Měsíc je hologram

Měsíc

O konspiračních teoriích se tady často nezmiňuji. Nicméně občas narazím na takovou, která mě zcela odrovná. Vedle chemtrails (a nezapomeňme octovat!) se mezi mé oblíbené nedávno zařadila i tato.

Podle některých magorů je Měsíc hologram.

Jak na to přišli?

Na základě videa (v článku níže ke zhlédnutí), které měl pořídit někdo v Německu v červenci loňského roku.

Podle popisu obsahuje 4denní časosběrný materiál, na němž je vidět, jak se povrch Měsíce vlní. Teorie o tom, že celý vesmír je hologram, už tu byla, dokonce vznikla před cca dvaceti lety. Proč to neaplikovat na Měsíc.

Ono vlnění je vykládáno mnoha způsoby a konspirativci neseděli na vavřínech a vyprodukovali svou vlastní teorii o tom, že se jedná o aktualizaci jeho zobrazení a na naší oběžné dráze žádné takové těleso není. Na jistotě jim přidává i to, že Měsíc je k Zemi obrácen vždy jen jednou svou částí.

Neméně ujetá teorie vykládá vlnění tím, že na jakési těleso, které po naší oběžné dráze putuje, je překryto holografickým snímkem Měsíce. To proto, abychom neviděli, co se povrchu toho tělesa ve skutečnosti děje.

Pokud někdo neví, proč z Měsíce vidíme stále jen jednu polokouli, nechť si přečte tento článek.

A tady je zmíněné „záhadné“ video:

Co si o tom myslíte vy?

Zdroj obrázku: pexels.com

 

5 thoughts on “Měsíc je hologram

  1. Tohle mi přijde trochu ujeté soudit, že měsíc je hologram, podle nějakého videa. Mohlo se to stát přenosem obrazů, špatným kontaktem, posunem čočky, světla, čímkoliv. Netuším, jsem z toho tedy dosti na vážkách.

     
  2. Největší magor je ten, kdo prohlašuje jiné lidi za magory bez důkazů. Naučil jsem se nevěřit ničemu, co nevidím a nemám možnost si to osahat. A i to, co vidím nemusí být takové, jak to vypadá. Moudrost je tvořena nejen zkušeností, ale i schopností hodnotit to, co jsem sám nezažil. Minulost skrývá četná tajemství, která jsou popírána. Proč by nemohl být Měsíc něčím jiným, než tím, co je nám předkládáno?

     

Okomentovat