Proč se pro ty děti točí takové kraviny?

Kdysi dávno jsem náhodou v televizi zhlédla jeden díl nějakého večerníčku, kde dvě postavičky žvatlaly jako jednoroční dítě. Jednalo se o „Gogo a Figi“ z roku 2007. Říkala jsem si, že je to prostě jen jedna nepovedená pohádka a vypustila to z hlavy. Před pár týdny jsem ale opět koukala na večerníček při čekání na večerní zprávy a opět jsem byla nepříjemně překvapena tím, jaká kravina to je. Jednalo se o Oštrozoka z roku 2002. Jedni sice můžou říct, že je to „večerníček plný dětské fantasie,“ s čímž se nemůžu ani omylem ztotožnit, protože příběh je o ničem, animace otřesná a komentář neposlouchatelný.

Tyto dva večerníčky určitě nebudou jediné, které bych s chutí na čsfd poslala do odpadu, další takové jsem ale naštěstí zatím neviděla. Na rozdíl od klasických večerníčků (vezměme kupříkladu Maxipsa Fíka, Boba a Bobka nebo Pohádky z mechu a kapradí) postrádají výše uvedené pointu i vtip.

 

3 komentáře: „Proč se pro ty děti točí takové kraviny?

  1. Je to pravda. Z večerníčku už zbylo jen to uvedení s postavičkou, co rozhazuje lístky. Asi došly nápady nebo na tom nikomu nezáleží.

     

Napsat komentář