Rudické Propadání

Po Svatoboru jsme zamířili ke známé, která bydlí v oblasti Moravského krasu a my neodolali návštěvě Rudického propadání. Na prolézání jeskyní jsme však nebyli dvakrát dobře oblečeni a tak jsme si prošli jen dobře dostupnou část. Na zajímavější plazení se jeskyněmi se snad dostane příště. :)

Našlapáno: cca 2 km
Stoupání: cca 70 m
Náročnost: žádná
Okruh: ano
Trasa: zde

 

10 thoughts on “Rudické Propadání

 1. Tak za tyhle fotky vám musím poděkovat, protože mě se tam nikdy nepodařilo nic vyfotit tím mým šuntem :D Mám to tam strašně ráda, nejlepší je si vyjít odpoledne jen tak v teplákách, vylézt si na skálu a relaxovat. :)
  a jinak – chtěla jsem ti psát sms, že by jsme šli ráno do toho propadání taky, ale nemohla jsem najít tvoje číslo (a až ráno jsem si vzpomněla, že ho mám asi v mailu :D)

   
 2. Nefi: vyjít si jen tak v teplákách odpoledne do skal by se mi taky líbilo, škoda že to tady u nás je nemožné :/
  hh to já bych byla ráda, kdybyste šli taky, ale ráno my ještě spali, jsme s Luckou grilovali do 4 :D Tak snad příště :)

   
 3. Bezvadné fotky, Veroniko. Když jsme s přítelem navštívili Rudické propadání vloni, měla jsem fotek jen pár, protože jsem nikam nelezla, abych se nepřerazila. Kromě toho tam byla horda příšerných lidí, na takové máme poslední dobou obzvlášť štěstí.

   
 4. Tahle krajina je prostě neuvěřitelná! Úplně dýchá tou nedotčeností. Dovedu si dobře představit, že by tam mohlo žít nšco nadpřirozeného. :D

   
 5. Markéta: ano nedotčenost jsme z toho taky cítili, o to větší paradox je, že je to tam věčně obsypané turisty :D

  Angel Darkwood: to mě taky ;)

   

Okomentovat