veruce.cz

Olšany (část 1)

OlšanyPo ránu bývá skvělá mlha, takže mě zajímalo, jak vypadají Olšany v mlhovém závoji. Mlha sice byla všude v ulicích, na hřbitovech ale ne. I tak jsem se vydala napříč a hledala zajímavé náměty. U poslední jsem úmyslně přehnala úpravy, jsem zvědavá, co na ní řeknete :)

Kam dál?
 

13 thoughts on “Olšany (část 1)

 1. veruce Post author

  Vinter + AnDie + Letície: Děkuju! :)

  Nebožka: já se mu ani nedivím, sice už tam asi není takový klid jako dřív (je slyšek hluk aut a tramvají), ale je to stejně uklidňující místo, kam chodím ráda :)

   
 2. SiriusNoir

  Souhlasim s ostatními…hlavně mě zaujaly ty barvy…nejsem sice fanoušek upravování fotek a nevím do jaké míry je jaká „přirozená“, ale celkový dojem je opravdu dobrý

   
 3. veruce Post author

  Tajemná Temnota: díky :)

  SiriusNoir: já taky moc fanoušek do úprav nejsem, většinou mi vyhovuje buď lehká úprava, nebo převedení do černobíla, řekla jsem si ale, že hřbitovu by tohle mohlo sednout :)

   
 4. Polgara

  Olšanské hřbitovy, další známé místo, ale přesto zajímavé. Nicméně moc často jsem tam nebyla, ale až se zase oteplí, chci to napravit.

   
 5. Markéta

  Překrásné fotky. Nejvíc se mi líbí ty schody. Ve středu se dostanu na Židovský hřbitov v rámci školní exkurze, jsem zvědavá. Už se na podzimní Prahu těším :)

   
 6. veruce Post author

  Polgara: já se tam nejdu podívat taky nijak často, většinou dvakrát do roka a to na podzim a v zimě :)

  Markéta: Židovský hřbitov je výborný, jen je tam v rámci exkurze málo času na focení :/ (a vstupné jen tam se mi platit opravdu nechce…)

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.