Nač odpad házet do koše, když tu máme lesy…

Minulý víkend jsem se vydala s přáteli na další výpravu (o té minulé se dočtete zde) za sběrem odpadků a opět jsem se nestačila divit, čeho všeho jsou lidé schopni. Bordel okolo ohnišť, který tam po sobě nechávají opilá a mnohdy i zfetovaná individua, už nikoho šokovat nebude. Co mě však nepřestane překvapovat, je to, jak si někdo plete les se skládkou. Jaký je u všech bohů problém ten bordel odvézt/odnést do popelnice?! O to míň mi to dává smysl, když jsme našli hromadu odpadků daleko od silnice i jakéholi obydlí. Nejde mi do hlavy, proč někomu stojí za to sednou do auta a jet vysypat bordel do lesa, když má popelnici vedle baráku!

Sbírání odpadků #2

 

5 komentářů: „Nač odpad házet do koše, když tu máme lesy…

 1. Tohle taky nikdy nepochopím, Veroniko! Nejhorší je, že nám sem vozí odpadky i Rakušáci. Loni jsme nějaké vyrušili na jednom odpočivadle, zahnuli jsme tam, právě když se chystali pytle s odpadky vytáhnout z kufru auta. Měla bys vidět, jak rychle kufr zaklapli a ujížděli. Stejně to vyhodili někde jinde. :-(

   
 2. sepl – jen zírám, jaká se tady rozvinula diskuze. V minulosti jsem politiku nijak nesledoval až teď, kdy všichni vidíme, že nám takřka před očima byla rozprodaná a rozkradená republika, že se nám lže naprosto ve všem, že tady korumpuje každý vládnoucí, který má díru kamsi, že došlo na úplnému ožebračení nemocných lidí, důchodců a mladých rodin s dětmi. Takhle plní svoje slova naše elita – pardón naše jelita, která dělá vše pro občany. U komoušů jsem nikdy nebyl, dělal jsem a dělám stálou práci víc než 30 let, ale systému, který tady zavedli současní mafiáni může fandit jen blázen, nebo někdo jim podobný. V minulosti toho bylo dost, co bylo zakázané, zato dneska je všechno dovolené a proto to tady tak vypadá. Vinou pravicových zločinců je stát před krachem. Nevím, co je tady ještě normální, ale asi toho moc není, když nad problémy, které se tady neustále řeší a jaké se tady dějí věci, kroutí hlavami celý svět a jsme jim pro prču. To není moc dobrá vizitka. Tuhle naši šaškárnu nevnímá jen pablb. Sepl – nenechte se otrávit několika písálky, kterým tenhle bordel vyhovuje. Mně nevyhovuje ani náhodou a myslím si, že ani Vám. Pište dál. Píšete dobře a hlavně Vaše příspěvky mají hlavu a patu a pro normálního člověka jsou naprosto srozumitelné.

   
 3. Ahoj, to je divný sednout do auta a jet vysypat pytel s odpadky do lesa… Za prvé nemůžu řídit, jsem ještě moc malej… :D A za druhé my máme doma popelnici :D Nechápu, proč to někdo dělá… Ale když jdu do lesa a vezmu si něco na jídlo, tak obaly a papírky házím na zem :P Třeba od bonbonu, nebo od tyčinky… a někdy papírovej kapesník, nebo igelitovej sáček, ale to moc ne…… Asi se nemají házet odpadky po lese, :/ ale když tam není koš, tak co s tím a do kapsy se mi to nechce dávat :) Někomu to vadí… :/ Mně pár papírků na zemi nevadí… ale když někdo vysype celej pytel, tak to nechápu, když to může doma hodit do popelnice…

   
  1. Tak to jdi nakopat rodiče do zadku, že tětakhle vychovali. Napadlo tě někdy, jak by to vypadalo, kdyby se takhle choval každý návštěvník lesa?!

    

Napsat komentář