Tipy na výlety a jiné zápisky

Kratičká procházka v okolí Hlinska

Předposledního dne jsme si řekli, že se přecejen celou dobu nemůžeme flákat u kamen, a vyrazili jsme na opravdu krátkou, avšak příjemnou, procházku do okolí Hlinska. Mrzlo tolik, že vysvitlo sluníčko, počasí nám tedy přálo, dalo by se říct :) Nešli jsme nijak daleko, jen prošmejdili kousek lesa, který neznáme, snažili se zmizet z dohledu chat, protože tam bylo na náš vkus moc lidí, a zamířili kousek po žluté turistické značce. Po nějaké době jsme se zase otočili a zamířili zpátky. Tak či onak, líbilo se nám tam a příště se snad podívám po této trase dál :)

Kam dál?
 

10 thoughts on “Kratičká procházka v okolí Hlinska

 1. Hanka

  Krásná procházka, Veroniko. Mně takové procházky už strašně chybí, nebyla jsem venku skoro tři týdny, to je děs! Fotky jsou moc pěkné. Hanka

   
 2. veruce Post author

  Hanka: díky, ani nevíš, jak já byla ráda venku, od začátku zimy jsem na to neměla čas :/ Nu snad už se ti brzy vrátí zdraví, ať můžu shlédnout tvé fotky z nějakého dalšího zajímavého místa :)

   
 3. Bels

  Ooooh, do druhé a třetí fotky jsem se zamilovala O_o
  Miluju, když je zima a svítí sluníčko, s přírodou to dělá divy :)

   
 4. Teffy

  WOW…Hlinsko, a celkově Vysočina je naprosto překrásná. Sama mám v Hlinsku babičku a ve Studnicích máme taky známé. V okolí Hlinska se mi prostě neuvěřitelně líbí a miluji tu krajinu kolem.

   
 5. Elysia

  pekne, kdybych se zrovna nepotykala s tak prisernou rymou a bolesti hlavy hned bych vyrazila na prochzku:)

   
 6. veruce Post author

  Teffy: tak tak Vysočina je opravdu krásná, doufám, že se mi podaří se do ní dostat dál, než jen na Svratecko :)

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.