Po delší době na Petříně a Střeleckém ostrově

Praha

Našlapáno: cca 4 km
Stoupání: cca 100 m
Náročnost: žádná
Okruh: ne
Trasa: zde

Po delší době jsme si s Martinem udělali procházku po centru Prahy. Je to už nějaký ten měsíc, co jsme se naposledy vydali na Petřín, takže jsem navrhla ten. Šli jsme od Andělu, takže jsme se do kopce vrhli ze zahrady Kinských. Poměrně brzy jsme se dostali mimo dohled i doslech lidí, protože tou cestou k našemu štěstí málokdo chodí. :) Pokračovali jsme kolem hradby a zastavili se na první lavičce, na kterou jsme narazili.

Zajímalo mě, jak vypadá onen sad, kde jsme před pár lety trávili s Martinem několikrát odpoledne, takže jsme místo odbočení na Újezd vyrazili jeho směrem. Překvapilo mě, že už je z větší části odkvetlý, nějak přestávám mít pojem o čase, když na focení a procházky nemám čas. :D

Původně jsme na Střelecký ostrov zamířili fotit labutě, ty se tam tou dobou stejně nevyskytovaly. Krom toho i na focení těch dvou kachen, které pluly okolo, už byla stejně tma, takže jsem jen vycvakla nábřeží a zamířili jsme domů.

 

9 komentářů: „Po delší době na Petříně a Střeleckém ostrově

  1. Margrethe: jen do toho, jednou za čas je fajn se po Praze projít :)

    Hanka: díky :)

    Elysia: díky, kdysi jsme tam s Martinem lehávali, ale doslechla jsem se, že to teď zakázali. Fakt tam neležel nikdo, všichni se nacházeli až dál na louce. Škoda, bývalo to fajn :)

     

Napsat komentář