Rampouchy na Seči

Rampouchy - ledová krása na Seči

Jedním ze zaručených míst, kam se vydat za rampouchy, je jedna snadno přístupná skála na Seči. Nachází se přímo u silnice, dá se u ní i zaparkovat. Okolo jezdíme pravidelně mnohokrát do roka, takže si troufám říct, že vyrazit sem za tou ledovou krásou je jistota po většinu zimních měsíců.


Rampouchy – ledová krása na Seči

Následující fotky jsem pořídila cestou loni v lednu a vzpomněla jsem si na ně o rok později, když jsem opět jela okolo a rampouchy tam opět zdobily skalní stěnu. Zastavovat ale nemělo moc smysl, protože za tmy se fotí špatně (respektive jsme s sebou ani neměli potřebné vybavení pro takové podmínky). Ostatně ani tyto snímky nejsou nic moc, protože nejlepší podmínky pro focení vážně nepanovaly. Snad ale alespoň doceníte tip na výlet a pokud tam vyrazíte fotit, klidně odkažte na své fotky v komentářích, ráda se podívám. :)

Jak jsem říkala, auto můžete nechat hned vedle. Nemusíte nikam lézt a riskovat úraz. Konkrétní místo jsem vyznačila na mapě. Pokud vám tahle podívaná nebude stačit, můžete se ještě zastavit nahoře na kopci u zříceniny hradu Oheb, projít se okolo nádrže nebo zamířit třeba k Markově skále po modré.

Kde jste viděli pěkné rampouchy vy? Doporučte v komentářích!

 

3 thoughts on “Rampouchy na Seči

  1. Seč mají naši skoro za barákem, ale v zimě jsem tam vlastně nikdy nebyla, takže teď koukám jak puk, co mi celá ta léta utíkalo! :o Díky za tip, musím se tam někdy konečně dostat :D

     

Okomentovat