioti

   
  1. Marek

   jsi debil kdyz se ti to nelibi tak to necti a jdi se svimy slovy do prdele tady to nikoho nezajima to si pis na facesracku idiote si myslis ze jsem napises ze jsou vsichny psychicky naruseni tak ty jsi v poradku…….? na tom my neco nesedi jsi tady jediny za dva roky kdo tady nadava :DDDDD tady je asi nekdo vic debil nez si mysli

    
 340. Ježíš Kristus je Pán

  Myslel jsem, že si píšu s normálníma lidma, ale ty máš asi v hlavě vybrakováno… Ty chceš důkaz? To mám jít s TV NOVA na prohlídku do pekla…?!!…… No nic NEVĚŘ !! Když nechceš, Bůh ti to jednou ukáže…:-)

  ROUHÁŠ SE A BŮH TĚ ZA TO POTRESTÁ !!!

   
 341. hujer

  Vybrakované v hlavě máš ty, kamaráde. Jen jsi nedokázal ustát, že si z tebe dělám srandu, když tady furt meleš o své pravdě. Bůh mi NIC neukáže, protože neexistuje. Odpověz mi na dvě věci: 1.) Když církev Husa upálila, že je kacíř, a že lže, když měl pravdu. Proč bys měl mít pravdu ty, když ani ona samotná církev ji tehdy NEMĚLA? 2.) Nevěřím na posmrtný život, ale věřím na reinkarnaci, i když na samotnou karmu už ne. Dokaž mi, že nemám pravdu, a že reinkarnace neexistuje. Že se nenarodím příště jako žába, lev, jiný člověk nebo někde na jiné planetě. Dokaž, že místo toho je peklo anebo nebe. Je to jen zkurvená víra a ty jsi DEMENTNÍ VŮL, co má vylízané v hlavě a snaží se tu vykládat o své NEOMYLNÉ PRAVDĚ. Je to tvá víra, ale přestaň tu shazovat ostatní víry jako hyunduismus, islám apod. Nevíš, jestli je jeden Bůh anebo je tu Aláh, či je vícero bohů, jak uznávali starověcí Řekové nebo i ti zmínění hynduisté apod. Jsi kretén, který vykládá o své neomylné pravdě, ale neuznáš, že by ses mohl zmýlit. Že ty ostatní víry by mohly být pravdivé a přitom ani jedna víra nemá důkaz. Jsi jen zku*vený buzera*t a už mě začínáš srát.

   
 342. hujer

  Nejde mi o to, v co věříš ty kriple. Znám věřící lidi a nic proti jejich víře nemám. Jde o to, že ty tu vykládáš o své pravdě a neuznáš, že by ses mohl zmálit a že jiné víry by mohly být více pravdivé. Že není možnost reinkarnace, a že je jenom nebe a peklo. Že není možnost, aby existovalo více bohů, ale je jen jeden správný. Pro žádné z obou tvrzení nejsou důkazy, tak přestaň vylučovat pravdivost víry, které nevěříš, abys mohl šířit svou pravdu. Zatím to vypadá, že se mi tu snažíš vnucovat svou pravdu a proto jsi vylízanec ty. Já se podle tebe ROUHAL a dělal si srandu z tvé víry, takže jsi mě označil za vybrakovaného, ale ve skutečnosti jsi vybrakový imbecil ty, protože nedokážeš uznat, že by ses mohl mýlit a místo toho se tu furt snažíš nasírat. Se nediv, že mi došla trpělivost. Já aspoň tvou víru nevylučuju tak jako ty popíráš pravidovst ostatních vír. Možná nějaké peklo je, i když si to vážně nemyslím a nevěřím tomu. Ale ty tady tvrdíš, že je prostě nebo a peklo a nic jiného. Žádná reinkarnace apod.

   
 343. hujer

  Johnny: Dejme tomu, že já se zabíjet nepotřebuju. Ale podle toho co ty tu píšeš, tak o životě víš hovno evidentně ty sám. Co když je někdo od mala na vozíčku nebo má nějakou mentální poruchu, která mu umožňuje dělat v životě kariéru apod. Myslím, že v takovém případě je normální, že člověk o něčem takovém uvažuje. Samozřejmě zabíjet se kvůli někoho je holý nesmysl. No každopádně podle toho co píšeš, jsi ještě nedozrálý a nezkušený zřejmě ty. Ani nevím, proč jsi tu zavítal, když tě naříkání některých lidí tak otravuje. Možná jsi tak trochu idiot ty sám a sem jsi přišel jenom, abys mohl napsat nějakou blbost a naštvat pár lidí, což je pěkně dementní :-D „Pokud se chcete odkrouhnout, tak tím hlavně neobtěžujte okolí“ A proto jsi přišel sem, aby tě tu někteří jedinci mohli otravovat, co demente? :-D Nebo to bylo kvůli napsaní příspěvku?

   
 344. hujer

  kristus: Jo a sorry, že jsem na tebe tak vystartoval a několikrát tě označil vulgárně. Ale důvod znáš. Není to kvůli tvé víry, ale tvé omezenosti přiznat si, že nemusíš mít pravdu a znevažování jakékoliv možnosti pravdivosti ostatních vír.

   
 345. Anonym

  jezis – mas pravdu.. tim sem chtel rict ze to tak s tim stadem zvanym lidi nejde proste je jasny ze nemame mit beton a auta a nejaky fucking vitaminy v prasku proste zit podle prirody coz je dle me pro tebe ten buh a pak by nebylo zadny nasili nemuselo by byt spatheho vubec nic byl by proste raj zvirata sou tam skoro az na taky vrazdy mezi sebou ale ty si asi trochu jinde nejaky spaseni nebe peklo. aa johnny zareagoval.

   
 346. hujer

  rl: Jop, přesně jako tobě (viz. tvé předchozí příspěvvky) se mi nelíbí hlavně to svádění na jednu správnou cestu. Možná jsem na Krista zbytečně moc vypěnil a označil ho místy docela vulgárně, čehože nebylo třeba, ale holt mi ujely nervy :-) Mám prostě pár kamarádů nebo resp. známých, kteří mají různé víry, ať už je to křesťanství, islám, budhismus apod. a respektuju je. Já si upřímně beru od každého něco, jak se mi to hodí, ale nikomu to nevnucuju a tím, co je po smrti si nejsem jistý. Věřím na reinkarnaci, další život jako jiný tvor, ale taky se můžu mýlit. Třeba je jen jeden život, i když se mi to zdá nespravedlivé, když se někdo narodí v Africe a trpí hlady, aby měl jen jeden špatný život. Nebo jepice, která žije jeden den…. Ale kdo ví. Já věřím v určité věci, ale jistý si tím být nemůžu. Třeba je jeden Bůh a třeba jich je vícero, přičemž každý má na starost něco. A třeba je to všechno jen nějaká věda a souhra okolností, že vznikl vesmír a jsme tady. Je to vysoko nad mé chápání :-D

   
 347. bara

  Právě jsem stála dvě hodiny na balkoně na kraji a přemýšlela nad dopadem na tvrdžý beton a ta zima k tomu. prostě to nedokážu a moc chci, psyhologové jsou k hovnu po mnoha zkušenostech a můj život v koncích, Mám psa kterého moc miluji a a postará se o něj ten hjzlík se kterým žiju, ale co naplat už nemůžu dál ani jeden den, moc to bolí, všichni mi jen nadávají, rodina na mě sere. chci to udělat taky z pomsty, ale asi spíš potrestám sebe. loučím s eprotože doufám že už s emi to onečně povede a neprobudím se na nějaké psychině zbavená svéprávnosti a zbavená ostrých předmětů. 6ivot je hrozně blbej vtip a už u toho být nechci. Předávkování léky a houbičkami mi kdysi nevyšlo, spala jsem doma týden, ale sny to byly mazecový, tak zkusím tu výšku, někam do keře a až bud eteplej v noci.Hodně štěstí všem co je jim líp a mají sílu tu být dál…promiňte pravopis ale po rivotrilu s ešpatně píše…

   
 348. bara

  Právě jsem stála dvě hodiny na balkoně na kraji a přemýšlela nad dopadem na tvrdý beton a ta zima k tomu. prostě to nedokážu a moc chci, psychologové jsou k hovnu po mnoha zkušenostech a můj život v koncích, Mám psa kterého moc miluji a postará se o něj ten hajzlík se kterým žiji, ale co naplat už nemůžu dál ani jeden den, moc to bolí, všichni mi jen nadávají, rodina na mě sere. Chci to udělat taky z pomsty, ale asi spíš potrestám sebe. Loučím se, protože doufám že už se mi to konečně povede a neprobudím se na nějaké psychiatrii zbavená svéprávnosti a zbavená ostrých předmětů. život je hrozně blbý vtip a už u toho být nechci. Předávkování léky a houbičkami mi kdysi nevyšlo, spala jsem doma týden, ale sny to byly mazecový, tak zkusím tu výšku, někam do keře a až bude teplej v noci.Hodně štěstí všem co je jim lépe a mají sílu tu být dál…promiňte pravopis ale po Rivotrilu se špatně píše…..:(

   
  1. alík

   Ahoj Báro ,jsi tu ještě chápu tví problém kolik ti je ,nedělej hloupost sebevražda není jednoduchá nic není jistého napiš

    
 349. alik

  Ahoj, je mi skoro čtyřicet nemám děti a jsem nemocná ,jsem rok po rozchodě a porád s toho nejsem venku ,dvakrát jsem přišla o dítě ,usilovně jsem se o něj snažila a přitom jsem přišla o člověka kterého jsem neskutečně milovala za kravinu jen proto že mu narostlo ego tím jsem se začala hroutit a všechny lidi které jsem měla se ke mě otočili zády už mám jen rodiče a jednu kamarádku ,nemám ani práci ,nemám nic je hrozné se probouzet v bytě když je tady tolik vzpomínek ,nepomohl mi ani psychiatr ani léky , v mým životě jsem toho zažila dost špatného a už nevěřím v život jsem jim unavená už nechci cítit samotu a ani bolest a podobné věci je to tělo bez duše ,nikdy bych nevěřila že mě to tak moc změní ,byla jsem silná osobnost která vše zvládala teď to nejde ještě když posloucháš že jsi stará a podobné věci …….kdo chce to samé co si přeju každý den ……nedivím se vám opravdu je nejhorší v životě to když ztratíš víru žít. Napište

   
 350. Ježíš Kristus je Pán

  potřebujete Ježíše vložte vaše problémy do jeho rukou… To máte teda starosti… jak se zabít… Přemýšlejte jak život zlepšit a ne jak se ho zbavit tím nic nevyřešíte

   
  1. rl

   Už zase??? Už zase vnucuješ neprokázané??? Nech lidi na pokoji i se svými kecy. Copak ti není jasný, že těmito žvásty nikomu nepomůžeš??? Nevnucuj lidem co nechtějí. Jsi trapnej až už to není pěkný.

    
  2. vitaelamorte

   je sice pravda, že sis život nedal a tak nemáš právo si ho vzít, ale každá osobnost je jinak silná, někdo již ten nápor nevydrží, kdyby si místo těchto věcí co tu píšeš radši nabvýdl pomoc bylo by to užitečnější

    
   1. rl

    Ty jsi měl to obrovské štěstí a příležitost rozhodnout se, zda se chceš narodit? Do světa plnýho hnoje v podobě lidí? Nemel o právu!

     
  3. Anonym

   Žádný Ježíš a tvé peklo, pouze reinkarnace a další život jako králík. Vyvrať mi to :-)

    
 351. alik

  to nemáš pravdu když tě něco trápí a bolí že se toho nemůžeš zbavit a není pomoci tak co s tím ,člověk se má sám rozhodnout

   
 352. dentro

  člověk by měl mít možnost si vybrat jestli se zabije nebo ne, stejně jako je to když se rozhoduje jestli udělá banku a pude do vězení nebo jestli si bude hrát na ježíše,
  raději bych tu banku ale ted mam větší možnosti spáchat sebevraždu než ve vězení,
  život si sami neřídíme, protože jsem hořel jako mladý nemohl jsem se provinit, možná v minulím životě jestli to má být loogický

   
 353. dentro

  škoda ,že zákon neumožňuje založit firmu na zabíjení, respektive se divím, že to neni ještě legální , aby si mohli nacpat kapsy prachama

   
  1. Anonym

   To bychom se brzo vyvraždili :-D Nebo myslíš firmu, která poskytne asistovanou sebevraždu?

    
 354. Mispulin

  No,bouhžel taky patřím mezi lidi,co to chtějí skoncovat..Důvodů mám spoustu a věř te,že to je už delší dobu plánované..Píšete tu o Ježíšovi-))..Od 13let jsem vněj věřil,ani né tak ,jako o bohu na nahoře,ale spíše vto,že když bude člověk slušný,pomáhat lidem a vše,co naznačuje dobro,tak se i jeho život změní dobrý,samodřejmě s něakými problémi,před kterými jsem nikdy necouval.Bouhžel opak se stal pravdou a popravdě už nevěřim v boha,ani v dobro..Prostě umřem a hotovo..stroj zv.lidské tělo se vypne..Bylo by fajn,kdyby byla reirkarnace,ale potom jsem v min.životě asi musel být pěkný grázl..třeba se to dozvim…Pokud to někdo tady myslí vážně udělat a nemá sám na to odvahu,at napíše a můžem se domluvit.Opakuji,prosím opravdu jen vážné zájemce..Ve dvou se to táhne nebo spíš utáhne líp-))..

   
 355. vitaelamorte

  nebojte se a klidně pište, já vám jen chci pomoct a nestěžujte si, že nevíte jak dál, já chci pomoct ale nikdo o ni nezažádá, nenapíše na email abych mohla pomoct. v případě že byste tu chtěli ještě být napište na email klahreusova@seznam.cz

   
 356. Jiřin

  Tak včera jsem si přečetl většinu komentů..

  Dneska sem dostal znamení (a néé jedno), abych své úmysly nedokončil. Děkuju vyšší moci, ať už je to cokoliv.

  Přeju Vám, ať takový znamení dostanou všichni co přemýšlí nad koncem.

  PS: Děkuju moc tvůrkyni webu (otevření diskuse)..Ten pro mě měl velký význam a smysl..A vlastně děkuju všem co sem dali nějaký přispěvek, ať už byl jakýkoliv..

  Jura

   
 357. mispulin

  Gratuluji Jirin,já na takové znamení čekám moooc dlouho a nic,spíše naopak…
  Holt jse musí rovnováha mezi štěstím a smůlou něak vyrovnat..

   
 358. Anonymka

  Lidi…prosím, jestli jste proti myšlence na sebevraždu, tak mi nic nepište. Hledám tu jen ty, kteří jsou podobně životem nespokojeni. Prosím, napište mi na lilya93@seznam.cz !!!Pokud máte podobný problém..ať už vám tu myšlenku vytvořily nejrůznější okolnosti…
  Jsem mladá,milá celkem obyčejná i pohledná holka a již přes dva roky mi nic nevychází. Potřebuji se svěřit…

  Začalo to nepodařenými závěrečkami, špatný pokus o další pokračování se školou, nezaměstnanost, nepovedené podnikání, zase nezaměstnanost, šikana v zaměstnání, předtím i na základce. Předtím to bylo i střídání kluků – následná šikana, prů*ery, zrady, občas jsem byla zase jako vzduch. Ano byla jsem ve špatné partě a sklouzla jsem. Brzo jsem začala i kouřit a pít. Nešikanovali mě jen kvůli těm klukům.

  Samozřejmě jsem se již změnila. Jsem rozumnější, ale trpím depresemi.

  Mám přes rok přítele. To však není tak radostné.. Je velmi problémový a nudný. Necítím se sním kolikrát nejlíp. Proč s ním jsem? Zkusím odpovědět..Protože nechci být taková jako dřív, nechci být sama, potřebuji aby mě alespoň někdo měl rád, protože mi občas když jsem na tom zle finančně – pomůže. A nikdo jiný by mě asi nechtěl… Sama jsem se několikrát i v lásce těžce zklamala. Jaká je vlastně láska? Nevím, jestli ji k němu vůbec chovám, ale nespíš ano… Já pochybuji úplně o všem. :-(

  Do toho všeho jsem vyrůstala bez otce. Zamlčovali mi ho, až nedávno jsem se dopídila k tomu, že je psychicky nemocný. Říkali mi, že může být nebezpečný. Občas, když se někde objevil, tak jako malá jsem se ho bála a utíkala mu. Pak ale přišel čas, kdy jsem mu byla tváří v tvář, starší a podali jsme si ruku. Sice se vůbec nevídáme. (Je mi to nepříjemný, nedá se sním ani mluvit.) Ale jak přišlo to porozumění, tak už mi takového strašáka nedělá. Pořád to na mě však má také menší psychický dopad. Bojím se, abych taky nebyla blázen…
  A máma? …Darmo mluvit, nedala mi výchovu, bezpečí, jistoty..vůbec žádnou podporu, nikdy. Bez prarodičů to nevím, co bych dělala. Celý život se někomu doprošuji a často mě lidi zklamou. Nejhorší je, že i tak blízká rodina zklame, tedy až na nejspojenější ségru a občas ty prarodiče, ale je to hrozně těžké s nimi, nejsou nejlepší…Jedna babička mě velmi ponížila (vědomě) a jedna sestřenice mě shodila závistí na zem (měla jsem prostě něco kdysi lepšího, než ona), také vědomě…

  Moje současná situace vůbec není dobrá. Trpím depresemi – úzkostí, smutkem, nechutí, nenáladou, zkraty, občas i přehnanou radostí. :-( Do toho jsem nešťastná ve vztahu, nešťastná ,,doma,, -(bydlím rok s druhou babičkou, sice mi pomáhá trošku finančně,střecha nad hlavou, ale psychicky terorizuje, je to na dlouho), dále strádám ve smyslu nezaměstnanosti (následnými pokusy k ničemu). A když už někde jsem, práce mě nenaplňuje a hlavně mívám smůlu na kulturu v dané práci.
  Plus se necítím dobře ve společnosti. Jsem přecitlivělá na každé o trochu nepříjemné slovo, bojím se lidí kvůli zkušeností – šikaně, nemám si s nimi prostě co říct, hlavně je mi smutno z toho jak oni jsou v pohodě, mají auta, dovolené… A já pořád v kruhu – nezaměstnaná, vydepkovaná, k ničemu. Pak přijde většinou zkrat a utíkám pryč. Takže se nemůžu jít ani bavit. Musím si stačit sama se sebou, nic jiného mi nezbývá. Je mi tak nejlépe. Občas jsem na sebe i hrdá, že vydržím pár dní bez depky, že sama něco provedu i když je pro mě vše velmi těžké. Musím přeci být alespoň trochu na sebe milejší…

  Také chodím k psycholožce, ale moc to nepomáhá. Sice mi pomůže na něco přijít, něco si uvědomit, ale já potřebuji i jiný impuls. V mém případě hlavně tu stálou práci, narazit na ty správné lidi…

  Mohla bych klidně psát dál a dál, ale nechci to tu zbytečně prodlužovat, myslím i, že vše podstatné jsem tu zmínila. Děkuji za tuto možnost. Trošku se mi ulevilo a doufám, že mi někdo napíše. Moc se těším! Chtěla bych najít podobnou nešťastnou duši. Dobře vím, jak důležité je, mít někoho blízkého. Alespoň přes internet.
  Loučím se s láskou.

   
  1. Anonym

   AHOJ VIM CO JETO BYT NA DNE. JA TO PROZIVAM TETKA.NIC ME NEBAVI. RAD BYCH VAM NEJAK POMOHL ALE NEVIM JAK.SAM BYCH TAKY POTREBOVAL POMOC.MUSIME VERIT ZE SE TO OBRATI K DOBREMU. S POZDRAVEM LIBOR Z BRNA

    
   1. DOL1

    Me ta vira schazi.Chtela bych v neco verit ale nak asi neni v co.Misto aby bylo lip tak je spis hur a nak pomale clovek nevi kudy dal

     
 359. Anonym

  Dávala jsem sem svůj příběh, chtěla jsem se svěřit a někoho najít… Koukám, že mě přehlížejí i tyto stránky… Budu si říkat, že to je nějaká chyba, škoda. :-(

   
 360. mispulin

  Zkus se sverit na muj mejl,jedine,co umim je naslouchat,ale pospes si,nevim,jak dlouho na tomto brehu budu…

   
 361. mispulin

  najde se tu člověk,který to myslí vážně a raději jedná činy,než kecama,kterýma chce jenom na sebe upozornit nebo lítost.Nechci ani jedno ztoho,ale abychom společně našli bod odvahy ten poslední životní krok udělat..

   
  1. som

   Jestli je tohle reakce na muj posledni mail,tak se omlouvam,proste jsem chtela mit jistotu,ze to ten s kym si o tom pisu mysli vazne,ze to neni zkrat.
   nechapu,jakym pravem soudis,ze chci na sebe jen upozornit.
   Budiz,mysli si co chces,asi na to budu muset byt fakt sama.
   nekdo,kdo uz to udelal byl nejspis bohuzel jediny,s kym jsem to udelat mela.
   lituju,ze jsem mu tehdy malo verila.
   a jestli melu kecy tak proste omluva,nepouzivam temer mluvene slovo a odrazuje se to ve vyjadrovani.
   to hodnoceni,ze chci na sebe jen upozornit me mrzi.
   sere pes uz.

    
   1. vitaelamorte

    každý má právo být na dně, někdo neni uplně rozhodnut a tak sem píše a žádá o pomoc, což jsem radši než když člověk ukončí život

     
 362. Michal

  Jednoduchý a jistý způsob smrti je otrava.je to velice jednoduché a dostupné.zajděte si do lepšího zahradního centra a hledejte rostlinu Oleandr obecný.je to v zásadě nejjedovatější rostlina na světě a k usmrcení dospělého člověka stačí sníst pouze dva listy této rostliny…smrt nastává po několika hodinách,většinou selháním celého systému.je to 100%.

   
 363. xxx

  Vubec nevim proc sem pisu ale asi proto ze uz me taky zivot neba a asi proto ze jsem zbabelej to udelat sam sve problemy tady resit nebudu jen hledam nekoho kdo ma stejny cil napis na: cleiron3988@gmail.com

   
 364. k.o.

  dik michale, to byl opravdu hodnotny prispevek. tedy doufam.
  vitaela: nemusis za kazdym psat jak mu chces pomoct, ty si jak ten jezis co sem leze. dospeli clovek ma dostatek rozumu a to mluvi za vse. tady nemas co pohledavat.

   
 365. Kasiopeia

  Nikdo mě nepotřebuje,nikomu nechybím.A když si na mě můj drahý vzpomene,tak jen tehdy,když je ožralej a má potřebu si vytřepat pytel.Za střízliva jsem míň jak vzduch,to bude radši slintat nad jednou děvkou na FB…

   
 366. mispulin

  koukám,že většina to tu myslí vážně,jako já a stejně tak nemá sílu iktomu najít odvahu,protože se bojí příp.neůspěchu a snim spojených následků..Škoda,že se nemůžeme sejít a udělat to hromadně něakym spolehlivim jedem..něco,jako fanatická sekta…

   
 367. mispulin

  ahoj,najde se tu někdo,kdo je úplně sám,nic ho nebaví a nic jiného jsi nepřeje,než najít odvahu to udělat..Rád bych si sněkým v posledních hodinách popovídal..
  Třeba na xchatu apod..
  majklis@volny.cz

   
   1. mispulin

    To bych si přál najít tady lidi,sejít se a vymyslet nejjistější,bezbolestnou a hromadnou sebevraždu..Pak si to mrsknout a měly bychom všichni klid..

     
     1. Anonym

      z moznosti jak zemrit je ta nejlepsi je totis dopravdy bzbolestna,par prasku na spani nakej ten alkohol,jeste mit to auto

       
 368. LIBOR SKLENSKY

  DOBRY DEN.NEVIM JAK ZACIT.MEL JSEM AUTO ALE AUTO ME UKRADLI.MUSIM DOPLATIT UVER. TAK JSEM DOPADL AUTO MAM PRIČ A JESTE MUSIM ZAPLATIT 230T.MAM JINI AUTO KTERY TAKY MUSIM PLATIT.NEVIM CO METO NAPADLO ZNOVU .RAD BYCH POTREBOVAL POMOC CO BYCH ZATO DAL.MAM 52 LET.CELY ZIVOT JSEM SI PODELAL SAM. NAD VODOU ME DRZI ZATIM RODINA.ZA PUL ROKU JSEM POHNOJIL CO SEM MOHL.NEVIM CO BUDE DAL.MUZE ME NEKDO POMOC BUDU VDECNI. S POZDRAVEM LIBOR

   
 369. mispulin

  Ty seš dneska samá sranda-))..Každej se na tebe víš co.Jsem na tom hůř.Na rodinu jse nemohu spolehnout,dlužim kolem mega,přijdu o barak a nemam práci…Pomužemi někdo?-)))..Akorát paní žiletka nebo pan provaz,nikdo jiný..

   
  1. Anonym

   proc se do nej jeste navazis treba mu nekdo pomuze,mne to nehrozi…taky mam s rodinou jak ty.Su mladej clovek,finance to radsi ani nemluvim a navic zdravotni problemi… asi mam jeste stesti ze mam praci nevim na jak dlouho

    
 370. Mispulin

  Ty seš Libore dneska samá legrace..Jsem na tom 10*hůř,takže mě osobně pomůže akorát paní žiletka nebo pan provaz,nikdo jiný…

   
  1. Anonym

   Když tu čtu takové příspěvky, tak v té hromadě slz se usměji, jak může někdo říct, o kolik je na tom hůř, než jiný? Každý vnímá své problémy jinak a chápu, že co jinému přijde jako banalita, je pro jiného těžké břemeno, které tlačí na hrudník, že nemůžeme dýchat. Někteří propadají zoufalství kvůli partnerským vztahům, rodině, dneska opravdu velmi často kvůli financím, tlaku v práci, mladé generace mají pocit osamocenosti atd. Ale všechny tyto problémy, které tyto lidi přivedli na tyto stránky jsou stejně závažné, protože všichni tu hledáme řešení ve stejné věci, kterou společnost odsuzuje……….

    
   1. Michalnemámserád

    Obden myslím na to jak to ukončit,ale neukončím už jen proto že mě drží nad vodou úsměv co se ve mě projevuje když čtu vaše články.
    Jednoduchý kdo se chce zabít tak určitě nepoleze na internet a nebude tam dávat 150 přízpěvků,ale dá tam jeden a to ještě možná.Mělo by to být pár omluvných vět ze slušnosti k rodině a kamarádům a konec…jdu si hodit lano,nebo říznu ve vaně žílu atp…ale nebudu se tady rozepisovat na milion článků…
    Mám pocit že sem leze 70procen co potřebují jen aby je někdo litoval,20 procent pobožných idiotů co vám bude mlátit dohlavy že bůh všechno vyřeší a 10procent lidí co jsem jdou jen pro myšlenku a zvědavost jak spáchat sebevraždu a přitom ví,že jí vživotě neudělají…
    Kdo se chce zabít tak držím pěsti ať to nebolí a kdo potřebuje politovat nebo být důležitej ať si to hodí hned

     
 371. Jolly

  Ahoj, je mi 30 let. Trpím sebepoškozováním, chtěla by jsem zemřít, ale jak tu již bylo zmíněno, nemám k tomu odvahu, celý život se jen potácím z průšvihu do průšvihu. V 18 ti letech mi zemřel přítel, nedokázala jsem se s tím dlouho vyrovnat, pokoušela jsem se zabít, ale bezvýsledně. Potom jsem nějakou dobu žila a ve 23 letech jsem našla přítele. Odstěhovala jsem se k němu přez půl republiky a on se se mnou ve 28 letech rozešel, jen pro to, že jsem chtěla dítě. Opět krize, pokusy se zabít, ale nic nepomohlo, teď žiju stále sama nikomu nevěřím, pracuju a mám hypotéku, stále si řežu nožem do ruky, chtějí mě propustit ze zdravotních důvodů, chci zemřít, už se mi nic nedaří, nechci přijít o byt, už nic jiného nemám. Teď mi někdo řekněte, jestli by jste to zvládali na mém místě

   
 372. jolly

  nebudu vám psát na email, já jsem dnes měla změnit práci, přijmuli mě a v pátek jsem měla nastoupit, ale o pár hodin později mi volali, že si to rozmysleli. Já se zblázním, odešla jsem z práce dřív s tím, že končím, myslím, že přijdu o zaměstnání a pak to snad už konečně udělám, nechci žít, ale jsem srab, ta rostlina, kterou tu už někdo zmiňoval asi si ji pořídím

   
 373. Som

  Skoda,ze se to tady diky nekterym pisalkum (nemyslim Jolly) zmenilo v predhaneni se,kdo je na tom nejhur.
  je fajn se vypsat,ale nikdy nepochopim,jak nekdo muze tak moc tvrdit,ze je na tom nejhur.
  neni to fer,kazdy jsme jiny,kazdy to svy snasime jinak.
  ale budiz.
  bojim se,ze na to sama nemam,ale najit nekoho,kdo kolem toho taky nehleda zadny divadylko apod je asi tezky.
  stejne jako najit zpusob,kterym by to slo udelat spolecne.
  obdivuju ty tri lidi z lonskeho listopadu,kterym se to povedlo takto a je mi moc lito,ze jsem tam nebyla taky.
  bojim se,ze v tom vazne budu muset zustat sama,
  snad uz to zvladnu.

   
 374. Jolly

  Ahoj“Som“, já nevím, jestli má můj život smysl, a nebudu lhát ani nevím, jak moc nenávidím svůj život, pořád se mi nic nedaří, někdy to beru jako poslední možnost, umřít, bojím se, že přijdu o byt a tím pádem o všechno, co mám, Z práce mě chce vyštípat mistr a každý měsíc mám míň a míň peněz, jednou mě fakt všechno naštve a udělám to, ale bude to poslední řešení, má volba

   
 375. L

  Pro Som : uprimne zcela stim vsim co si napsala som souhlasim.
  A to uplne se vsim,jako kdybych to psala ja a ne nekdo jiny.
  Vidim ze to vidime uplne podobne a predevsim v tom ze taky lituju ze sem tam loni nebyla stema tremi lidmi z lonska

   
 376. lena

  Ahoj,Ahoj,nakonec po delsim vahanim sem tes pisu.Nechci sem psat co a vsim sem si prosla a prochazim i kdys mam pocit ze by mne treba Joly a sam pochopili.Protoze sme vicemene na tom stejne.Nebo dokazeme pochopit ty druhe.Nevim jak proste dal,v posledni spis delsi dobe se vse sere a nic se nedari.Za sebou us taky neoco malo mam a pomale proste nevim kudy a jak dal.Nevim jestli muj zivot ma nakej smysl, snazim se ho videt ale nevidim,a strach asi ze o vse clovek prijde ci pomale prisel.

   
 377. anonymous

  Přijít o práci je důvod se zabít?? A co lidi, kteří mají metastázující rakovinu, HIV pozitivní, kryplové na vozíku, lidi co přišli o zrak…..nejsou snad tohle důvody daleko pádnější? Šéfa v práci můžete poslat do prdele a sehnat si jinou práci, svojí milovanou, která vás podvádí můžete taky poslat tam… stejně tak se spackaným životem se dá něco dělat…ale rakovina nakope vás, HIV virus to samý, uražený nohy si neslepíte, místo očí vám nedaj kamerky….. .

   
  1. Amputace

   Vy, co tady nazýváte sebevrahy (či potenciální sebevrahy) hlupáky, sobci či slabochy, jste sami právě tak hloupí a neschopni se nad problematikou obšírněji zamyslet. Zaprvé: život je otázkou čistě vlastní zodpovědnosti daného člověka, tudíž je tento sám za sebe zodpovědný a výhradně sám sobě se zodpovídá, nikoli rodičům či komukoli jinému. Tvrzení, že si člověk nemůže vzít život, protože si jej sám nedal, je ptákovina galaktických rozměrů. Žádná taková logika neexistuje a existovat nemůže! V tom případě by nemohl s životem naložit vůbec nijak a ve své podstatě by byl neustále ve vlastnictví někoho jiného – nemohl by svůj život pošpinit žádným hříchem, protože na něj nemá z podstaty nárok. Tak tomu však naštěstí není. Jeden smilní, druhý je mizantrop, další alkoholik, společnost to však přijímá coby „svobodnou volbu“ daného individua, tak proč je právě sebevražda takové tabu a proč právě sebevražda je chápána jako cosi, nač člověk právo nemá? Zadruhé: každý, kdo tvrdí, že sebevražda je pouze a výhradně zoufalým projevem úniku, opět nemá pravdu. Sebevražda může být jak unáhlené impusivní gesto, ale právě tak výsledek rekapitulace a zhodnocení života. Albert Camus (což rozhodně nebyl hlupák ani slaboch), považuje otázku sebevraždy za jedinou SKUTEČNOU filosofickou otázku. Vše ostatní není ve srovnání s touto otázkou podstatné – není důležité pátrat po existenci Boha, nebo se zajímat o to, jaká je podstata života, ta jediná a zcela zásadní otázka je: má SMYSL život žít, nebo nemá? A každý člověk (či alespoň většina), který se rozhodne přistoupit k sebevraždě, musí mít tuto otázku bezpodmínečně zodpovězenou, což se na druhou stranu nedá říct o mnoha lidech, kteří v životě zůstávají, přestože se tak vlastně nerozhodli, ale děje se to jaksi automaticky. Jenže život by měl být v první řadě výsledkem rozhodnutí – tedy zodpovězením oné otázky, má-li cenu či nikoli; a to rozhodně nenáleží slabochům, naopak, vyžaduje to spoustu odvahy, tak hluboce nahlédnout do sebe samého. Zatřetí: je naprostým nesmyslem srovnávat „úroveň“ problémů, protože problémy samy o sobě nejde dělit na větší a menší, ale když už, tak jedině na méně a více znepokojující či šokující. Problém je jako vše ostatní činitel spojený výhradně s kokrétní osobou. Srovnávat problémy tedy zároveň znamená srovnávat lidi. A jak už jsem psal, otázka sebevraždy nemusí být čistě otázkou závažnosti problému. Můj život může být relativně spokojený, tedy spokojený v tom smyslu, že mám co jíst, mám přátele, mám rodinu a přesto budu pociťovat deprese, jelikož v samotném žití nedokážu nalézat smysl. Nemusím být nutně obětí vážného onemocnění, abych si snad pak mohl nárokovat jakési „právo“ na sebevraždu. To je dosti černobílé vidění tématu. Zkuste se nejprve zamyslet, než problematiku sebevraždy přiřknete hlupákům a slabochům.

    
   1. anonymous

    OK nechci nikoho soudit… ať si každej dělá se svým životem co chce, jen mi některé články přišly až směšné, tak pardon jestli jsem se někoho dotkl:D . Já se připravuji na nejhorší.. kdybych byl věřící, tak se modlím každou vteřinu teď, ale bohužel nejsem… stačí, když člověk ztratí na pár vteřin veškeré zábrany a celej život pak může bejt v „hajzlu“ ..za všechny poklady světa pak chcete onu nepatrnou lehkovážnou chvilku vzít zpět a ono to nejde a váš milující život je najednou pryč… . Ona nepatrná chvilka pak vaší mysl drtí brutálním způsobem.. a to ještě ani nemám pozitivní výsledek testu, ta nevědomost je mučící, protože teď šance stále žije..je velká… já chci žít, tak strašně moc jako nikdy.. ale ne pokud to nedopadne… . Jdu si pustit Simpsny radši…pokusím se získat Homerovo optimistický pohled na svět:) .

     
 378. Anonym

  Vy, co tady nazýváte sebevrahy (či potenciální sebevrahy) hlupáky, sobci či slabochy, jste sami právě tak hloupí a neschopni se nad problematikou obšírněji zamyslet. Zaprvé: život je otázkou čistě vlastní zodpovědnosti daného člověka, tudíž je tento sám za sebe zodpovědný a výhradně sám sobě se zodpovídá, nikoli rodičům či komukoli jinému. Tvrzení, že si člověk nemůže vzít život, protože si jej sám nedal, je ptákovina galaktických rozměrů. Žádná taková logika neexistuje a existovat nemůže! V tom případě by nemohl s životem naložit vůbec nijak a ve své podstatě by byl neustále ve vlastnictví někoho jiného – nemohl by svůj život pošpinit žádným hříchem, protože na něj nemá z podstaty nárok. Tak tomu však naštěstí není. Jeden smilní, druhý je mizantrop, další alkoholik, společnost to však přijímá coby „svobodnou volbu“ daného individua, tak proč je právě sebevražda takové tabu a proč právě sebevražda je chápána jako cosi, nač člověk právo nemá? Zadruhé: každý, kdo tvrdí, že sebevražda je pouze a výhradně zoufalým projevem úniku, opět nemá pravdu. Sebevražda může být jak unáhlené impusivní gesto, ale právě tak výsledek rekapitulace a zhodnocení života. Albert Camus (což rozhodně nebyl hlupák ani slaboch), považuje otázku sebevraždy za jedinou SKUTEČNOU filosofickou otázku. Vše ostatní není ve srovnání s touto otázkou podstatné – není důležité pátrat po existenci Boha, nebo se zajímat o to, jaká je podstata života, ta jedniná a zcela zásadní otázka je: má SMYSL život žít, nebo nemá? A každý člověk (či alespoň většina), který se rozhodne přistoupit k sebevraždě, musí mít tuto otázku bezpodmínečně zodpovězenou, což se na druhou stranu nedá říct o mnoha lidech, kteří v životě zůstávají, přestože se tak vlastně nerozhodli, ale děje se to jaksi automaticky. Jenže život by měl být v první řadě výsledkem rozhodnutí – tedy zodpovězením oné otázky, má-li cenu či nikoli; a to rozhodně nenáleží slabochům, naopak, vyžaduje to spoustu odvahy, tak hluboce nahlédnout do sebe samého. Zatřetí: je naprostým nesmyslem srovnávat „úroveň“ problémů, protože problémy samy o sobě nejde dělit na větší a menší, ale když už, tak jedině na méně a více znepokojující či šokující. Problém je jako vše ostatní činitel spojený výhradně s kokrétní osobou. Srovnávat problémy tedy zároveň znamená srovnávat lidi. A jak už jsem psal, otázka sebevraždy nemusí být čistě otázkou závažnosti problému. Můj život může být relativně spokojený, tedy spokojený v tom smyslu, že mám co jíst, mám přátele, mám rodinu a přesto budu pociťovat deprese, jelikož v samotném žití nedokážu nalézat smysl. Nemusím být nutně obětí vážného onemocnění, abych si snad pak mohl nárokovat jakési „právo“ na sebevraždu. To je dosti černobílé vidění tématu. Zkuste se nejprve zamyslet, než problematiku sebevraždy přiřknete hlupákům a slabochům.

   
  1. Bubi

   Život je jen o tom, kolikrát jste schopní vstát než Vás zase srazí k zemi. Nepřemýšlejte nad tím jak se zabít, ale jak žít…

    
   1. rl

    Přemýšlení nad tím druhým logicky svádí přemýšlet nad tím prvním (v dnešní době) Zabrání tomu pouze vítězství zdravého rozumu, ale ten jaksi zmizel, takže….