Tipy na výlety a jiné zápisky

Pod hradem Radyní (a na hradě též)

Tohle si k tomu pusťtě:

hrad Radyně I toulali jsme se v lesích pod hradem Radyní a využili tak čas před druhým večerem Phantoms of Pilsen. Uvnitř hradu jsme však nenarazili na zatoulané skřítky z říše Trollech, nýbrž na vskutku odpudivá „strašidla“. Výhled z věže sice kazí antény na všech stranách, nicméně to i tak stálo za to. Viditelnost byla výborná.

 

Kam dál?
 

6 thoughts on “Pod hradem Radyní (a na hradě též)

 1. Vivienne

  Fotka jsou pěkné. A jak jste si vlastně užili phantomy?
  PS: mám takový pocit, že jsem tě tam viděla, tedy bylo mi řečeno, že dorazila Veruce (pokud se tedy objevuješ na Orbis metallum) :-)

   
 2. V. Post author

  Vivienne: Phantomy jsme si užili výborně, skvělá atmosféra a na Orbisu se občas ukážu :)

  a díky oběma :)

   
 3. SiriusNoir

  Ahoj Veruce, krásné fotky. letos v létě jsme hledali nějakou zajímavou zříceninu, na které bysme mohli přespat. Navštívili jsme Kumburk u Nové Paky a teď hledáme další inspiraci na příští rok. Nějaké místo, kde člověk nepotřebuje povolení, nesjíždí se tam každý večer několik ochlastů ( jako na Kumburku ) a je odtamtud krásný výhled. Nemáš nějaké tipy?

   
 4. V. Post author

  SiriusNoir: děkuji a popřemýšlím. Popravdě jsem mnoho zřícenin, které by odpovídaly tvým požadavkům nenavštívila. Zkus se ale podívat na Oheb, ten je zcela přístupný a ze skal u něj je vidět na Sečskou přehradu – http://blog.veruce.cz/cestovani/oheb/.

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.