Tipy na výlety a jiné zápisky

Taky máte tak rádi les?

Les jsou úžasné místo, kde se snažím trávit co nejvíce času. Jelikož to ale moc často nejde, prohlížím si i fotky a těším se, až se zase do nějakého vydám. Mám radši jehličnatý les, ale libí se mi v každém…

les

les

 

9 thoughts on “Taky máte tak rádi les?

 1. DarkForest Post author

  Les je pro mne posvátné místo… Skrývá mnoha tajemství, ale hlavně vždy dokáže nabít kladnou energií… Je těžké vyjádřit krásu lesa slovy…

   
 2. Huntmaster Post author

  U nás jsou jen zpustošené lesy, je na ně smutný pohled, takže tam radši nechodím. Zato Riegrova stezka je pěkná (asi proto, že je chráněná). Jinak jsou lesy krásné, je tam ticho a zároveň všude kolem život.

   
 3. Lili Post author

  Mě lesy fascinují. Bohužel v tom našem se ani nedá ztratit. Jen jedna hlavní stezka. Ale nedávno jsme se s kamarádem zatoulali u něj do lesa a našli jsme, co jsme chtěli. I cestu zpět domů =)

   
 4. Elysia Post author

  miluju jakoukoli formu prirody at uz to jsou hory, lesy, louky….ale je pravda, ze les ma sve kouzlo a podnecuje fantazii, aspon u me to tak funguje:) jinak krasny fotky:)

  lili:jj to uz se spis ztratis v kukurici:D

   
 5. La Duchesse Post author

  Les je krásný kousek světa. Je tam ticho, klid, čerstvý vzduch. Většiou :-)

   
 6. Nefi Post author

  Les přímo miluju, je tam tak nádherný klid a všechny ty vůně kolem, zpěv ptáků… prostě nádhera. Nejradši to mám ale u přítele v Rudickém propadání, to je místečko pro mě, nejen les, ale i skály, různé stráně, jeskyně, kopečky, potok, který se ztrácí ve skalách… (asi dám na blog pár fotek, protože o to se člověk prostě musí podělit) :)

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.