Tags: okres Chrudimurbex
You may also like
Zima na Veselém Kopci
Málokdy se nám poštěstí dostat se na tak fotogenické místo a mít k tomu i výborné světlo. Při výletu na Veselý Kopec jsme tentokrát měli vše – chalupy pod sněhem, něpošlapanou cestu, dobré světlo (a samozřejmě k zimě patřící mráz). Před námi ani s námi tam nikdo nebyl a toto z toho vzešlo. 0 0 hlasy Hodnocení článku
23. 12. 2012
Chátrající továrna
Vždy jsem ráda fotila chátrající (zejména průmyslové) objekty. Jednu dobu jsme je hojně vyhledávali, dnes už se jen zastavíme u těch, které náhodou objevíme cestou někam jinam. Tato rozpadající se továrna se nachází nedaleko Skuhrova nad Bělou. Narazili jsme na ni cestou do skanzenu Villa Nova (fotoreport zde). . 0 0 hlasy Hodnocení článku
18. 9. 2012
Opět nádhera přátelé já mám také políčíno na podobný objekt a to opuštěný hotel… :)
Opuštěný hotel zní zajímavě, užse těším na výsledek :)
Tyhle zchátralé objekty miluju :) Proto bych někdy chtěla navštívit Pripjať.
Věřím, že jste měli radost. Tyhle chátrající budovy jsou skvosty=)
marieke: My dva se také chceme podívat do Pripjati.
uzasne, tohle me proste neprestane fascinovat:)
Černobílost tomu hodně dá
Ahoj, nevíš, jestli tot opuštěné místo se na Seči nachází ještě dnes? Začínám objevovat také takové místa a toto je mi nejblíže. Prosím odpověz mi jsem z Vysočiny a z Pardubic a vůbec nevím, jestli tu v oklí něco podobného je. Nevíš o něčem? :) Předem děkuji za odpověd.
Ahoj, přiznám se, že nevím, jak to tam vypadá teď. Naposledy jsem tam byla před šesti lety, kdy vznikly fotky výše. Žel o ničem dalším v okolí Pardubic nevím. Napadá mě jen, že snad u některých lomů u Skutče se dají najít opuštěné prostory (třeba takové – http://blog.veruce.cz/cestovani/lom-zverinov/), ale s jejich přístupností si také nejsem moc jistá :( No a potom opuštěná sovětská základna u Týniště nad Orlicí (http://blog.veruce.cz/cestovani/opustena-sovetska-zakladna/), ale tam si také nejsem jistá přístupností, protože v současné době už objekt patří nějaké paintballové/airsoftové skupině.
Je to tam stále.
Dobrý den.Z Vašeho pohledu zajímavý objekt,z mého nejspíš místo k pláči.Jako dítě jsme tam chodila při pobytu s rodiči na Seči. Právě jsem o víkendu přijela z festivalu na Seči .Ještě nás zarazilo umístění ,dnes už ,jen podle názvu,Kemp u letadla. Vím,že tam dobrých 30 let už nestojí.Znáte jestě víc nebo máte foto z těchto míst.Budu ráda o sdílení.Děkuji Voslařová Jarmila Tři Dvory.
Dobrý den, chtěl bych se tam jet podívat, akorat nevim presne kde to je, napsal by jste mi lokaci?
Lokalita je tady – https://mapy.cz/s/betopecece, ale netuším, v jakém je stavu. Naposledy jsme tam byli před 14 lety.
[…] Tak do tohoto rekreačního střediska jsme kdysi chodili na obědy. A tak to tam dnes vypadá. Více fotek například na blogu veruce.cz […]
Nevite nekdo jestli to tam furt je?
Přiznám se, že nevím. Jezdíme sice okolo, ale už nikdy jsme znovu nešli prozkoumávat toto místo pěšky…