Novinky na blogu i jinde na veruce.cz

Novinek není nikdy dost. Nyní se v krátké době na mé doméně sešly hned 4. Právě kvůli úpravám tady teď nepřibývá tolik článků, jak bych ráda. Úpravy však byly potřeba už opravdu hodně. Další novinky pak v nejbližší době chystám.

1) Fotogalerie a fotoblog

Před necelým měsícem jsem se pustila do pořádné úpravy své fotogalerie. Už to potřebovala jako sůl. Na doméně foto.veruce.cz tak nyní najdete fotoblog, kde budu zveřejňovat nově přidané fotografie a články s tématikou focení. Vedle fotoblogu je přítomna i fotogalerie jako dříve.

2) Mateřský blog

Můj primární (čili tento) blog už teď má širší záběr, než by mi bylo milo. Rozhodla jsem se tedy zřídit si vedlejší blog zaměřený čistě na miminko, mateřství a kontaktní rodičovství. Po narození syna jsem začala jiné baby blogy sledovat a dostala jsem chuť o tématech, která mi jsou momentálně velice blízká, také napsat několik článků. Blog můžete sledovat na doméně mama.veruce.cz.

3) Hodnocení článků na tomto blogu a štítky

Úpravy se nevyhnuly ani tomuto blogu. Celkem nedávno se v pravém postranním panelu objevil přehled nejčastěji používaných štítků. Další novinkou je možnost ohodnotit jednotlivé články hvězdičkami. Hodnotit je možné také jednotlivé komentáře.

4) Ksichtokniha

Z této novinky mám nejmenší radost. Dlouhodobí čtenáři můj postoj k facebooku znají. Nemám ho ráda a až do nedávné doby jsem mu vzdorovala. Dlouhodobých čtenářů však plynule ubývá a já jsem se rozhodla vyzkoušet, zda je možné získat nové čtenáře touto cestou. Pokud to nebude fungovat, mileráda se ksichtoknihy opět vzdám.

Momentálně existují dvě stránky na FB –  Veruce blog a Slovanská máma

A co se chystá:

Mám v plánu konečně upravit úvodní stránku veruce.cz. Nešáhla jsem na ni už opravdu dlouho a při všech těch výše uvedených změnách bych řekla, že je nejvyšší čas se do toho pustit :)

Kam dál?
 

Napsat komentář