veruce.cz

Lady Be Good (rozděláno)

Osudový hrdina Na téma poušť mě ihned napadlo něco nakreslit. Jelikož si mě má drahá polovička vychovává, co se týče zájmu o historii, velice dobře, vzápětí mě napadlo, že se čmáranice bude týkat nějaké letecké katastrofy, která se v poušti odehrála. Martin navrhl osud posádky B-24D Liberator, která minula základnu a našla smrt v moři písku.

Původně jsme měli v plánu jak obrázek, tak napsat delší povídání. Bohůmžel tento týden byl tak hektický (mám dojem, že jsem byla v práci víc než doma), že jsem stihla jen to, co vidíte na obrázku níže. Na jeho dokončení budu průběžně pracovat a příběhu se dočkáte časem :)

Lady Be Good - rozděláno

 

7 thoughts on “Lady Be Good (rozděláno)

 1. Monica Otmili

  Ĺetecké katastrofy, s jakou zaujatostí je sleduju. A táta mě při tom popichuje, ať nikdy nepracuju s letadly. přitom bych moc chtěla.

  Co říct k obrázku víc, než že je to dokonalé, nevím. :) Jo a dobře ztruinvané.

   
 2. agrrr

  Při pohledu  na obrázek se mi jako první vybavil malý princ. Obrázek je moc hezký… i když můj první dojem nebyl úplně zprávný…

   
 3. Martin

  [2]: Exupéry sice svoje přistání v poušti popisované v Malém princi přežil, ale stejně jako posádka Lady Be Good se stal obětí letecké války – zemřel asi o rok a dva měsíce později, pro změnu nad mořem :/

   
 4. PetraVanPol

  podla mna je to uplne parádny obrázok :) tento sa mi páči asi najviac… dokáže zaujať … fakt pekne …

  ak chceš pozri si moje kresby na PetraVanPol.blog.cz

   
 5. Werwolfin

  No nie je to len náhodička? Nedávno som o Lady be good čítala na vojnovom fóre a veľmi ma zaujal ten príbeh posádky a lietadla. Parádne.

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.