9 komentářů: „Taky máte tak rádi les?

 1. Les je pro mne posvátné místo… Skrývá mnoha tajemství, ale hlavně vždy dokáže nabít kladnou energií… Je těžké vyjádřit krásu lesa slovy…

   
 2. U nás jsou jen zpustošené lesy, je na ně smutný pohled, takže tam radši nechodím. Zato Riegrova stezka je pěkná (asi proto, že je chráněná). Jinak jsou lesy krásné, je tam ticho a zároveň všude kolem život.

   
 3. Mě lesy fascinují. Bohužel v tom našem se ani nedá ztratit. Jen jedna hlavní stezka. Ale nedávno jsme se s kamarádem zatoulali u něj do lesa a našli jsme, co jsme chtěli. I cestu zpět domů =)

   
 4. miluju jakoukoli formu prirody at uz to jsou hory, lesy, louky….ale je pravda, ze les ma sve kouzlo a podnecuje fantazii, aspon u me to tak funguje:) jinak krasny fotky:)

  lili:jj to uz se spis ztratis v kukurici:D

   
 5. Les přímo miluju, je tam tak nádherný klid a všechny ty vůně kolem, zpěv ptáků… prostě nádhera. Nejradši to mám ale u přítele v Rudickém propadání, to je místečko pro mě, nejen les, ale i skály, různé stráně, jeskyně, kopečky, potok, který se ztrácí ve skalách… (asi dám na blog pár fotek, protože o to se člověk prostě musí podělit) :)

   

Napsat komentář