7 komentářů: „Povodně 2013 – Praha

 1. Fotka pěkná, ale pohled strašný! Takovou hrůzu jsem nezažila a doufám, že ani nezažiju. Je mi hrozně líto lidí, které záplavy postihly. Jak jsi na tom vlastně ty, Veroniko?!

   
 2. To bylo vážně až takhle zlé? Jsem šťastná za to, že bydlím na kopci a ještě k tomu ve vesnici, která je od nejbližšího velkého toku (když nepočítám maličké potůčky, které ani nestojí za řeč) vzdálená desítky kilometrů (popravdě ani nevím, která řeka je odsud nejblíž). Naštěstí to taky nepostihlo ani nikoho z mého okolí, věřím, že to musí být hrůza.

   
 3. Nefi, vetsinou jsou problemem i male potucky, staci jeden intenzivni lijak a maly potucek se zmeni v reku…..a na to se pripravit prave neda, kdezto Labe ci Vltava se nevyliji behem par minut….videl sem nazivo co dokaze malinkaty potucek udelat za spoust a to mistni lide mi rikali, ze to nikdy nezazili, brambory z poli vsude, bahno vsude, hruza…
  to ne, ze bych vas chtel strasit, ale tak to je :-)

   
 4. Nefi: v centru Práglu ani ne, ale na jihu (Radotín) a severu (Trója) to zaplavilo pořádnou část…
  tomas: taky jsme slyšela z vícero stran, co dokáže malý sotva tekoucí potůček, když se v pár hodinách změní v říčku. Šílené a vlastně fascinující.

   

Napsat komentář